BANAT Sp. z o.o. Łąkta Górna 534

Łąkta Górna 534

32-731 Żegocina

tel: +48 600 203 400

biuro@banat.pl

pon-pt 7-15

Banat – hydraulika siłowa Śląsk. Serwis maszyn budowlanych, kolejowych oraz górniczych

Sprawne i dobrze działające maszyny są koniecznością w branży budowlanej, ponieważ we wszystkich tego typu pracach liczy się czas. A jak wiadomo – wszelkiego typu uszkodzenia i awarie maszyn budowlanych przekładają na opóźnienia, które mogą bardzo dużo kosztować. Aby uniknąć opóźnień oraz umownych kar finansowych, warto, aby każda firma budowlana była pod opieką doświadczonego i profesjonalnego serwisu maszyn. Regularne i prawidłowe serwisowanie maszyn budowlanych to gwarancja wychwycenia wszelkich drobnych usterek, usunięcia wszelkich awarii oraz powrotu do pracy w pełni sprawnego sprzętu budowlanego, co pozwoli na wywiązanie się z ustalonego terminu zakończenia prac budowlanych. Serwis Banat to miejsce, w którym wykwalifikowani specjaliści wykonają kompleksowe usługi serwisowania maszyn budowlanych, obejmujących: diagnozę, naprawę oraz regenerację, przeprowadzenie rygorystycznych testów sprawnościowych naprawionych podzespołów oraz całej maszyny, dojazd do klienta na miejsce awarii.

Banat – hydraulika siłowa Śląsk. Serwis maszyn budowlanych, kolejowych oraz górniczych

Hydraulika siłowa Śląsk – mobilny serwis maszyn budowlanych, górniczych i kolejowych

Mobilny serwis maszyn budowlanych, górniczych oraz kolejowych to usługa, która może usprawnić pracę, a czasami uratować ją w krytycznych momentach. Wyobraźmy sobie awarię maszyny na miejscu pracy – nie ważne, czy potrzebna będzie regeneracja pomp hydraulicznych, regeneracja siłowników hydraulicznych, czy naprawa innej usterki. Bez znaczenia, czy stanie się to w Opolu, Gliwicach, czy Wrocławiu. Ważne, że serwis mobilny maszyn budowlanych dojedzie na miejsce awarii. Zespół wykwalifikowanych specjalistów z profesjonalnym sprzętem oraz częściami zamiennymi dojedzie na miejsce usterki. W terenie zostanie przeprowadzona szczegółowa diagnoza sprzętu oraz demontaż popsutego podzespołu, tak aby uszkodzona część mogła trafić do naszego serwisu. W przypadku mniejszych usterek naprawa możliwa jest na miejscu, co sprawia, że firma uniknie wszelkich opóźnień i maszyna będzie mogła wrócić do pracy. Kiedy okaże się, że jest to większa awaria, uszkodzony element trafi do naszego warsztatu, w którym zostaną przeprowadzone wszelkie konieczne regeneracje oraz testy sprawnościowe. Wszystko po to, aby do naszego klienta wrócił w pełni sprawny podzespół, który pozwoli na kontynuację pracy bez żadnych komplikacji. Po odwiezieniu przez mobilny serwis maszyn budowlanych naprawionej części, nasi specjaliści montują oraz przeprowadzają ponowne testy, aby zyskać pewność dobrze wykonanej regeneracji oraz zagwarantować naszemu klientowi sprawność działania danego podzespołu.

W naszej ofercie znajdziesz usługi takie jak:

regeneracja pomp hydraulicznych,
regeneracja silników hydraulicznych,
naprawa siłowników hydraulicznych,
regeneracja rozdzielaczy hydraulicznych,
regeneracja mostów napędowych,
naprawa zmienników momentu obrotowego,
dokładna diagnoza zepsutych elementów hydrauliki siłowej,
testy podzespołów hydraulicznych.

Stawiając na profesjonalny i sprawdzony serwis maszyn budowlanych, zagwarantujesz sobie sprawną i bezproblemową pracę maszyn budowlanych, co przełoży się na finanse i zadowolenie.

