BANAT Sp. z o.o. Łąkta Górna 534

Łąkta Górna 534

32-731 Żegocina

tel: +48 600 203 400

biuro@banat.pl

pon-pt 7-17

Targi TRAKO są największym i najbardziej prestiżowym wydarzeniem branży transportu szynowego w Polsce oraz drugim pod względem wielkości w Europie. Od 19 do 22 września 2023 roku, AmberExpo w Gdańsku stało się miejscem prezentacji najnowszych trendów i rozwiązań w dziedzinie systemów transportowych oraz infrastruktury kolejowej, przyciągając ponad 600 wystawców z 30 krajów i około 25 tysięcy gości branżowych.

Wśród wystawców znalazła się również nasza firma, Banat, specjalizująca się w serwisie maszyn kolejowych i dwudrogowych, naprawach, remontach i regeneracjach układów hydraulicznych oraz napędowych. Z dumą prezentowaliśmy naszą ofertę, która obejmuje także kompleksową modernizację pojazdów oraz projektowanie i produkcję innowacyjnych rozwiązań dla branży kolejowej.

 

Banat udostępnił dla odwiedzających dwa stoiska. Na zewnętrznym stoisku przy torach ekspozycyjnych nasi doświadczeni serwisanci odpowiadali na najtrudniejsze pytania natury technicznej. Dla tych zainteresowanych dialogiem na poziomie strategicznym, w hali E umieszczono drugie stoisko, gdzie możliwa była rozmowa z Prezesem oraz Dyrektorem Sprzedaży firmy.

Zobacz także: Serwis i naprawa maszyn kolejowych

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoiska. Zainteresowanie naszą ofertą przeszło nasze najśmielsze oczekiwania, co napawa nas wielką radością i motywacją do dalszego rozwoju. Mamy nadzieję, że udział w Targach TRAKO 2023 zaowocuje nawiązaniem nowych, korzystnych dla obu stron, relacji biznesowych.

Na targach w Gdańsku prezentowane były liczne nowoczesne rozwiązania dla kolei, w tym lśniąca nowością lokomotywa wielosystemowa Griffin, produkcji polskiej firmy Newag. Z ogromnym zainteresowaniem przyglądaliśmy się również nowoczesnej profilarki, maszynie do profilowania toru, która stanowi kluczowy element w utrzymaniu i budowie torowisk. To potwierdza, że branża kolejowa w Polsce rozwija się dynamicznie, a inwestycje w nowoczesny sprzęt i technologie są kluczowe dla zapewnienia bezpiecznej i efektywnej podróży.

Targi Trako 2023

Jesteśmy niezmiernie zadowoleni, że mogliśmy być częścią tego wyjątkowego wydarzenia i mamy nadzieję, że nasza obecność na Targach TRAKO 2023 przyczyni się do dalszego rozwoju firmy Banat oraz całej polskiej branży kolejowej. Do zobaczenia na kolejnych targach!

Targi Trako 2023