Serwis wiertnic


0
(0)

Serwis wiertnic

Bogate doświadczenie w obsłudze sprzętu wiertniczego pozwala naszym specjalistom pracować szybko i sprawnie. Obecność wszystkich niezbędnych narzędzi i urządzeń oraz mobilny serwis umożliwiający szybką interwencję u klienta gwarantują wysoką jakość i szybkość wykonania usługi. Jesteśmy w stanie naprawić i zmodernizować praktycznie każdą wiertnicę, na miejscu lub w warsztacie. Dysponujemy parkingiem przy naszej siedzibie. Wystarczy się z nami skontaktować, aby umówić się na spotkanie, a my przywrócimy wiertnicę do pracy w krótkim czasie!

Wiertnice – maszyny geotechniczne

Wiertnice służą do wykonywania otworów w powierzchni ziemi i pod jej powierzchnią. Są one najczęściej wykorzystywane w budownictwie i przemyśle naftowym, ale mogą być również używane do wierceń geologicznych. W sektorze budowlanym są one wykorzystywane do tworzenia fundamentów pod budynki i inne konstrukcje. Z tego powodu ważne jest, aby takie fundamenty były odpowiednio zabezpieczone i wystarczająco stabilne, aby utrzymać całą konstrukcję.

Istnieje także kilka typów wiertnic, które są klasyfikowane głównie ze względu na ich różne funkcje. Wiertnica może być sklasyfikowana jako maszyna geotechniczna, gdzie jest wykorzystywana do pobierania próbek gleby lub do wiercenia próbek rdzeniowych. Inny typ to wiertnica produkcyjna, która jest wykorzystywana do poszukiwania ropy naftowej lub wiercenia w wapieniu.

Wiertnica diamentowa to specjalne narzędzie stosowane w budownictwie i inżynierii. Zadaniem tego urządzenia jest wykonywanie otworów w betonie, który jest formowany warstwowo. Tego typu wiertła są często wykorzystywane w przemyśle budowlanym. Technika diamentowa stała się najlepszym rozwiązaniem do wiercenia w betonie, nawet w najtrudniejszych sytuacjach. Obecnie na rynku dostępnych jest wiele różnych typów wiertnic diamentowych. Główną cechą odróżniającą je od siebie jest ich długość i liczba ostrzy, w które są wyposażone. Ogólnie rzecz biorąc, dłuższe wiertła są bardziej precyzyjne i zapewniają lepsze wyniki, ale są też cięższe i droższe. Liczba ostrzy decyduje o tym, jak szybko wiertło diamentowe może przecinać beton.

Prace wykonywane w zakresie serwisu wiertnic – serwis gwarancyjny i pogwarancyjny

Zakres prac serwisu naprawczego urządzeń wiertniczych obejmuje wiele różnych zadań, między innymi ogólną konserwację i naprawy, inspekcje, wymianę olejów, zapewnienie dostępu do części zamiennych. Zakres prac może również obejmować części zamienne i materiały, zgodnie z życzeniem klienta.

 • Konserwacja i naprawy – ogólna konserwacja i naprawy w ramach każdej usługi naprawy urządzeń wiertniczych obejmują systemy elektryczne, hydrauliczne, pneumatyczne, mechaniczne i elementy konstrukcyjne. Specjalizujemy się w naprawie nagłych usterek, zapewniając przy tym konkurencyjne ceny.
 • Przeglądy – przeglądy są kolejnym aspektem, który musi być uwzględniony w zakresie prac serwisu naprawczego urządzeń wiertniczych. Inspekcje są konieczne, ponieważ zapewniają, że podczas pracy wiertnicy na placu budowy nie pojawią się żadne problemy. Jeśli występują obszary budzące niepokój, takie jak korozja, należy się nimi natychmiast zająć, aby z czasem nie pogorszyć ich stanu.
 • Części zamienne – części zamienne (np. wrzeciona, sprzęgła napędowe, sprzęgła obrotowe, szczęki mocujące, prowadnice, głowice frezów) można włączyć do zakresu prac serwisu naprawczego wiertnic. Może to pomóc w obniżeniu kosztów, ponieważ klient nie będzie musiał inwestować w te części osobno. Nasz asortyment obejmuje oryginalne części zamienne.
 • Wymiana olejów w układzie hydraulicznym.
 • Naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne – serwis wiertnic obejmuje naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne klientom na terenie całego kraju. Z uwagi na to, że niespodziewane awarie na placu budowy to przestoje i strata pieniędzy, należy koniecznie nawiązać współpracę z serwisem maszyn, który pomoże firmie w takiej sytuacji.
 • Mobilny warsztat – oferujemy mobilny serwis wiertnic, który jest idealnym rozwiązaniem dla wielu firm, którym zależy na zaoszczędzeniu czasu i pieniędzy. Nasz serwis mobilny dotrze na miejsce awarii, by naprawić usterkę.
 • Zajmujemy się także wykonywaniem modernizacji i rozbudową wiertnic.

