BANAT - Serwis Hydrauliki Siłowej Łąkta Górna 534

Łąkta Górna 534

32-731 Żegocina

tel: +48 600 203 400

biuro@banat.pl

pon-pt 7-17

Jak działa nasz serwis mobilny?

KROK 1

Zadzwoń i zapytaj o serwis mobilny w Twojej okolicy

Masz problem z maszyną? Skontaktuj się z nami — przyjedziemy, zdiagnozujemy i naprawimy usterkę.

KROK 2

Rozmowa z naszym specjalistą

Nasz serwisant sprawdzi usterkę i od razu przedstawi możliwe rozwiązania. Wymiana elementu, regeneracja — przedstawimy Ci wszystkie opcje.

KROK 3

Szybka naprawa uszkodzonej części

Dzięki serwisowi mobilnemu możemy szybko naprawić maszynę u Ciebie na miejscu. Nie musisz tracić czasu i pieniędzy na wysyłkę urządzenia — naprawimy to od razu.

Dlaczego warto wybrać nasz serwis mobilny?

Punktor

Działamy na terenie całej Polski

Bez względu na to, gdzie jesteś, gdzie masz firmę i gdzie właśnie zepsuła Ci się maszyna. Dojedziemy, gdziekolwiek zechcesz.

Punktor

Specjaliści na wyciągnięcie ręki

Nasi serwisanci są do Twojej dyspozycji. Przyjadą gdzie zechcesz, sprawdzą maszynę i szybko zlokalizują usterkę.

Punktor

Ponad 10 lat doświadczenia

Nie jesteśmy pierwszą lepszą firmą. Działamy na rynku maszyn już ponad 10 lat. Na swoim koncie mamy tysiące naprawionych maszyn.

Punktor

Mniejsze koszty

Mobilny serwis to szybka naprawa na miejscu. Bez dodatkowych kosztów, bez opóźnień związanych z niedziałającą maszyną.

Punktor

Większe bezpieczeństwo

Dzięki nam masz większą kontrolę nad maszynami i możesz lepiej zarządzać urządzeniami w firmie. Jeśli coś Cię zaniepokoi — w każdej chwili możesz zadzwonić po mobilny serwis.

Punktor

Lepsza efektywność

Serwis mobilny pozwala na szybkie i skuteczne diagnozowanie i naprawianie problemów z maszynami, dzięki czemu proces naprawy jest bardziej efektywny.

PRODUCENCI, KTÓRYCH PODZESPOŁY CZĘSTO NAPRAWIAMY:

Biały dostawczy samochód, na tle magazynu

Sytuacja awaryjna? Już jedziemy!

Ile razy maszyna powiedziała „dość” w najważniejszym momencie? Maszyna nie działa, praca stoi, a Ty nie wiesz, co robić. No to już wiesz — w takiej sytuacji dzwonisz po nasz mobilny serwis! Nasz specjalista przyjedzie najszybciej jak to możliwe. Dokładnie zbada maszynę i sprawdzi, co jest przyczyną. Jeśli będzie to możliwe — od razu na miejscu wymieni niedziałającą część. Dzięki temu unikniesz przestojów. Praca ruszy i wszystko wróci do normy.

+20

lat doświadczenia

+50

pracowników

+240

napraw miesięcznie

+2100

obsłużonych klientów

Sprawdzimy Twoje maszyny przed sezonem

Serwis mobilny daje ogromne możliwości — nie tylko w sytuacjach podbramkowych, gdy maszyna nagle przestaje działać. Oferujemy też regularne serwisy, podczas których sprawdzimy Twoje urządzenia przed sezonem. Jak to wygląda? Przyjedziemy i sprawdzimy Twoją maszynę — u Ciebie, na miejscu. Dzięki temu w środku sezonu urządzenia będą pracowały, jak należy i niczym Cię nie zaskoczą. Cykliczne przeglądy zmniejszają ryzyko przestojów maszyn — szczególnie podczas najgorętszego sezonu.

dwa samochody, jeden biały dostawczy, drugi żółty

Naprawiamy dosłownie wszystko

Już niejednokrotnie podkreślaliśmy, że dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Zajmujemy się naprawą praktycznie wszystkich maszyn i urządzeń opartych na hydraulice siłowej. Bez względu na branżę i specyfikację urządzenia, możemy dumnie stwierdzić — naprawialiśmy to!

