BANAT Sp. z o.o. Łąkta Górna 534

Łąkta Górna 534

32-731 Żegocina

tel: +48 600 203 400

biuro@banat.pl

pon-pt 7-17 Punkty Serwisowe

Punkt Serwisowy Warszawa

ul. Bukowiecka 92

03-893 Warszawa

tel: + 48 532 430 090

warszawa@banat.pl

Punkt Serwisowy Wrocław

ul. Warsztatowa 3

55-114 Szewce

tel: + 48 532 430 080

wroclaw@banat.pl

Serwis Komatsu – mobilny serwis maszyn budowlanych Polska

Odpowiednio wybrany serwis maszyn budowlanych, to bardzo istotny element każdej firmy budowlanej. Często to od niego zależy, czy inwestycja nie będzie miała opóźnienia, a co za tym idzie, czy nie dojdzie do żadnych kar finansowych, spowodowanych niedotrzymaniem terminu. Dokładnie wiemy, jak ważny jest czas na budowie oraz sprawny sprzęt. Od lat zajmujemy się serwisowaniem i naprawą maszyn budowlanych, maszyn kolejowych oraz maszyn górniczych dla największych klientów w Polsce i nie tylko.

Prowadzimy specjalistyczny serwis maszyn marki Komatsu. Posiadamy wyspecjalizowaną ekipę, która zajmuje się maszynami właśnie tej marki. To gwarantuje, że serwis, który przyjedzie do usterki, będzie dobrze znał sprzęt, szybko odnajdzie usterkę i będzie mógł przystąpić do naprawy.

Komatsu jest Japońską firmą, założoną rok później, niż inna słynna marka maszyn budowlanych – CAT. Jedna i druga firma od tego czasu zawzięcie ze sobą rywalizują, walcząc o klientów na całym świecie. Wśród produkowanych przez firmę Komatsu maszyn znajdują się minikoparki, miniładowarki, koparki i ładowarki kompaktowe, spycharki gąsienicowe, ładowarki kołowe, koparkoładowarki, koparki kołowe i gąsienicowe, wozidła sztywnoramowe i przegubowe. Ciekawostką o firmie jest to, że produkuje ona największe buldożery na świecie pod modelem Komatsu D575.

Ładowarka
Koparka firmy Komatsu-pc400

Serwis Komatsu Kraków, Katowice, Warszawa

Z serwisem specjalistycznym jest jeden zasadniczy problem – jest on drogi. Autoryzowane serwisy już samą nazwą kojarzą nam się ze sporymi kosztami. Tak jest nie tylko przy maszynach budowlanych, ale także w motoryzacji. Dlatego warto poszukać serwisu, który specjalizuje się w mechanice maszyn Komatsu, w swoich szeregach posiada ludzi odpowiedzialnych za tę konkretną markę, a przy tym nie jest tak drogi jak autoryzowane serwisy. Tak właśnie działamy. Jakość jest jedną z cech, które sobą reprezentujemy. Prowadzimy kompleksowe serwisowanie w przystępnych cenach, które potwierdzają wszyscy zadowoleni klienci, zostający z nami na dłużej.

Banat prowadzi swoje usługi w całej Polsce. Klientów mamy nawet znad morza, mimo że siedziba firmy znajduje się w Małopolsce, niedaleko Krakowa. Klienci z północnej Polski najczęściej za pomocą kuriera wysyłają części wymagające naprawy lub regeneracji. Wyceniamy naprawę na miejscu, szacujemy koszty, przeprowadzamy naprawę, a dzięki aparaturze diagnostycznej, także sprawdzamy, czy dana część hydrauliczna działa w stu procentach nawet przy największym obciążeniu.

W naszej ofercie posiadamy także mobilny serwis maszyn budowlanych Komatsu, który dojeżdża do klientów w całej Polsce południowej. Gwarantuje to najszybszą reakcję i najkrótszy czas oczekiwania na moment, w którym uszkodzona maszyna znów będzie działać.

Nasz serwis hydrauliki siłowej oferuje takie usługi, jak:

  • regeneracja pomp hydraulicznych,
  • regeneracja silników hydraulicznych,
  • naprawą siłowników hydraulicznych,
  • regeneracja rozdzielaczy hydraulicznych,
  • regeneracja mostów napędowych,
  • naprawą zmienników momentu obrotowego,
  • dokładna diagnoza zepsutych elementów hydrauliki siłowej,
  • testy podzespołów hydraulicznych.

Jeśli masz problem z maszynami Komatsu, koniecznie do nas zadzwoń, a na pewno wspólnie rozwiążemy tę sprawę.

Komatsu Koparka