BANAT Sp. z o.o. Łąkta Górna 534

Łąkta Górna 534

32-731 Żegocina

tel: +48 600 203 400

biuro@banat.pl

pon-pt 7-17

Wiemy, jak ważną rolę odgrywa maszyna w Twoim biznesie — dlatego możemy pomóc Ci w razie awarii. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży i tysiące naprawionych urządzeń na koncie. Wychodzimy naprzeciw — dlatego dysponujemy mobilnym warsztatem w Olsztynie. Co to oznacza dla Ciebie? Po zgłoszeniu możemy szybko zareagować, przyjechać i naprawić usterkę na miejscu. Bez wysyłania sprzętów, bez opóźnień.

Serwis maszyn budowlanych Olsztyn – naprawa i regeneracja elementów hydrauliki siłowej

Dzisiejsze maszyny budowlane, drogowe czy leśne oparte są na nowoczesnych technologiach i innowacyjnych systemach, które sprawiają, że ich obsługa jest znacznie prostsza, a praca efektywniejsza. Jednak nawet najbardziej innowacyjne rozwiązania nie dają gwarancji, że maszyna nie ulegnie awarii. Koparki CAT, ładowarki Liebherr, minikoparki Komatsu, koparkoładowarki JCB czy wozidła Volvo to sprzęty, które pracują często po kilkanaście godzin dziennie, w nawet najtrudniejszych warunkach atmosferycznych. Dodatkowo nieustannie narażone są na przeciążenia i zanieczyszczenia. Każda awaria takich maszyn jest bardzo kłopotliwa, ponieważ znacznie opóźnia termin realizacji prac, a także wiąże się z nią kosztowna naprawa i regeneracja lub nawet wymiana podzespołu na nowy. Mogłoby się wydawać, że nie jest to złe rozwiązanie, jeżeli jednak przyjrzymy się cenom nowych podzespołów, które sięgają nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych, często okazuje się, że zakup nowej części jest niemożliwy. Dlatego najlepszym rozwiązaniem, jeszcze zanim wystąpi jakakolwiek awaria, jest nawiązanie stałej współpracy z serwisem hydraulicznym. Warto pamiętać, że dobry serwis zajmie się naszą maszyną kompleksowo, a także zadba o to, aby profesjonalnie naprawić uszkodzony podzespół i zminimalizować ryzyko wystąpienia kolejnych awarii. Profesjonalny serwis maszyn budowlanych zapewni także, że po dokładnych oględzinach i znalezieniu wszelkich usterek to klient podejmie decyzję odnośnie do zakresu prac i otrzyma wstępną wycenę usługi. A po wykonanej regeneracji zostaną przeprowadzone testy sprawnościowe. Etapy te dają klientowi pewność, że wszelkie uszkodzenia zostały wykryte, a maszyna jest w pełni gotowa do pracy.

Serwis Banat to firma, w której zajmujemy się wszelkimi naprawami z zakresu hydrauliki siłowej. W ofercie naszej firmy znajdują się takie usługi jak:

  • regeneracja pomp hydraulicznych,
  • regeneracja silników hydraulicznych,
  • naprawa siłowników hydraulicznych,
  • regeneracja rozdzielaczy hydraulicznych,
  • regeneracja mostów napędowych,
  • naprawa zmienników momentu obrotowego,
  • mobilny serwis maszyn budowlanych,
  • dokładna diagnoza zepsutych elementów hydrauliki siłowej,
  • testy podzespołów hydraulicznych.
Dwóch pracowników przy stanowisku montażowym.
Maszyna do testów urządzeń hydraulicznych

Regeneracja siłowników hydraulicznych Olsztyn

Siłowniki hydrauliczne to podzespoły, które na pierwszy rzut oka wydają się dosyć prostym mechanizmem. Jeżeli jednak przyjrzymy się im bliżej, zobaczymy, że składają się z kilkunastu elementów, których połączenie jest bardzo skomplikowane. Dlatego regeneracja siłowników hydraulicznych powinna zostać powierzona w ręce specjalisty, który doskonale zna ten podzespół. W serwisie Banat pracują jedynie wykwalifikowani pracownicy z długoletnim doświadczeniem, którzy stale poszerzają swoją wiedzę, aby sprostać wymaganiom nowych technologii. W naszym serwisie możemy pochwalić się specjalistami od wielu marek i maszyn, a także od konkretnych podzespołów hydrauliki siłowej. Dzięki takiemu podejściu jesteśmy w stanie odnaleźć usterkę w jak najkrótszym czasie i szybko ją naprawić.

Regeneracja pomp hydraulicznych Olsztyn

Bardzo ważnym, ale też i bardzo często pomijanym etapem, są cykliczne przeglądy. Uważane są one za stratę pieniędzy, a także czasu, dlatego właściciele maszyn budowlanych nie przywiązują do nich większej wagi. Nierzadko jednak zdarza się, że na warsztat trafiają maszyny z bardzo poważnymi i wiążącymi się z drogimi w naprawie awariami, którym zwyczajnie można było zapobiec. Większość uszkodzeń maszyn nie jest wynikiem nagłego problemu, a efektem drobnych usterek, które można było wcześniej znaleźć i zaradzić im, zanim eskalowały do poważnej awarii. Ma to miejsce często w przypadku pomp hydraulicznych.

