BANAT Sp. z o.o. Łąkta Górna 534

Łąkta Górna 534

32-731 Żegocina

tel: +48 600 203 400

biuro@banat.pl

pon-pt 7-17

Jako lider branży oferujemy naprawę hydrauliki siłowej w ciągu 24 godzin. Posiadamy mobilny warsztat w Katowicach — możemy przyjechać zaraz po zgłoszeniu. Szybko zlokalizujemy usterkę i ją naprawimy. Dzięki temu nie będziesz narażony na opóźnienia czy przestoje w pracy. Oddaj swoją maszynę w najlepsze ręce. Na swoim koncie mamy już tysiące naprawionych urządzeń — wiemy, jak to się robi.

Regeneracja hydrauliki siłowej – serwis Katowice

Hydraulika siłowa jest stosowana w wielu maszynach z przeróżnych przemysłów. Koparki, ładowarki czy buldożery na budowie lub ciągniki rolnicze to tylko nieliczne przykłady maszyn, w których zastosowane są układy hydrauliki siłowej. Jako właściciele takich maszyn musimy zadbać o to, aby działały one sprawnie i były bezpieczne. Każdy przedsiębiorca powinien zadbać o to, aby regularnie serwisować maszyny. Takie działania pozwolą zapobiec powstaniu poważnych awarii i uniknąć sporych wydatków. Cykliczne przeglądy pozwolą wykryć uszkodzone elementy i wymienić je lub zregenerować zanim doprowadzą do ogromnych awarii. To zapewni nam też, że nie będziemy zmuszeni do długich przestojów w pracy oraz ponoszenia konsekwencji wynikających z niedotrzymania terminu spowodowanych awarią sprzętu. Warto rozpocząć współpracę z profesjonalnym serwisem maszyn budowlanych i być pewnym, że nasz sprzęt jest w pełni sprawny. Serwis Banat zatrudnia jedynie doświadczonych specjalistów, którzy wykryją wszelkie uszkodzenia, a także szybko i sprawnie dokonają regeneracji. Nasz serwis to gwarancja zaoszczędzenia czasu, pieniędzy i nerwów.

Regeneracja hydrauliki siłowej – serwis Katowice
Maszyna do testów urządzeń hydraulicznych

Serwis maszyn budowlanych Katowice – kompleksowe usługi serwisowe

Firma Banat posiada wieloletnie doświadczenie, dzięki któremu jesteśmy w stanie sprostać wszelkim wyzwaniom i naprawić każdą maszynę. Nasza firma zajmuje się kompleksową obsługą zleceń dotyczących hydrauliki siłowej. Jesteśmy wyposażeni w niezbędną wiedzę, umiejętności i w pełni zaopatrzone zaplecze techniczne po to, aby naprawić dowolny układ hydrauliczny. Zajmujemy się regeneracją pomp hydraulicznych, silników hydraulicznych, rozdzielaczy hydraulicznych, mostów napędowych, a także naprawą siłowników hydraulicznych i zmienników momentu obrotowego. Na początku napraw dokładnie diagnozujemy zepsute elementy hydrauliki siłowej i przedstawiamy zakres niezbędnych napraw. Następnie wspólnie z klientem wybieramy najkorzystniejszą opcję i przystępujemy do naprawy. Po wykonanej regeneracji, za pomocą specjalistycznej aparatury pomiarowej, przeprowadzamy testy podzespołów hydraulicznych, aby upewnić się, czy wszystko działa prawidłowo.

Nasz serwis zajmuje się regeneracją maszyn najlepszych światowych producentów: JCB, Caterpillar, Komatsu, Liebherr, Zeppelin, Case, Bobcat, Fuchs, Atlas, Volvo, Hitachi, Merlo, Terex, Yanmar, Manitou, New Holland, Mecalac, Bomag, Neuson.

Regeneracja pomp hydraulicznych Katowice

Pompy hydrauliczne są nierozłączną częścią napędów hydraulicznych. Zamieniają energię pochodzącą z silników na energię hydrauliczną, zawartą w czynniku roboczym, czyli najczęściej olejem pod wysokim ciśnieniem. Dzięki zastosowaniu pompy możliwe jest sterowanie siłownikami hydraulicznymi. Od wielu lat zajmujemy się specjalnością, jaką jest regeneracja pomp hydraulicznych. Wiemy dokładnie, jak działa ten element układu hydraulicznego i jak go naprawić. Dzięki naszemu doświadczeniu jesteśmy w stanie dokonać regeneracji w jak najkrótszym czasie, a każdy właściciel firmy wie, jak istotną rolę gra czas w przypadku awarii maszyny. Nawet najkrótsza przerwa w pracy może spowodować ogromne straty finansowe, wynikające z niedotrzymania terminu czy też spowodowane kosztami naprawy. Nasza firma prowadzi kompleksowe usługi regeneracji, dzięki którym maszyny będą przez długi czas w pełni sprawne i z pewnością nie spowodują długotrwałych przerw w pracy.

