BANAT Sp. z o.o. Łąkta Górna 534

Łąkta Górna 534

32-731 Żegocina

tel: +48 600 203 400

biuro@banat.pl

pon-pt 7-17
Koparka CAT

Caterpillar

Caterpillar to globalny lider w produkcji maszyn budowlanych i górniczych. Został założony w USA w 1925 roku i od tej pory słynie z wysokiej jakości produktów. CAT w swojej ofercie ma ponad 400 kategorii — oprócz maszyn, produkuje też odzież budowlaną i odporne na uszkodzenia telefony.

Maszyny przemysłowe Caterpillar, takie jak koparki czy wozidła, to obecnie jedne z najbardziej rozpoznawalnych maszyn na całym świecie. Cenione są za wydajność i niezawodność. Są powszechnie wykorzystywane do najtrudniejszych i najbardziej wymagających prac na całym świecie

Koparka CAT napełnia naczepę ziemią

Jak wygląda proces naprawy?

KROK 1

Zadzwoń i zapytaj o serwis mobilny w Twojej okolicy

Masz problem z maszyną? Skontaktuj się z nami — przyjedziemy, zdiagnozujemy i naprawimy usterkę.

KROK 2

Rozmowa z naszym specjalistą

Nasz serwisant sprawdzi usterkę i od razu przedstawi możliwe rozwiązania. Wymiana elementu, regeneracja — przedstawimy Ci wszystkie opcje.

KROK 3

Szybka naprawa uszkodzonej części

Dzięki serwisowi mobilnemu możemy szybko naprawić maszynę u Ciebie na miejscu. Nie musisz tracić czasu i pieniędzy na wysyłkę urządzenia — naprawimy to od razu.

Serwis Mobilny Maszyn
Serwis mobilny

Dojedziemy do Ciebie!

Jesteśmy mobilni, dlatego bez względu na to gdzie jesteś — przyjedziemy do Ciebie. W sytuacjach, kiedy usterki nie są aż tak poważne, nasz inżynier może szybko je usunąć od razu, na miejscu. Dzięki temu zaoszczędzisz czas i zminimalizujesz straty.

Więcej o serwisie mobilnym

Serwis Caterpillar Kraków

Maszyny Caterpillar to specjalistyczne i zaawansowane urządzenia, które charakteryzują się wysoką jakością wykonania. Niestety w Polsce jest niewiele serwisów, które są w stanie zapewnić fachową naprawę i serwisowanie tych maszyn — jednym z nich, jesteśmy właśnie my. Od wielu lat serwisujemy podzespoły hydrauliczne maszyn Caterpillar. Posiadamy grupę fachowców, którzy specjalizują się w naprawie urządzeń właśnie tej marki.
Dlaczego warto nam zaufać? Posiadamy mobilny serwis, a to oznacza, że możemy przyjechać do Ciebie na miejsce. Znajdziemy przyczynę usterki i ją zlikwidujemy. Jeśli będzie to możliwe — naprawimy wszystko od razu na miejscu.A jeśli okaże się, że to coś poważniejszego, to zabierzemy podzespoły do warsztatu i naprawimy.

Niebieskie strzałki
Zdjęcie w cta-banner

Pilnie potrzebujesz naprawy? Skontaktuj się z nami!

Zdjęcie przedstawia maszyny firmy CAT

CAT Serwis

Działamy kompleksowo — przyjedziemy, zlokalizujemy problem, wycenimy usługę i naprawimy maszynę. Sprawdzimy ją również aparaturą testową, każdy element zostanie poddany obciążeniu — dzięki temu, zweryfikujemy czy dany układ hydrauliczny jest zregenerowany poprawnie. Uważamy, że każdy naprawiony element maszyny powinien działać jak nowa — dlatego, zanim oddamy Ci urządzenie, dokładnie je sprawdzamy.

Po naprawie

Po dokonaniu naprawy dostarczamy do Ciebie dany podzespół. Montujemy go z powrotem w maszynie i przeprowadzamy testy. W ten sposób upewniamy się, że urządzenie działa poprawnie. Korzystając z naszych usług, dajemy Ci gwarancję jakości autoryzowanego serwisu w przystępnych cenach.

Koparka CAT ładuje ziemie na naczepę samochodu
Zdjęcie przedstawia kadrę BANAT oraz maszyny firmy CAT

W naszej ofercie dostępne są:

  • regeneracja pomp hydraulicznych,
  • regeneracja silników hydraulicznych,
  • naprawą siłowników hydraulicznych,
  • regeneracja rozdzielaczy hydraulicznych,
  • regeneracja mostów napędowych,
  • naprawą zmienników momentu obrotowego,
  • dokładna diagnoza zepsutych elementów hydrauliki siłowej,
  • testy podzespołów hydraulicznych.

Nasza oferta