BANAT Sp. z o.o. Łąkta Górna 534

Łąkta Górna 534

32-731 Żegocina

tel: +48 600 203 400

biuro@banat.pl

pon-pt 7-17

Awaria maszyny uniemożliwia Ci dalszą pracę? Jesteśmy tu po to, żeby Ci pomóc. Oferujemy szybką naprawę hydrauliki siłowej w Szczecinie — usuwamy usterki nawet w ciągu 24 godzin. Posiadamy mobilny warsztat — wystarczy, że się z nami skontaktujesz, a my przyjedziemy w miejsce usterki tak szybko, jak to możliwe. Robimy to od ponad 10 lat — zadbamy o maszynę i płynność Twojego biznesu.

Serwis hydrauliki siłowej Szczecin – jaki serwis wybrać?

Wszelkiego rodzaju maszyny ciężkie, takie jak: koparki CAT, ładowarki Liebherr, minikoparki Mecalac, wozidła Volvo czy koparkoładowarki Komatsu, to obecnie podstawowe sprzęty wykorzystywane w wielu przemysłach. Bez wątpienia każdy przedsiębiorca zdaje sobie sprawę z tego, jak problematyczne mogą być awarie takich maszyn. Przede wszystkim ze względu na to, że maszyny te opierają się na nowoczesnych technologiach i systemach, dzięki którym są o wiele bardziej wydajne, a ich praca jest szybsza i dokładniejsza. W związku z tym maszyny te nie są tanie, a każdy ich element jest bardzo kosztowny. Poza tym naprawa tych urządzeń wymaga sporo wiedzy i znajomości nowinek technologicznych, a także specjalistycznych narzędzi. Dlatego też każdy przedsiębiorca powinien stale współpracować z serwisem hydraulicznym, który zatrudnia wykwalifikowany zespół serwisantów i kompleksowo zajmie każdym podzespołem hydrauliki siłowej.

Dwóch pracowników przy stanowisku montażowym.
Maszyna do testów urządzeń hydraulicznych

Hydraulika siłowa Szczecin – naprawa i regeneracja poszczególnych elementów

Firma Banat gwarantuje profesjonalny serwis maszyn budowlanych i wszelkich innych maszyn wykorzystujących hydraulikę siłową. W naszym serwisie można realizować cykliczne przeglądy maszyn, które pozwolą na wykrycie każdego uszkodzenia i jego naprawę w odpowiednim czasie, zanim spowoduje ono poważne uszkodzenia. Nasi doświadczeni serwisanci doskonale zdiagnozują maszynę i przedstawią zakres prac klientowi, po to, by wspólnie z nim przedyskutować najkorzystniejsze etapy działania. Na sam koniec serwis zapewnia również testy diagnostyczne, które pozwolą na sprawdzenie podzespołu pod maksymalnym obciążeniem i zapewnią, że regeneracja została prawidłowo przeprowadzona. Poza tym cenimy sobie także fachowość naszych serwisantów, dlatego w naszym serwisie zatrudniamy fachowców od konkretnych podzespołów, dzięki czemu mamy pewność, że bardzo dobrze wiedzą, jak szybko przywrócić maszynę do pełnej sprawności. Zapewniamy także dostęp do najlepszej jakości części zamiennych, materiałów, a także uszczelnień, które gwarantują, że ryzyko wystąpienia awarii znacznie się zmniejszy. W naszej ofercie można liczyć przede wszystkim na takie usługi jak:

  • regeneracja pomp hydraulicznych,
  • regeneracja silników hydraulicznych,
  • naprawa siłowników hydraulicznych,
  • regeneracja rozdzielaczy hydraulicznych,
  • regeneracja mostów napędowych,
  • naprawą zmienników momentu obrotowego,
  • mobilny serwis maszyn budowlanych,
  • dokładna diagnoza zepsutych elementów hydrauliki siłowej,
  • testy podzespołów hydraulicznych.

Regeneracja pomp hydraulicznych Szczecin – szybka i profesjonalna naprawa najważniejszego podzespołu maszyny

Pompa hydrauliczna to podstawowy element w maszynach ciężkich. Jej zadaniem jest wtłoczenie cieczy hydraulicznej pod odpowiednim ciśnieniem do układu hydraulicznego. Następnie powstała energia hydrauliczna przekazywana jest do odbiornika, którym jest np. siłownik hydrauliczny, zamieniający tą energię na energię mechaniczną i wprawiający w ruch konkretny element maszyny, jak np. ramię koparki. Szczególnie często na serwis trafiają właśnie uszkodzone pompy hydrauliczne. Dzieje się tak z powodu tego, że jako kluczowy element całego mechanizmu działają nieprzerwanie od chwili uruchomienia silnika, aż do wyłączenia maszyny. Dlatego też w przypadku pomp hydraulicznych niezwykle ważne są regularne przeglądy. Pozwolą one na wykrycie każdej usterki w odpowiednim czasie, a podczas serwisu od razu dokonywana jest regeneracja pomp hydraulicznych. Jeśli jednak pompa jest tak zaniedbana, że nie jest już możliwa jej regeneracja, wtedy pozostaje tylko jej wymiana. Tutaj trzeba pamiętać, że koszt takiej pompy to często kilkanaście tysięcy złotych, a poza tym sprowadzenie jej z zagranicy to kilka tygodni oczekiwania. Regularne serwisowanie pomp hydraulicznych to podstawowe zadanie każdego właściciela maszyn ciężkich. Dzięki temu możliwe jest uniknięcie naprawdę poważnych awarii całej maszyny, a unikanie przeglądów okazuje się tylko pozornym oszczędzaniem.

