Regeneracja reduktorów jazdy (hydromotorów)


4.9
(32)

Regeneracja reduktorów jazdy

Usługa naprawy reduktora jest złożona. Wszystko zależy od tego, jak duże są uszkodzenia i co wymaga naprawy, a co trzeba wymienić lub, co gorsze, dorobić. Trudno też jednoznacznie określić, jakie będą koszty naprawy, ponieważ wszystko zależy od tych samych czynników, które podaliśmy powyżej.

Pierwszym etapem, jeszcze zanim dojdzie do właściwej naprawy, jest sprawdzenie i zweryfikowanie maszyny, aby upewnić się, czy na pewno dany problem wynika z awarii reduktora jazdy. Dlatego w dużej części przypadków wysyłamy naszego mobilnego serwisanta, aby na miejscu zdiagnozował problem. Jeśli uszkodzonym elementem okazał się wadliwy reduktor jazdy, wyciągamy go, a następnie dostarczamy na warsztat.

Zaczynamy zawsze od dokładnego umycia podzespołu, a następnie jego rozbiórki. Podczas demontażu zwolnicy określamy zakres uszkodzeń. Sporządzamy zakres prac oraz decydujemy, które elementy nadają się do regeneracji, co wymaga wymiany oraz które elementy trzeba dorobić na zamówienie.

Dla nas najistotniejsze jest to, aby nasi klienci byli zadowoleni. Dlatego uważamy, że wymiana to ostateczność. Jeśli regeneracja reduktora jazdy nie będzie wymagała żadnych wymian na nowe części, uda się wykonać naprawę nie tylko szybko, ale także w najniższej cenie.

Jednak nasza usługa nie kończy się na samej naprawie. Zaletą w pełni wyposażonego serwisu w aparaturę testową jest to, że każdy podzespół jest sprawdzany i bardzo rzadko zdarza się, że części wracają do nas na gwarancję. Dlatego korzystając z naszych usług, nie musisz się bać, że Twoją maszynę czekają kolejne przestoje.

W przypadku dorabiania kół zębatych lub wałków, czas oczekiwania, zważywszy na złożony proces wykonania, wynosi od 5 do 10 dni roboczych. Po skompletowaniu wszystkich części potrzebujemy 1 dzień roboczy na poskładanie i przetestowanie podzespołu.


Naprawa zwolnicy – jak serwisować maszyny budowlane?

Często w naszych tekstach zaznaczamy to, jak bardzo istotne jest serwisowanie maszyn. Dzięki temu w wielu przypadkach udaje się uniknąć poważniejszych awarii, a przy tym kosztów i przestojów na budowie. Jeśli chcesz mieć pewne i sprawdzone maszyny, nad którymi stale ktoś czuwa, zadzwoń do nas!


Oceń naszą pracę

4.9
(32)

BANAT Oddział Warszawa

03-893 Warszawa

Bukowiecka 92tel. + 48 532 784 318

warszawa@banat.pl

BANAT Siedziba Główna

32-731 Żegocina

Łąkta Górna 534


tel. + 48 600 203 400

biuro@banat.pl

Oceń naszą pracę