BANAT - Serwis Hydrauliki Siłowej Łąkta Górna 534

Łąkta Górna 534

32-731 Żegocina

tel: +48 600 203 400

biuro@banat.pl

pon-pt 7-17

Serwis maszyn budowlanych Volvo. Pewna i szybka pomoc w przypadku awarii

Marki Volvo nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. Jest to jeden z czołowych, światowych producentów samochodów oraz maszyn budowlanych, który ugruntował swoją pewną pozycję na rynku trwałością, niezawodnością i wysoką jakością oferowanych produktów. Obecnie firma posiada swoje fabryki w aż 19 krajach na całym świecie, a jej zasięg obejmuje oszałamiającą liczbę 180 rynków. Z maszyn marki Volvo korzysta wiele firm, profesjonalnie zajmujących się wykonywaniem prac m.in. w sektorze budowlanym, chwaląc sobie ich jakość i trwałość. Zaufanie, którym markę Volvo darzą miliony ludzi na świecie, zobowiązuje. Dlatego firma dokłada wszelkich starań, by sprostać oczekiwaniom i zapewnić swoim klientom możliwie najwyższą jakość usług.

koparka volvo
Volvo – wszechstronna marka. Szwedzka jakość i doświadczenie

Volvo – wszechstronna marka. Szwedzka jakość i doświadczenie

Szwedzka firma o niemal stuletniej historii znana jest z tego, że produkowane przez nią pojazdy i maszyny odznaczają się ponadprzeciętną wytrzymałością na warunki, w których są używane, oraz przeciążenia, którym zostają poddane na co dzień. Ich niezawodność jest cechą konieczną ze względu na wielość branż, w jakich można wykorzystywać maszyny Volvo. Używa się ich bowiem nie tylko w budownictwie – świetnie sprawdzają się także w rolnictwie, kolejnictwie, górnictwie. Korzysta z nich sektor energetyczny, gazowy, naftowy, nierzadko wykorzystuje się je również podczas prac leśnych.

Do najpopularniejszych maszyn budowlanych produkowanych przez Volvo należą:

 • koparki,
 • walce,
 • wozidła przegubowe i sztywnoramowe,
 • ładowarki kołowe,
 • maszyny wyburzeniowe,
 • układarki rur,
 • rozściełacze asfaltu.

Warto też wspomnieć o ekologii, którą Volvo traktuje bardzo poważnie podczas konstrukcji swoich maszyn. Firma dokłada wszelkich starań, by zużywały one jak najmniej paliwa, co przekłada się na oszczędności wynikające z taniej eksploatacji.

Niebieskie strzałki
Zdjęcie w cta-banner

Pilnie potrzebujesz naprawy? Skontaktuj się z nami!

Koparki, minikoparki i wozidła Volvo. Naprawa i serwis sprzętu budowlanego

Nawet najbardziej niezawodne maszyny budowlane wymagają czasem serwisu lub naprawy. W końcu to sprzęty, przed którymi stawia się trudne wyzwania. Pracują w pyle, kurzu i błocie. Transportują ogromne ciężary, przewożą z miejsca na miejsce tony materiału. Koparki wykorzystuje się na budowie bardzo intensywnie, często cała praca budowlana opiera się właśnie na nich. Kiedy koparka ulegnie awarii, prace drastycznie zwalniają. Każde opóźnienie oznacza nie tylko stratę czasu, ale i pieniędzy. Długie przestoje mogą z kolei sprowadzić na wykonawcę kary umowne, wynikające z niedotrzymania terminów. Żaden przedsiębiorca nie chciałby, aby jego firmę spotkał podobny problem. Firma Banat wychodzi naprzeciw klientom, których sprzęt uległ awarii lub wymaga serwisu. Sztab wykwalifikowanych mechaników czeka w gotowości, by bezzwłocznie zająć się problemem i rozwiązać go tak szybko i sprawnie, jak to tylko możliwe. Jesteśmy doświadczoną firmą, która stawia na innowacje. Nie stoimy w miejscu, nie boimy się technologii, od których często stronią konserwatywne serwisy maszyn budowlanych, niejednokrotnie zbyt mocno opierające swoje podejście na tradycyjnych metodach. Świat się zmienia, a wraz z nim prężnie rozwija się technologia. Dlatego wykorzystujemy najnowsze techniki, jednocześnie korzystając z wiedzy przekazanej nam przez naszych nauczycieli. Dzięki kompleksowemu podejściu możemy zapewnić bardzo szybkie i profesjonalne zajęcie się maszynami Volvo, które znajdują się w potrzebie. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Gwarantujemy, że wszelkie maszyny budowlane będą w dobrych rękach.

Oferujemy następujące usługi:

 • naprawa siłowników hydraulicznych,
 • naprawa zmienników momentu obrotowego,
 • regeneracja pomp hydraulicznych, rozdzielaczy i silników,
 • regeneracja mostów napędowych,
 • precyzyjna diagnoza zepsutych elementów hydrauliki siłowej,
 • testy podzespołów hydraulicznych.

Oprócz naprawy koparek i minikoparek, nasz serwis zajmuje się też wozidłami Volvo, bez których wiele firm wręcz nie wyobraża sobie pracy. Maszyny te używane są nie tylko przy pracach budowlanych, ale stanowią również bardzo ważną część wyposażenia w branży górniczej i przy pracy w kamieniołomach. Wozidła służą do przewożenia urobku – gdy jedno z nich ulega uszkodzeniu i zostaje wyłączone z pracy, razem z nim zatrzymuje się cała kopalnia, co przekłada się na opóźnienia i

Koparki, minikoparki i wozidła Volvo. Naprawa i serwis sprzętu budowlanego
Części hydrauliczne do maszyn budowlanych Volvo. Nie tylko regeneracja, ale i sprzedaż

Części hydrauliczne do maszyn budowlanych Volvo. Nie tylko regeneracja, ale i sprzedaż

Czasem niemały problem może stanowić zdobycie odpowiednich części zamiennych dla danej maszyny. Bywa, że ściągnięcie części jest nadmiernie czasochłonne. Może też nieprzyjemnie zaskoczyć cena niektórych elementów. Firma Banat może się poszczycić sporymi stanami części do maszyn budowlanych, takich jak pompy hydrauliczne, silniki czy rozdzielacze. Oferujemy w sprzedaży również elementy wspomnianych urządzeń. Jeśli zachodzi nagła potrzeba kupna części do pomp czy siłowników hydraulicznych lub innych części układów hydrauliki siłowej do maszyn Volvo, wystarczy skontaktować się z nami.

Naprawa i regeneracja

Nie rzucamy słów na wiatr — naprawdę naprawiamy dosłownie wszystko w ramach urządzeń hydrauliki siłowej. Sprawdź, z jaką usterką możesz się do nas zgłosić.