BANAT Sp. z o.o. Łąkta Górna 534

Łąkta Górna 534

32-731 Żegocina

tel: +48 600 203 400

biuro@banat.pl

pon-pt 7-15

TRAKO to największe i najbardziej prestiżowe w Polsce oraz drugie w Europie spotkanie branży transportu szynowego. Targi stanowią okazję do prezentacji najnowszych trendów i rozwiązań w dziedzinie systemów transportowych oraz infrastruktury kolejowej. W tym roku, od 19 do 22 września, wydarzenie odbędzie się w kompleksie wystawienniczo-biurowym AmberExpo w Gdańsku.

Dlaczego warto odwiedzić nasze stoisko?

Jesteśmy dumni, że firma Banat będzie jednym z wystawców na targach TRAKO 2023. Specjalizujemy się w serwisie maszyn kolejowych i dwudrogowych, naprawach, remontach i regeneracjach układów hydraulicznych oraz napędowych. Co więcej, oferujemy kompleksową modernizację pojazdów kolejowych i dwudrogowych oraz projektowanie i produkcję nowych, innowacyjnych rozwiązań dla kolei.

 

Jesteśmy dla Was dostępni na dwóch stoiskach, co stanowi wielką okazję dla wszystkich zainteresowanych. Na zewnętrznym stoisku przy torach ekspozycyjnych spotkacie naszych doświadczonych serwisantów, którzy z chęcią odpowiedzą na najtrudniejsze pytania natury technicznej. Jeśli jesteście zainteresowani bezpośrednim dialogiem na poziomie strategicznym, zapraszamy na nasze wewnętrzne stoisko w hali E, gdzie będziecie mogli porozmawiać z naszym Prezesem oraz Dyrektorem Sprzedaży. Dwa stoiska to nie tylko dowód na nasze szerokie spektrum działania, ale też gwarancja, że każdy klient znajdzie odpowiedzi na wszelkie pytania i rozwiąże swoje problemy.

 

Nie przegap tej wyjątkowej okazji, aby poznać naszą ofertę i możliwości współpracy!

 

Samochód serwisowy maszyn kolejowych

Co nas wyróżnia?

  • Profesjonalizm i Terminowość: Działamy szybko i efektywnie. Zawsze staramy się jak najlepiej rozwiązać problem klienta, nie obniżając jakości oferowanych usług.
  • Doświadczenie: Do tej pory zregenerowaliśmy 2780 pomp hydraulicznych i naprawiliśmy 1620 maszyn. Te liczby mówią same za siebie!
  • Zespół: Zatrudniamy ponad 50 doświadczonych specjalistów, którzy regularnie przechodzą szkolenia.
  • Bezpieczeństwo i Jakość: Przestrzegamy przepisów BHP oraz działamy zgodnie z normami ISO i ECM.
  • Serwis Mobilny: Posiadamy najlepiej wyposażone samochody serwisowe i działamy na terenie całej Polski.

Szczegóły

Zapraszamy na nasze stoiska w dniach:

  • 19.09.2023 (Wtorek)– godz. 10.00-17.00
  • 20.09.2023 (Środa) – godz. 10.00-17.00
  • 21.09.2023 (Czwartek) – godz. 10.00-17.00
  • 22.09.2023 (Piątek) – godz. 10.00-16.00

 

Znajdziesz nas na stoisku zewnętrznym TZ37 oraz w hali E o numerze E58.

 

Nie przegap okazji, aby poznać naszą ofertę i dowiedzieć się, jak możemy pomóc w rozwoju Twojego przedsiębiorstwa w branży kolejowej. Z niecierpliwością czekamy na możliwość nawiązania nowych, korzystnych dla obu stron, relacji biznesowych.

 

Do zobaczenia na Targach TRAKO 2023 w Gdańsku!