Na swoim koncie mamy naprawę zarówno mniejszych, jak i większych maszyn budowlanych. Dojeżdżamy też do zepsutych maszyn leśnych — nawet jeśli to się stanie w środku lasu. Obsługujemy też maszyny kolejowe. Jak widzisz — robimy dosłownie wszystko.

Niebieskie strzałki
Zdjęcie w cta-banner

Pilnie potrzebujesz naprawy? Skontaktuj się z nami!

Zobacz opinie naszych klientów

Zadzwoniłem w sprawie umówienia terminu na remont ładowarki. Przyjechali w ten sam dzień na rozeznanie! Obeznani mechanicy, wszystko do dogadania. Szczerze polecam 👍

Krzysztof L

Profesjonalna firma, która wie co robi. Szybki czas realizacji i fachowa obsługa. Polecam

Grzegorz R.

Profesjonalna naprawa układów hydrauliki siłowej. Polecam

Tomasz N.

Polecam znają się na rzeczy. Regeneracja rozdzielacza firmy Parker przebiegła prawidłowo wszystko działa jak należy. Bardzo dobry kontakt z przedstawicielem firmy. Usługa wykonana prawidłowo. Troszkę zapłaciłem za usługę ale może tyle to kosztuje 🤔 pozdrawiam polecam firmę. Dają gwarancję na wykonana usługę👍Jeżeli będzie taka potrzeba napewno tam wrócę

Krzysztof H.

Bardzo dobra firma. Żetelna i solidna a zarazem słowna. Dotrzymuje terminów. Bardzo dobre wykonanie. Bardzo miła obsługa. Polecam wszystkim.

Sławomir G.

Wykonanie naprawy bez zarzutów

Łukasz S.

Super kadra szybka profesjonalna fachowa naprawa

Bartek B

Profesjonaliści a ich usługi świadczone są na wysokim poziomie.

Paweł B

Firma godna zaufania. Miła fachowa obsługa. Profesjonalne podejście do klienta. Polecam.

Radek M.

Super obsługa. Fachowo i konkretnie!!!

Tereska Z.
Zobacz nasze referencje
przedstawia dwa samochody dostawcze, koparkę i dźwig

Działamy kompleksowo

Diagnozujemy usterki, naprawiamy je, wymieniamy części, serwisujemy poszczególne elementy. Dodatkowo wykonujemy testy regenerowanych podzespołów. Dzięki temu nasi klienci mają pewność, że usługa została wykonana perfekcyjnie. Sprzęt do testowania pozwala nam sprawdzić pracę urządzeń hydraulicznych w maksymalnym zakresie pracy.

Jakość autoryzowanego serwisu

Wiele firm skupia się na naprawie urządzeń konkretnej marki. My naprawiamy maszyny różnych producentów — na pokładzie mamy specjalistów od różnych marek, którzy chętnie podejmują się nowych wyzwań. Korzystając z naszych usług, możesz liczyć na jakość autoryzowanego serwisu w świetnej cenie.

Przedstawia plac wykopalisk z koparką, samochodem wywrotką i busem
Transport samochodu ciezarowego, obok biały samochód dostawczy

Dostęp do części zamiennych

Dbamy o komfort naszych klientów, dlatego zawsze mamy zatowarowany magazyn z częściami. Dzięki temu możemy szybko wymienić zepsutą lub zużytą część. Mamy też możliwość wykonania technicznych uszczelnień każdego rodzaju w każdym wymiarze. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych — jesteśmy w stanie naprawić maszyny robione nawet na zamówienie.