żółty samochód z wysięgnikiem firmy BANAT
Samochód serwisowy wyposażony w narzędzia

Regeneracja siłowników hydraulicznych Katowice

Kolejnym elementem hydrauliki siłowej jest siłownik hydrauliczny. Zamienia on energię ciśnienia cieczy na energię mechaniczną wykonującą ruch posuwisto–zwrotny, która następnie przenoszona jest na elementy zewnętrzne. Siłowniki hydrauliczne, tak samo jak pozostałe podzespoły hydrauliki siłowej, należy co jakiś czas serwisować, aby działały sprawnie przez długie lata. Siłowniki często ulegają awariom, które spowodowane są zwykłym zaniedbaniem. Prawidłowe dobranie cieczy roboczej, wymiana uszczelek oraz też kontrole części siłownika zapobiegną poważnym awariom. W naszym serwisie staramy się, aby regeneracja siłowników hydraulicznych przeprowadzona była w jak najniższej cenie i jak najszybciej. Mamy doświadczonych pracowników, dla których żadna awaria nie stanowi wyzwania. Używamy najlepszej jakości produktów, które dają gwarancję, że maszyna przez długi czas będzie działała bez zarzutu.

Mobilny serwis maszyn budowlanych Katowice

Nasza firma oferuje także dojazd do każdego miejsca awarii. Oferujemy mobilny serwis maszyn z samochodami serwisowymi wyposażonymi w niezbędne narzędzia i urządzenia, za pomocą których szybko zlikwidujemy uszkodzenie na miejscu awarii. Jest to opcja, którą nasi klienci bardzo cenią, i z której chętnie korzystają. Jesteśmy w stanie dojechać do wielu miejsc awarii i usunąć ją, aby maszyna mogła szybko wrócić do pracy. W razie konieczności zdemontujemy uszkodzony element i naprawimy go w naszym serwisie. Po naprawie przywieziemy go na miejsce i zamontujemy w maszynie. Na koniec dokładnie sprawdzimy, czy maszyna działa bez zarzutu.

Zdjęcie przedstawia koparkębez przedniego napędu, koparka znajduje się w warsztacie.

PRODUCENCI, KTÓRYCH PODZESPOŁY CZĘSTO NAPRAWIAMY:

Nasza oferta

Niebieskie strzałki
Zdjęcie w cta-banner

Pilnie potrzebujesz naprawy? Skontaktuj się z nami!

Zobacz opinie naszych klientów

„Ten Serwis to jakiś kosmos. Spodziewałem się uziemienia maszyny na dwa tygodnie, a oni załatwili całą sprawę od zgłoszenia do naprawy w 3 dni. Wszystko do dogadania i jeszcze rabat na koniec naprawy.👍👍👍”

- Janek M.

„Zadzwoniłem w sprawie umówienia terminu na remont ładowarki. Przyjechali w ten sam dzień na rozeznanie! Obeznani mechanicy, wszystko do dogadania. Szczerze polecam 👍”

– Krzysztof L.

“Profesjonalna firma, która wie co robi. Szybki czas realizacji i fachowa obsługa. Polecam”

– Grzegorz R.

“Profesjonalna naprawa układów hydrauliki siłowej. Polecam”

– Tomasz N.

“Polecam znają się na rzeczy. Regeneracja rozdzielacza firmy Parker przebiegła prawidłowo wszystko działa jak należy. Bardzo dobry kontakt z przedstawicielem firmy. Usługa wykonana prawidłowo. Troszkę zapłaciłem za usługę ale może tyle to kosztuje 🤔 pozdrawiam polecam firmę. Dają gwarancję na wykonana usługę👍Jeżeli będzie taka potrzeba napewno tam wrócę”

– Krzysztof H.

“Bardzo dobra firma. Żetelna i solidna a zarazem słowna. Dotrzymuje terminów. Bardzo dobre wykonanie. Bardzo miła obsługa. Polecam wszystkim.”

– Sławomir G.

“Wykonanie naprawy bez zarzutów”

– Łukasz S.

“Super kadra szybka profesjonalna fachowa naprawa”

– Bartek B.

“Profesjonaliści a ich usługi świadczone są na wysokim poziomie.”

– Paweł B.

“Firma godna zaufania.

Miła fachowa obsługa. Profesjonalne podejście do klienta.

Polecam.”

“Super obsługa. Fachowo i konkretnie!!!”

– Tereska Z.
Zobacz nasze referencje

Naprawa i regeneracja

Nie rzucamy słów na wiatr — naprawdę naprawiamy dosłownie wszystko w ramach urządzeń hydrauliki siłowej. Sprawdź, z jaką usterką możesz się do nas zgłosić.

Niebieskie strzałki
Zdjęcie w cta-banner

Potrzebujesz precyzyjnej wyceny dla swojej firmy?