żółty samochód z wysięgnikiem firmy BANAT
Samochód serwisowy wyposażony w narzędzia

Regeneracja siłowników hydraulicznych

Siłowniki hydrauliczne to kolejny podzespół hydrauliki siłowej, który również bardzo często trafia na serwis. Spowodowane jest to tym, że siłowniki, choć z pozoru mają prostą budowę, składają się z kilkunastu elementów, a ich połączenia są bardzo skomplikowane. Dlatego regeneracja siłowników hydraulicznych wymaga specjalisty w tym zakresie. W serwisie Banat pracuje wykwalifikowany zespół serwisantów, którzy doskonale wiedzą, jak działa siłownik hydrauliczny i jak jest zbudowany, dzięki czemu szybko znajdą uszkodzenie i szybko przywrócą podzespół do pełnej sprawności. Za sprawą regeneracji siłowników hydraulicznych w naszym serwisie maszyna będzie sprawnie działać przez długi czas, a dodatkowo znacznie wydłuży się żywotności poszczególnych elementów.

Mobilny serwis maszyn budowlanych Szczecin

Mobilny serwis maszyn budowlanych to usługa, która jest niezwykle doceniana przez naszych klientów. Posiadamy flotę w pełni wyposażonych w niezbędny sprzęt samochodów serwisowych, które dojadą w każde miejsce awarii. Dzięki interwencji na miejscu zdarzenia klient może oszczędzić sobie nerwów i stresu, wynikających często z trudności w przetransportowaniu takiej wielkiej maszyny na serwis. W sytuacji, kiedy na miejscu zdarzenia nie będzie można wykonać regeneracji, nasz serwis także zajmie się problemem i zabierze element na warsztat.

Mobilny serwis maszyn budowlanych to możliwość, która maksymalnie skróci czas oczekiwania na naprawę i szybko przywróci maszynę do pracy. Warto pamiętać, że nasz serwis nawet w terenie przeprowadzi dokładną diagnozę, a na koniec skalibruje maszynę i przeprowadzi testy.

Zdjęcie przedstawia koparkębez przedniego napędu, koparka znajduje się w warsztacie.

PRODUCENCI, KTÓRYCH PODZESPOŁY CZĘSTO NAPRAWIAMY:

Nasza oferta

Niebieskie strzałki
Zdjęcie w cta-banner

Pilnie potrzebujesz naprawy? Skontaktuj się z nami!

Zobacz opinie naszych klientów

„Ten Serwis to jakiś kosmos. Spodziewałem się uziemienia maszyny na dwa tygodnie, a oni załatwili całą sprawę od zgłoszenia do naprawy w 3 dni. Wszystko do dogadania i jeszcze rabat na koniec naprawy.👍👍👍”

- Janek M.

„Zadzwoniłem w sprawie umówienia terminu na remont ładowarki. Przyjechali w ten sam dzień na rozeznanie! Obeznani mechanicy, wszystko do dogadania. Szczerze polecam 👍”

– Krzysztof L.

“Profesjonalna firma, która wie co robi. Szybki czas realizacji i fachowa obsługa. Polecam”

– Grzegorz R.

“Profesjonalna naprawa układów hydrauliki siłowej. Polecam”

– Tomasz N.

“Polecam znają się na rzeczy. Regeneracja rozdzielacza firmy Parker przebiegła prawidłowo wszystko działa jak należy. Bardzo dobry kontakt z przedstawicielem firmy. Usługa wykonana prawidłowo. Troszkę zapłaciłem za usługę ale może tyle to kosztuje 🤔 pozdrawiam polecam firmę. Dają gwarancję na wykonana usługę👍Jeżeli będzie taka potrzeba napewno tam wrócę”

– Krzysztof H.

“Bardzo dobra firma. Żetelna i solidna a zarazem słowna. Dotrzymuje terminów. Bardzo dobre wykonanie. Bardzo miła obsługa. Polecam wszystkim.”

– Sławomir G.

“Wykonanie naprawy bez zarzutów”

– Łukasz S.

“Super kadra szybka profesjonalna fachowa naprawa”

– Bartek B.

“Profesjonaliści a ich usługi świadczone są na wysokim poziomie.”

– Paweł B.

“Firma godna zaufania.

Miła fachowa obsługa. Profesjonalne podejście do klienta.

Polecam.”

“Super obsługa. Fachowo i konkretnie!!!”

– Tereska Z.
Zobacz nasze referencje

Naprawa i regeneracja

Nie rzucamy słów na wiatr — naprawdę naprawiamy dosłownie wszystko w ramach urządzeń hydrauliki siłowej. Sprawdź, z jaką usterką możesz się do nas zgłosić.

Niebieskie strzałki
Zdjęcie w cta-banner

Potrzebujesz precyzyjnej wyceny dla swojej firmy?