BANAT Sp. z o.o. Łąkta Górna 534

Łąkta Górna 534

32-731 Żegocina

tel: +48 600 203 400

biuro@banat.pl

pon-pt 7-17

Serwis maszyn Liebherr – Polska

Liebherr to firma, której korzenie sięgają lat pięćdziesiątych XX wieku. Wtedy to Hans Liebherr, niemiecki twórca i konstruktor maszyn budowlanych, skonstruował pierwszą koparkę hydrauliczną w Europie, a także stworzył projekt samojezdnego żurawia wieżowego. Marka od czasów powojennych bardzo się rozwinęła, a dziś cieszy się uznaniem i zasłużonym szacunkiem w branży. Dowodem na to, że firma Liebherr świetnie prosperuje, jest duża liczba działających pod jej sztandarem oddziałów, takich jak m.in. oddział Liebherr Polska w Rudzie Śląskiej. Wspomniany oddział nie próżnuje, czego dowodem może być liczba maszyn marki Liebherr obecnych na wielu placach budowy w kraju. Spośród całej gamy proponowanych przez markę maszyn, wyjątkowo dużym zainteresowaniem cieszą się koparki Liebherr słynące ze swojej pewności i niezawodności.

Przedsiębiorstwo zajmuje się produkcją takiego sprzętu jak:

 • koparki kołowe,
 • koparki gąsienicowe,
 • koparki linowe,
 • ładowarki kołowe,
 • ładowarki gąsienicowe,
 • ładowarki teleskopowe,
 • wozidła przegubowe,
 • spycharki gąsienicowe.
koparka Liebherr

Ze sprzętem marki Liebherr firma Banat ma do czynienia od wielu lat, a dzięki zebranemu w tym czasie doświadczeniu, nie ma sobie równych w zakresie naprawy i regeneracji maszyn budowlanych. Mobilny serwis pozwala specjalistom świadczyć wysokiej jakości usługi w całej południowej Polsce – serwisant dojeżdża do klienta, identyfikuje problem, a następnie wymontowuje wadliwą część i zabiera ją do warsztatu. Tam podzespół jest dokładnie diagnozowany, po czym fachowcy zabierają się za jego regenerację. Po zakończeniu napraw naprawiony element jest z powrotem dostarczany do klienta i montowany w maszynie, która może wznowić pracę. Co istotne, firma Banat dysponuje wszelkimi potrzebnymi narzędziami i maszynami diagnostycznymi, powierzając jej swoje podzespoły hydrauliczne, klient może być o nie spokojny i pewny, że jego problem zostanie rozwiązany.

Jednak oczywiście nawet najlepsze narzędzia nie pomogą, jeśli serwisant nie będzie potrafił się nimi odpowiednio posłużyć. Na szczęście Banat nie ma tego problemu – kadra nieustannie pracuje nad rozwijaniem fachowych umiejętności. Pracownicy dzielą się na drużyny, z których każda odpowiedzialna jest za realizację innych zadań. Dzięki takiemu podziałowi pracy konkretnymi podzespołami zajmują się najlepsi specjaliści, a klient ma gwarancję, że zlecenie naprawy czy regeneracji zostanie zrealizowane tak sprawnie, jak to tylko możliwe, a co za tym idzie – uszkodzona maszyna szybko wróci do pracy.

Koparki Liebherr – serwis

Koparki marki Liebherr cieszą się w Polsce dużym uznaniem. Wykorzystuje się je w całym kraju, ale szczególnie popularne są w okolicach Śląska, czyli tam, gdzie znajduje się główna siedziba firmy. Wspomniane maszyny są wytrzymałe i wielozadaniowe – świetnie radzą sobie w trudnych warunkach. Niezależnie od tego, czy będą pracować w tradycyjnym budownictwie, przy budowie autostrad, czy w kopalniach węgla i kruszyw – staną na wysokości zadania. Jednak, jako że koparki to maszyny specjalistyczne, nie każdy serwis potrafi się nimi odpowiednio zająć. Do naprawy uszkodzonego urządzenia potrzeba niemałej wiedzy i przede wszystkim doświadczenia. Niewprawny mechanik może mieć problemy z odpowiednio szybkim namierzeniem awarii, a następnie ze skutecznym poradzeniem sobie w jej usuwaniu. A jak wiadomo, jeśli oddajemy do serwisu maszynę, na której opiera się cała praca przedsiębiorstwa, chcemy, żeby problem był rozwiązany szybko. Firma Banat każdego miesiąca serwisuje uszkodzone koparki, wykonując wszelkie niezbędne prace naprawcze, można zatem w pełni zaufać pracującym tam specjalistom i bez lęku powierzyć im zadanie regeneracji podzespołów w naszej maszynie.

Koparka Liebherr
Mała koparka Liebherr

Do szerokiego wachlarza usług świadczonych przez serwis maszyn budowlanych Liebherr zaliczają się:

 • regeneracja silników hydraulicznych,
 • regeneracja pomp hydraulicznych,
 • regeneracja rozdzielaczy hydraulicznych,
 • regeneracja mostów napędowych,
 • naprawa siłowników hydraulicznych,
 • naprawa zmienników momentu obrotowego,
 • precyzyjna diagnoza uszkodzonych elementów hydraulicznych,
 • testy podzespołów hydraulicznych.

Banat i naprawa sprzętu marki Liebherr – pewność, doświadczenie i gwarancja zadowolenia

Korzystając z usług firmy Banat, klient ma pewność, że powierzona serwisantom maszyna Liebherr wróci do niego w pełni sprawna. Każdy podzespół, już po wykonaniu wszelkich niezbędnych czynności naprawczych, sprawdzany jest jeszcze na specjalnej aparaturze diagnostycznej. Taki zabieg pozwala zweryfikować, czy wszystko poszło zgodnie z planem i czy część działa bez zarzutu. Dzięki temu klient ma pewność, że serwis wykonał swoje zadanie w stu procentach, a naprawiona pompa czy siłownik hydrauliczny nie odmówi posłuszeństwa po powrocie na plac budowy. Każdy przedsiębiorca wie, że opóźnienie w pracy może oznaczać nie tylko stratę cennego czasu, ale i pieniędzy. Czasem cała inwestycja musi poczekać, aż koparka wróci do pełnej sprawności. Po co fundować sobie taki stres? Firma Banat zapewnia, że powierzone jej podzespoły będą naprawione najszybciej, jak to możliwe i w pełnym porozumieniu z klientem. Nie ma tu ukrytych kosztów czy nieczystych zagrań – Banat stawia na uczciwość, szczerość, gwarantuje rozsądne ceny i terminowe wykonanie usługi.

Naprawa i regeneracja

Nie rzucamy słów na wiatr — naprawdę naprawiamy dosłownie wszystko w ramach urządzeń hydrauliki siłowej. Sprawdź, z jaką usterką możesz się do nas zgłosić.