Serwis Caterpillar


4.8
(5)

Serwis Caterpillar Polska – jakość autoryzowanego serwisu maszyn CAT

Marka Caterpillar jest jednym z największych producentów maszyn budowlanych oraz górniczych na świecie. Firma powstała w roku 1925 w USA. CAT jest znany przede wszystkim z legendarnej wręcz jakości swoich produktów. Na tę chwilę w swojej ofercie mają do zaproponowania ponad 400 kategorii produktów. Poza główną gałęzią, firma produkuje także odzież budowlaną bardzo wysokiej jakości, a także telefony w wersjach odpornych na uszkodzenia.

Obecnie koparki, wozidła i inne urządzenia przemysłowe CAT, są prawdopodobnie najbardziej znanymi maszynami na świecie. Wykorzystuje się je na całej planecie do wszystkich najcięższych i najbardziej wymagających prac.
Serwis Caterpillar Kraków

Maszyny budowlane Caterpillar są urządzeniami specjalistycznymi i zaawansowanymi pod każdym względem. To sprawia, że są tak dobre w tym, co robią. Niestety w naszym kraju jest niewiele serwisów, które są w stanie dobrze je naprawiać i serwisować. Autoryzowany serwis to często najlepsze rozwiązanie, jednak niestety też najdroższe. Banat od wielu lat zajmuje się serwisowaniem podzespołów hydraulicznych wszystkich maszyn marki CAT. W naszych szeregach jest grupa fachowców, wyspecjalizowana w urządzeniach Caterpillar.

Dlaczego warto nam zaufać? Przede wszystkim posiadamy mobilny serwis maszyn budowlanych Caterpillar. Przyjedziemy na miejsce usterki, osobiście ustalimy problem z maszyną, jeśli to możliwe naprawimy awarię na miejscu, a jeśli jest to coś poważniejszego, wyjmiemy i dostarczymy uszkodzone podzespoły do warsztatu.


CAT Serwis

W serwisie dokładnie ustalimy problem, wycenimy naprawę i ją wykonamy. Zajmujemy się serwisowaniem kompleksowo, od początku do końca. Dodatkowo posiadamy aparaturę testową, która sprawdzi pod maksymalnym obciążeniem, czy dany układ hydrauliczny jest zregenerowany poprawnie. Uważamy, że zregenerowana pompa hydrauliczna, silnik hydrauliczny oraz każda inna część, powinna być tak samo dobra, trwała i skuteczna jak nowy element.

Po naprawie dostarczamy podzespół do klienta, montujemy go w koparce, wozidle i każdej innej maszynie, a następnie testujemy, aby upewnić się, że wszystko jest tak jak powinno. Korzystając z usług naszej firmy masz gwarancję jakości autoryzowanego serwisu w dużo lepszych cenach!

W naszej ofercie dostępna jest usługa:

 • regeneracja pomp hydraulicznych,
 • regeneracja silników hydraulicznych,
 • naprawą siłowników hydraulicznych,
 • regeneracja rozdzielaczy hydraulicznych,
 • regeneracja mostów napędowych,
 • naprawą zmienników momentu obrotowego,
 • dokładna diagnoza zepsutych elementów hydrauliki siłowej,
 • testy podzespołów hydraulicznych.Koparki CAT

Koparki Caterpillar są zdecydowanie najbardziej znanym produktem tej marki. Od 100 lat działalności tej firmy odznaczają się one niesamowitą trwałością oraz komfortem użytkowania. Do dziś można znaleźć pierwsze koparki CAT, które nadal działają, a czasem i pracują. To wszystko sprawia, że koparki CAT są tak bardzo pożądanym produktem na całym świecie. Wykorzystuje się je w branżach budowlanych, drogowych, kopalniach, lasach i wielu innych branżach. Firma oferuje ogromną gamę koparek, które dzielą się na:

 • minikoparki,
 • małe koparki hydrauliczne,
 • koparki średniej wielkości,
 • duże koparki,
 • koparki do prac wyburzeniowych,
 • koparki o długim zasięgu,
 • koparki dwutorowe.

Koparko–ładowarka CAT 428

Jest to jeden z tych produktów, który jest znany wszędzie. Produkcja tych maszyn jest datowana na rok około 2000 i była to wtedy najlepiej sprzedająca się koparka marki Caterpillar. Do dziś wykorzystuje się je do wielu zadań i często sprawdzają się tak samo dobrze, jak dużo młodsze konstrukcje.

CAT 432 D

Stosunkowo młoda maszyna. Wiele dostępnych koparek tego typu można kupić z rokiem produkcji zbliżonym do roku 2015. Cat 432 D jest koparkoładowarką o szerokim wachlarzu zastosowań. Co ważne, są to koparki bardzo dobrze wykonane i trwałe, a ich serwisowanie nigdy nie sprawia problemów.Wozidła CAT

Wozidła marki Caterpillar są znane przede wszystkim z wielkości oraz mocy. Są to potężne urządzenia, pracujące w największych kopalniach na całym świecie. Wykorzystuje się je przede wszystkim w formie wozideł górniczych i na kopalniach odkrywkowych. Służą do transportu ogromnych ilości urobku. Dzięki ogromnej mocy oraz ładowności, wozidła Caterpillar wykonują swoją pracę szybciej niż prawie każde wozidło innej marki.

Wśród innych znanych wozideł tej marki znajdziemy takie produkty, jak wozidła technologiczne 797F czy trzyosiowe wozidła przegubowe Caterpillar 730C2. Najpotężniejsze maszyny tej marki dysponują silnikami o maksymalnej mocy niemal 3000 kW.

Caterpillar 797

Wozidło CAT 797 jest jednym z największych w palecie produktów firmy. Służy do pracy w kopalniach odkrywkowych na całym świecie, gdzie wykorzystuje się go do transportu urobku. Całkowita masa pojazdu razem z urobkiem może dochodzić nawet do 624 ton! Dla porównania to mniej więcej tyle, co 1000 samochodów marki Fiat 126P. Ładowność tego wozidła to 345 ton, a prędkość maksymalna przy transporcie tej całej masy to niemal 70 km/h. Ten pojazd jest tak duży, że nie ma możliwości transportowania go drogami. Po zakupie dostarczany jest do kopalni w częściach i dopiero tam składany w całość.

Oceń naszą pracę

4.8
(5)

BANAT Oddział Warszawa

03-893 Warszawa

Bukowiecka 92tel. + 48 532 784 318

warszawa@banat.pl

BANAT Siedziba Główna

32-731 Żegocina

Łąkta Górna 534


tel. + 48 600 203 400

biuro@banat.pl

Oceń naszą pracę