Wysokiej jakości serwis maszyn geotechnicznych

 • Naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne wiertnic.
 • Usługi naprawcze i konserwacyjne wykonywane na najwyższym poziomie.
 • Szybkie naprawy niespodziewanych usterek.
 • Wykwalifikowana kadra techniczna.
 • Świadczenie usług na terenie całej Polski.
 • Oryginalne części zamienne.
 • Konkurencyjne ceny.
 • Świadczenie usług dla firm i klientów indywidualnych.
 • Usługa mobilnego serwisu maszyn.
 • Bogate wyposażenie techniczne.

Dlaczego warto dbać o regularne przeglądy wiertnic? Serwis wiertnic

Wiertnica, jak każda inna maszyna, wymaga odpowiedniej konserwacji, aby mogła pracować jak najlepiej. Firma musi być na bieżąco z konserwacją wiertnicy dzięki regularnym kontrolom i prewencyjnym przeglądom konserwacyjnym. Kontrole w ramach konserwacji zapobiegawczej obejmują sprawdzenie, czy nie poluzowały się nakrętki i śruby na stojanie, wentylatorze i silniku momentowym, smarowanie i kontrolę głównego wału napędowego, kontrolę wzrokową pionu i silników oraz sprawdzenie, czy nie poluzowały się śruby w łańcuchu napędowym. W przypadku zauważenia jakichkolwiek problemów ze sprzętem, kontrole pomogą je wykryć, zanim te spowodują uszkodzenie lub przestój.

Mobilny serwis wiertnic – konserwacje i naprawy wiertnic na miejscu

Odwierty wykonuje się za pomocą dużych i skomplikowanych urządzeń wiertniczych, które często wymagają konserwacji, napraw i wymiany części na miejscu. Jako mobilna firma serwisująca urządzenia wiertnicze zapewniamy wykwalifikowany personel i sprzęt niezbędny do wykonania tych zadań w terenie.

Ze względu na charakter swojej pracy nasz serwis często jest wzywany do wykonania naprawy w krótkim czasie. W wielu przypadkach awaria ważnej części wiertła może spowodować wyłączenie wiertnicy do czasu wymiany lub naprawy. Może to być niezwykle kosztowne dla firm wydobywających ropę i gaz, ponieważ uniemożliwia im uzyskiwanie przychodów z wydobycia do czasu rozwiązania problemu.

Specjalizujemy się w konserwacji i naprawie urządzeń wiertniczych na miejscu u klienta. Nasze samochody serwisowe są wyposażone we wszystkie narzędzia potrzebne do wykonywania większości napraw w terenie. Oferujemy również warsztat mechaniczny z wykwalifikowanymi mechanikami.

Zajmujemy się wszystkim, od konserwacji pojazdów floty po naprawę lub wymianę skrzyń biegów, silników i ciężkich podzespołów urządzeń wiertniczych. Oferujemy również pełną gamę produktów, materiałów i akcesoriów z zakresu bezpieczeństwa. Zapewniamy naszym klientom najwyższą jakość wykonania i zadowolenie klienta za uczciwą cenę.

Oceń naszą pracę

0
(0)

BANAT Siedziba Główna

32-731 Żegocina

Łąkta Górna 534


tel. + 48 600 203 400

biuro@banat.pl

Oceń naszą pracę