BANAT Sp. z o.o. Łąkta Górna 534

Łąkta Górna 534

32-731 Żegocina

tel: +48 600 203 400

biuro@banat.pl

pon-pt 7-17

Zepsuta maszyna? Nie trać czasu i pieniędzy na opóźnienia w pracy — wybierz profesjonalny serwis i oddaj swoją maszynę w najlepsze ręce. Prowadzimy mobilne usługi w Poznaniu — możemy dojechać do Ciebie i naprawić Twoją maszynę w ciągu 24 godzin od zgłoszenia. Mamy ponad 10 lat doświadczenia i tysiące wykonanych usług na koncie. Szkoda czasu na przestoje — wybierz zaufany serwis.

Hydraulika siłowa Poznań – serwis maszyn budowlanych

Maszyny budowlane, górnicze czy kolejowe, takie jak koparki CAT, ładowarki Liebherr, minikoparki Mecalac, wozidła Volvo czy koparkoładowarki Komatsu, to przykłady sprzętów, bez których ciężko się obyć, prowadząc ogromne przedsiębiorstwa. Każdy właściciel firmy wie, jak kłopotliwe są sytuacje, w których maszyna ulegnie awarii. Mogą nas spotkać opóźnienia w pracy i mogące się z nimi wiązać kary finansowe za nieterminowe wykonanie zlecenia. Ponadto trzeba pamiętać, że maszyny te kosztują nawet kilkaset tysięcy złotych, co sprawia, że wymiana sprzętu na nowy często nie wchodzi w grę, a koszt części wymiennych to również niemałe pieniądze. Najlepszym rozwiązaniem w sytuacji awarii staje się więc naprawa, jednak i tutaj problemem może okazać się znalezienie dobrego serwisu. Serwis maszyn budowlanych powinien przede wszystkim zatrudniać zespół wykwalifikowanych pracowników, mieć kompleksową ofertą i pracować z najlepszymi materiałami i zamiennikami. Takim serwisem jest właśnie firma Banat. Naszym klientom oferujemy między innymi takie usługi jak:

  • regeneracja pomp hydraulicznych,
  • regeneracja silników hydraulicznych,
  • naprawa siłowników hydraulicznych,
  • regeneracja rozdzielaczy hydraulicznych,
  • regeneracja mostów napędowych,
  • naprawa zmienników momentu obrotowego,
  • mobilny serwis maszyn budowlanych,
  • dokładna diagnoza zepsutych elementów hydrauliki siłowej,
  • testy podzespołów hydraulicznych.

W naszym serwisie zadbamy nie tylko o profesjonalne wykonanie naprawy, ale także o to, aby zminimalizować ryzyko powstawania kolejnych awarii. Sposobem na to są cykliczne przeglądy maszyn, szczegółowa diagnoza, stosowanie najwyższej jakości materiałów, zamienników i uszczelniaczy, a także testy sprawnościowe po wykonanej naprawie.

Dwóch pracowników przy stanowisku montażowym.
Maszyna do testów urządzeń hydraulicznych

Regeneracja pomp hydraulicznych Poznań

Bardzo ważnym, o ile nie najważniejszym, etapem w prawidłowym dbaniu o maszyny ciężkie jest wykonywanie cyklicznych przeglądów. Takie kontrole pozwalają na wykrycie nawet najmniejszej usterki i naprawienie jej, zanim eskaluje do poważnych awarii. Niestety wielu przedsiębiorców uważa cykliczne przeglądy za stratę czasu i pieniędzy, jednak prawda jest zupełnie inna. Za każdym razem, kiedy maszyna trafia do warsztatu i wykryte zostanie jakieś uszkodzenie, od razu podejmowana jest regeneracja, która zapewnia, że nie dojdzie do poważnej awarii. Jeżeli jednak taka maszyna dociera na warsztat dopiero wtedy, kiedy ulegnie awarii, często okazuje się, że naprawa uszkodzonego podzespołu nie jest już możliwa i pozostaje tylko jego wymiana. Z taką sytuacją spotykamy się często w przypadku pomp hydraulicznych.

Pompy hydrauliczne to najważniejszy element układu hydraulicznego maszyny, który pracuje nieprzerwanie od momentu włączenia sprzętu, aż do całkowitego wyłączenia. Sprawia to, że pompa jest nieustannie eksploatowana i narażona na liczne usterki. Jeżeli więc podczas kontroli znajdziemy usterkę, od razu zostanie wykonana regeneracja pomp hydraulicznych, która przywróci je do pełnej sprawności. W odwrotnej sytuacji, jeżeli maszyna nie trafi w odpowiednim czasie na serwis, często okazuje się, że część ta jest na tyle zniszczona, że pozostaje jedynie zakup nowej pompy. Warto pamiętać, że współpraca z dobrym serwisem maszyn sprawi, że wymiana pompy będzie jedynie ostatecznością. Warto o to zadbać, ponieważ wymiana wiąże się z kilkanaście razy wyższymi kosztami niż regeneracja pomp hydraulicznych.