Pompa hydrauliczna jest podstawowym elementem każdej maszyny. Pracuje od momentu uruchomienia maszyny, aż do chwili zgaszenia silnika, przez co jest nieustannie eksploatowana i narażona na usterki. Gdy do warsztatu trafi maszyna cyklicznie serwisowana, od razu wykonywana jest regeneracja pomp hydraulicznych, która przywróci pełną sprawność podzespołowi. Jeżeli jednak maszyna nie była poddawana przeglądom, może okazać się, że jest ona na tyle zniszczona, że pozostaje już tylko wymiana pompy. Warto mieć na uwadze, że nowa pompa hydrauliczna kosztuje nawet kilkanaście razy więcej niż regeneracja pomp hydraulicznych.

żółty samochód z wysięgnikiem firmy BANAT
Samochód serwisowy wyposażony w narzędzia

Mobilny serwis maszyn budowlanych Olsztyn

Mobilny serwis maszyn budowlanych to usługa bardzo ceniona przez naszych klientów, ponieważ za sprawą jednego telefonu jesteśmy gotowi dotrzeć w niemal każdy zakątek Polski. Dzięki flocie samochodów serwisowych, które wyposażyliśmy w niezbędne narzędzia, serwisanci mogą dokonać w terenie niezbędnych prac regeneracyjnych i szybko przywrócić maszynę do sprawności. Jeżeli jednak okaże się, że awaria jest zbyt poważna lub też wynikną inne problemy, wtedy nasz serwis zdemontuje uszkodzony element i przewiezie na serwis, a w razie potrzeby zadba o transport całej maszyny.

Jeżeli interesuje Cię serwis maszyn budowlanych, który jest profesjonalny, terminowy, a także oferuje kompleksowe usługi w atrakcyjnych cenach, to trafiłeś idealnie. Skontaktuj się z nami i poznaj szczegółową ofertę serwisu Banat.

PRODUCENCI, KTÓRYCH PODZESPOŁY CZĘSTO NAPRAWIAMY:

Nasza oferta

Niebieskie strzałki
Zdjęcie w cta-banner

Pilnie potrzebujesz naprawy? Skontaktuj się z nami!

Zobacz opinie naszych klientów

„Ten Serwis to jakiś kosmos. Spodziewałem się uziemienia maszyny na dwa tygodnie, a oni załatwili całą sprawę od zgłoszenia do naprawy w 3 dni. Wszystko do dogadania i jeszcze rabat na koniec naprawy.👍👍👍”

- Janek M.

„Zadzwoniłem w sprawie umówienia terminu na remont ładowarki. Przyjechali w ten sam dzień na rozeznanie! Obeznani mechanicy, wszystko do dogadania. Szczerze polecam 👍”

– Krzysztof L.

“Profesjonalna firma, która wie co robi. Szybki czas realizacji i fachowa obsługa. Polecam”

– Grzegorz R.

“Profesjonalna naprawa układów hydrauliki siłowej. Polecam”

– Tomasz N.

“Polecam znają się na rzeczy. Regeneracja rozdzielacza firmy Parker przebiegła prawidłowo wszystko działa jak należy. Bardzo dobry kontakt z przedstawicielem firmy. Usługa wykonana prawidłowo. Troszkę zapłaciłem za usługę ale może tyle to kosztuje 🤔 pozdrawiam polecam firmę. Dają gwarancję na wykonana usługę👍Jeżeli będzie taka potrzeba napewno tam wrócę”

– Krzysztof H.

“Bardzo dobra firma. Żetelna i solidna a zarazem słowna. Dotrzymuje terminów. Bardzo dobre wykonanie. Bardzo miła obsługa. Polecam wszystkim.”

– Sławomir G.

“Wykonanie naprawy bez zarzutów”

– Łukasz S.

“Super kadra szybka profesjonalna fachowa naprawa”

– Bartek B.

“Profesjonaliści a ich usługi świadczone są na wysokim poziomie.”

– Paweł B.

“Firma godna zaufania.

Miła fachowa obsługa. Profesjonalne podejście do klienta.

Polecam.”

“Super obsługa. Fachowo i konkretnie!!!”

– Tereska Z.
Zobacz nasze referencje

Naprawa i regeneracja

Nie rzucamy słów na wiatr — naprawdę naprawiamy dosłownie wszystko w ramach urządzeń hydrauliki siłowej. Sprawdź, z jaką usterką możesz się do nas zgłosić.

Niebieskie strzałki
Zdjęcie w cta-banner

Potrzebujesz precyzyjnej wyceny dla swojej firmy?