PRODUCENCI, KTÓRYCH PODZESPOŁY CZĘSTO NAPRAWIAMY:

Regeneracja pomp hydraulicznych Śląsk

Pompa hydrauliczna to serce każdej maszyny budowlanej. Bez pompy hydraulicznej żadna maszyna tego typu nie będzie działać. Pompa hydrauliczna jest elementem pracującym w maszynie od włączenia po sam koniec pracy, a co za tym idzie – jest to część mocno eksploatowana i narażona na wszelkiego rodzaju awarie. Dlatego warto regularnie przeprowadzać regularną regenerację pomp hydraulicznych w maszynach, aby uniknąć przykrych niespodzianek, które mogą utrudnić nam pracę. Zarówno maszyny budowlane, jak i górnicze czy kolejowe, wymagają serwisowania. Cykliczne i odpowiednio wykonane przeglądy pomp hydraulicznych maszyn pozwolą wykryć mniejsze awarie, co pozwoli uniknąć dużych kosztów związanych z całkowitym uszkodzeniem sprzętu.

żółty samochód z wysięgnikiem firmy BANAT

Zobacz opinie naszych klientów

„Ten Serwis to jakiś kosmos. Spodziewałem się uziemienia maszyny na dwa tygodnie, a oni załatwili całą sprawę od zgłoszenia do naprawy w 3 dni. Wszystko do dogadania i jeszcze rabat na koniec naprawy.👍👍👍”

- Janek M.

„Zadzwoniłem w sprawie umówienia terminu na remont ładowarki. Przyjechali w ten sam dzień na rozeznanie! Obeznani mechanicy, wszystko do dogadania. Szczerze polecam 👍”

– Krzysztof L.

“Profesjonalna firma, która wie co robi. Szybki czas realizacji i fachowa obsługa. Polecam”

– Grzegorz R.

“Profesjonalna naprawa układów hydrauliki siłowej. Polecam”

– Tomasz N.

“Polecam znają się na rzeczy. Regeneracja rozdzielacza firmy Parker przebiegła prawidłowo wszystko działa jak należy. Bardzo dobry kontakt z przedstawicielem firmy. Usługa wykonana prawidłowo. Troszkę zapłaciłem za usługę ale może tyle to kosztuje 🤔 pozdrawiam polecam firmę. Dają gwarancję na wykonana usługę👍Jeżeli będzie taka potrzeba napewno tam wrócę”

– Krzysztof H.

“Bardzo dobra firma. Żetelna i solidna a zarazem słowna. Dotrzymuje terminów. Bardzo dobre wykonanie. Bardzo miła obsługa. Polecam wszystkim.”

– Sławomir G.

“Wykonanie naprawy bez zarzutów”

– Łukasz S.

“Super kadra szybka profesjonalna fachowa naprawa”

– Bartek B.

“Profesjonaliści a ich usługi świadczone są na wysokim poziomie.”

– Paweł B.

“Firma godna zaufania.

Miła fachowa obsługa. Profesjonalne podejście do klienta.

Polecam.”

“Super obsługa. Fachowo i konkretnie!!!”

– Tereska Z.
Zobacz nasze referencje
Niebieskie strzałki
Zdjęcie w cta-banner

Pilnie potrzebujesz naprawy? Skontaktuj się z nami!

Samochód serwisowy wyposażony w narzędzia

Serwis maszyn budowlanych Śląsk – CAT, JCB, Liebherr, Volvo

Wiele osób unika regularnego serwisowania swoich maszyn budowlanych, ponieważ uważa, że w ten sposób oszczędza pieniądze. Niestety jest to błędne przekonanie! Cykliczny serwis maszyn budowlanych pozwala na wykrycie drobnych usterek, które w przyszłości mogłyby przeobrazić się w ogromne awarie. A większe zniszczenia to większe koszty naprawy. Dlatego tak ważną kwestią jest współpraca z wyspecjalizowanym i sprawdzonym serwisem, który zadba o maszyny budowlane.

Serwis hydrauliki siłowej Banat specjalizuje się w regeneracji i naprawie maszyn budowlanych wielu światowych marek. Zatrudniamy fachowców specjalizujących się w sprzętach konkretnych marek, dzięki czemu znają oni temat od podszewki i wiedzą, gdzie szukać najczęstszych usterek w maszynie danej marki.

Zajmujemy się serwisowaniem maszyn następujących marek:

JCB, Caterpillar (CAT), Liebherr, Komatsu, Volvo, Case, Yanmar, Hitachi, Mecalac, Zeppelin.

Naprawa i regeneracja

Nie rzucamy słów na wiatr — naprawdę naprawiamy dosłownie wszystko w ramach urządzeń hydrauliki siłowej. Sprawdź, z jaką usterką możesz się do nas zgłosić.