BANAT Sp. z o.o. Łąkta Górna 534

Łąkta Górna 534

32-731 Żegocina

tel: +48 600 203 400

biuro@banat.pl

pon-pt 7-17

Nasi klienci

Obsłużyliśmy ponad 2100 klientów oto niektórzy z nich:
Zdjęcie przedstawia dwóch inżynierów sprawdzających projekt na laptopie

TransLisBet

“Efekty pracy spełniają wszystkie nasze wymagania w opisanym zakresie. Rzetelność i profesjonalne podejście do wypełnianych obowiązków, to tylko niektóre z zalet pracowników, których firma zatrudnia.”

Zobacz referencje firm, które nam zaufały

Zobacz referencje
Banat człownkowie firmy

Codziennie dbamy o czyjś biznes

Robimy wszystko. Bez względu na stopień zaawansowania usterki — pomożemy Ci szybko się jej pozbyć. Od lat zajmujemy się hydrauliką siłową i ta branża nie ma przed nami żadnych tajemnic. Oczywiście za wszystkim stoją ludzie. Ludzie, którzy tworzą BANAT — specjaliści, mechanicy, inżynierowie… Dziś to ponad 50 osób, które dbają nie tylko o usługi, ale też relacje z klientem. Sprawdź ile firm i ilu przedsiębiorców już nam zaufało. Byli w tym samym miejscu co Ty — nie wiedzieli, co zrobić z zepsutą maszyną.

Możesz nam zaufać

Wykryliśmy niezliczoną liczbę usterek i naprawiliśmy tysiące maszyn. Nasi specjaliści każdego dnia naprawiają, regenerują i serwisują podzespoły hydrauliki siłowej. Co jest dla nas najważniejsze? Dobrze wykonana „robota” i zadowolenie klienta. Maszyny często stanowią „podstawę” biznesu — jeśli coś nie działa, cała praca stoi. Nie ma zleceń — nie ma pieniędzy. Jeśli chcesz szybko pozbyć się usterki i nie narażać się na przestoje, to wiesz, z kim się skontaktować.

Możesz nam zaufać

Referencje

Zaufało nam już tysiące firm. Sprawdź referencje i oddaj swoją maszynę w najlepsze ręce.

szare strzałki