Regeneracja skrzyń biegów maszyn budowlanych


4.7
(39)

Regeneracja skrzyń biegów w maszynach budowlanych

Skrzynie biegów w maszynach budowlanych są złożonym mechanizmem, który wymaga ogromnego doświadczenia i dużej wiedzy. Zdarzają się typowe usterki, łatwe w diagnozie i naprawie, np. luzy łożyska. Bywają także problemy trudne w diagnostyce i serwisant bez dużego doświadczenia może nie być w stanie ich odnaleźć. Dlatego bardzo istotną rzeczą przy problemach ze skrzynią biegów w maszynach budowlanych jest wybranie pewnego serwisu skrzyń, który zagwarantuje jakość swoich usług.

Regeneracja skrzyni biegów w koparce, walcu i innych maszynach budowlanych

Na samym początku warto wiedzieć, że skrzynia biegów i jej działanie jest mocno powiązane z innymi elementami maszyn budowlanych. Dlatego niezwykle istotne przy diagnostyce jest to, aby zrobił to specjalista. Może okazać się, że poza samą skrzynią biegów naprawy wymagają inne elementy.

Jeśli potrzebujesz pomocy przy diagnostyce, zapraszamy do kontaktu. Nasz mobilny serwisant nawet następnego dnia może być u Ciebie i zająć się Twoją maszyną. Sprawdzimy dokładnie, co powoduje awarię, jakie układy wymagają regeneracji i kompleksowo zadbamy o Twoje maszyny marek jak JCB, CAT czy Liebherr.


Naprawa skrzyni biegów JCB, BOMAG, CASE, New HOLLAND, Liebherr, CAT

Pierwszy etap regeneracji przekładni biegów przypada na demontaż oraz dokładne czyszczenie. Perfekcyjne umycie elementów skrzyni biegów jest niezwykle ważne. Pozwala ono dojrzeć najmniejsze uszkodzenia, które mogą powodować pogorszenie jakości pracy skrzyni.

Następnie należy wykonać listę zakresu prac. W tym momencie stwierdzamy i opisujemy, co wymaga wymiany, a co regeneracji, i wyceniamy całą usługę. Po wycenie kontaktujemy się z klientem i przedstawiamy najkorzystniejszy plan naprawy skrzyni biegów.

Po regeneracji skrzyni biegów możemy albo odesłać część klientowi kurierem, albo osobiście udać się na miejsce postoju maszyny i ją zamontować. Drugie rozwiązanie ma ogromny plus, ponieważ nasi specjaliści dokładnie sprawdzą maszynę oraz wykonają w niej niezbędną kalibrację układu hydraulicznego.

Wysoka jakość, najlepsza cena – czyli ile kosztuje regeneracja skrzyni biegów?

Trudno jednoznacznie określić, ile kosztuje naprawa skrzyni biegów w maszynie budowlanej. Wszystko zależy od tego, jaka to skrzynia oraz co zostało uszkodzone. Właściwą wycenę nasi klienci otrzymują dopiero po demontażu oraz dokładnym sprawdzeniu całej jednostki. Jeśli chcesz poznać cenę przykładową naprawy w podobnej maszynie, zadzwoń do nas. Na podstawie poprzednich regeneracji możemy wstępnie określić zakres cenowy usługi.

Oceń naszą pracę

4.7
(39)

BANAT Oddział Warszawa

03-893 Warszawa

Bukowiecka 92tel. + 48 532 784 318

warszawa@banat.pl

BANAT Siedziba Główna

32-731 Żegocina

Łąkta Górna 534


tel. + 48 600 203 400

biuro@banat.pl

Oceń naszą pracę