Regeneracja siłowników hydraulicznych

Siłowniki hydrauliczne to kolejny podzespół układu hydraulicznego, który oprócz regularnych przeglądów wymaga także doświadczonego specjalisty. Siłowniki hydrauliczne to element, który z pozoru wydaje się mieć prostą budowę, jeśli jednak przyjrzymy się im bliżej, zobaczymy, że składają się z kilkunastu elementów, których zrozumienie gwarantuje oko fachowca. W serwisie Banat zatrudniamy kadrę wykwalifikowanych pracowników, którzy doskonale wiedzą, jak sprawnie powinna być wykonana regeneracja siłowników hydraulicznych, aby szybko przywrócić je do pracy. Mimo że zatrudniamy samych specjalistów, zdajemy sobie sprawę z tego, jak szybko technologia idzie do przodu, dlatego też stale poszerzamy wiedzę naszych pracowników, aby doskonale znali nowe innowacje i systemy stosowane we współczesnych maszynach.

żółty samochód z wysięgnikiem firmy BANAT
Samochód serwisowy wyposażony w narzędzia

Mobilny serwis maszyn budowlanych Poznań – pomoc na miejscu awarii

Mobilny serwis maszyn budowlanych to usługa, z której bardzo chętnie korzystają nasi klienci. Ma to związek z tym, że nie muszą martwić się o często problematyczne przetransportowanie maszyny na serwis, ponieważ nasz zespół serwisantów, zaopatrzonych w najpotrzebniejsze narzędzia i materiały, dociera na dane miejsce i tam wykonuje możliwe naprawy oraz wymiany. Jeżeli jednak w terenie nie będzie możliwości, aby przywrócić maszynę do pracy, nasi fachowcy zajmą się demontażem uszkodzonego elementu i dostarczeniem na serwis, a po naprawie odwiozą go do klienta, zamontują i wykonają testy sprawnościowe. Usługa ta znacznie skraca czas oczekiwania na naprawę, dzięki czemu maszyna może szybko wrócić do pracy, a także oszczędza klientom dużo nerwów.

Jeżeli szukasz firmy, która kompleksowo zajmie się naprawą i regeneracją wszystkich podzespołów hydrauliki siłowej, a także zaoferuje najlepiej wykwalifikowany zespół serwisantów oraz konkurencyjne ceny, to serwis Banat jest najlepszym rozwiązaniem. Zadzwoń i przekonaj się, co możemy Ci zaoferować.

PRODUCENCI, KTÓRYCH PODZESPOŁY CZĘSTO NAPRAWIAMY:

Nasza oferta

Niebieskie strzałki
Zdjęcie w cta-banner

Pilnie potrzebujesz naprawy? Skontaktuj się z nami!

Zobacz opinie naszych klientów

„Ten Serwis to jakiś kosmos. Spodziewałem się uziemienia maszyny na dwa tygodnie, a oni załatwili całą sprawę od zgłoszenia do naprawy w 3 dni. Wszystko do dogadania i jeszcze rabat na koniec naprawy.👍👍👍”

- Janek M.

„Zadzwoniłem w sprawie umówienia terminu na remont ładowarki. Przyjechali w ten sam dzień na rozeznanie! Obeznani mechanicy, wszystko do dogadania. Szczerze polecam 👍”

– Krzysztof L.

“Profesjonalna firma, która wie co robi. Szybki czas realizacji i fachowa obsługa. Polecam”

– Grzegorz R.

“Profesjonalna naprawa układów hydrauliki siłowej. Polecam”

– Tomasz N.

“Polecam znają się na rzeczy. Regeneracja rozdzielacza firmy Parker przebiegła prawidłowo wszystko działa jak należy. Bardzo dobry kontakt z przedstawicielem firmy. Usługa wykonana prawidłowo. Troszkę zapłaciłem za usługę ale może tyle to kosztuje 🤔 pozdrawiam polecam firmę. Dają gwarancję na wykonana usługę👍Jeżeli będzie taka potrzeba napewno tam wrócę”

– Krzysztof H.

“Bardzo dobra firma. Żetelna i solidna a zarazem słowna. Dotrzymuje terminów. Bardzo dobre wykonanie. Bardzo miła obsługa. Polecam wszystkim.”

– Sławomir G.

“Wykonanie naprawy bez zarzutów”

– Łukasz S.

“Super kadra szybka profesjonalna fachowa naprawa”

– Bartek B.

“Profesjonaliści a ich usługi świadczone są na wysokim poziomie.”

– Paweł B.

“Firma godna zaufania.

Miła fachowa obsługa. Profesjonalne podejście do klienta.

Polecam.”

“Super obsługa. Fachowo i konkretnie!!!”

– Tereska Z.
Zobacz nasze referencje

Naprawa i regeneracja

Nie rzucamy słów na wiatr — naprawdę naprawiamy dosłownie wszystko w ramach urządzeń hydrauliki siłowej. Sprawdź, z jaką usterką możesz się do nas zgłosić.

Niebieskie strzałki
Zdjęcie w cta-banner

Potrzebujesz precyzyjnej wyceny dla swojej firmy?