Praca i kariera


4.5
(11)

Sprawdź się w specjalistycznej firmie. Pracuj z najlepszymi i stań się najlepszy!

BANAT to firma licząca się na rynku w wąskiej specjalizacji, jaką jest naprawa i regeneracja urządzeń hydrauliki siłowej. Naszym zadaniem jest stworzyć firmę, w której wszyscy klienci znajdą oparcie i pomoc nawet w najbardziej nieprzewidywalnych sytuacjach z maszynami budowlanymi, sprzętem kolejowym, a nawet lotniczym! Kluczem jest tutaj rozpoznanie potrzeb klienta. Firmy, które się z nami kontaktują, muszą dostać dokładnie to, czego potrzebują. Nie uznajemy półśrodków. Nasi klienci muszą być zadowoleni nie tylko z naszych usług, ale także z obsługi. Pamiętamy o tym, że dopiero osoba, która została trzy razy zapytana o swoje preferencje, powie nam, czego tak naprawdę potrzebuje.

Celem naszej firmy jest rozwiązanie problemów firm budowlanych, kolejowych czy przedsiębiorstw produkcyjnych wykorzystujących hydraulikę siłową w codziennej pracy.Liczymy na Ciebie!

Szukamy pracowników z pomysłami, którzy wezmą na siebie odpowiedzialność, wniosą świeże spojrzenie oraz podejmą inicjatywę w firmie. Pracując u nas, nie będziesz każdego dnia robić tego samego. Liczymy na Twoją kreatywność oraz inwencję twórczą, które pozwolą tworzyć razem z nami wysoką pozycję firmy BANAT. Jeśli szukasz pracy, w której możesz się wykazać i dać z siebie jak najwięcej, to jesteś we właściwym miejscu – nasze projekty są stworzone dla Ciebie.

Czego wymagamy?

Nasze wymagania nie są niskie. Pracując z nami, będziesz codziennie przekraczać swoje granice, stale uczyć się nowych rzeczy, a czasem nawet narzekać. Dzięki wysoko postawionej poprzeczce jesteśmy w stanie dostosować się do każdych warunków na rynku. Wraz z ciężką pracą otrzymasz od nas pełne wsparcie w każdej sytuacji, przyjazne warunki pracy oraz, co bardzo ważne, stabilne i godne wynagrodzenie.

Stabilna i pewna praca w idealnym miejscu!

Większość z nas podczas poszukiwania nowej posady zwraca uwagę głównie na warunki, czyli wynagrodzenie, odległość do pracy czy możliwości rozwoju. Mało kto zwraca uwagę na takie drobiazgi, jak słynne owocowe czwartki czy darmowy parking w centrum dla pracowników. A tylko ten, kto pracował w środku dużego miasta, wie, że pewne miejsce parkingowe to skarb. Nasza nowo powstająca siedziba firmy, mająca liczne pomieszczenia biurowe oraz ogromny warsztat, nie leży w centrum miasta, i zawsze będzie czekać na Ciebie wygodne miejsce do parkowania!

Warto także wspomnieć o stałych godzinach pracy. U nas pracuje się na wysokich obrotach, ale tylko w godzinach pracy. Wiemy, jak ważny jest czas wolny oraz nasze rodziny, małżonkowie i dzieci. To dla nich pracujemy i żyjemy. Jeśli cenisz sobie stałe godziny pracy, to trafiłeś we właściwe miejsce. Oczywiście jeśli masz ochotę popracować dłużej, potrafimy to docenić.

Rozwijaj się z nami!

A co do rozwoju… Wiele firm omija ten temat szerokim łukiem, bo to drogie, bo niepewne, bo są ważniejsze inwestycje. Bzdura! Nie ma ważniejszych inwestycji niż nasi pracownicy. To właśnie ludzie tworzą firmy, bez nich nie byłoby nas, bo ile może unieść na swoich barkach jeden pracodawca? Pracując z nami, będziesz mieć ciągłe możliwości rozwoju, co może ukształtować Twoją przyszłość i otworzyć Ci drogi, których wcześniej nie dane Ci było zobaczyć. W pracy będziesz stykać się z ekspertami w swojej branży, którzy wiele Cię nauczą. Wystarczą tylko Twoje chęci.

Dlaczego chcemy żebyś pracował z nami?

Nie szukamy ludzi z papierkiem potwierdzającym ukończenie Stanfordu czy Harvardu, bo my też takiego nie mamy. Poszukujemy osób chętnych do pracy, które razem z nami będą się rozwijać, tworzyć nowe rozwiązania i staną się częścią zespołu. Chcemy, aby Twoja pasja brała udział w naszej wspólnej pracy i abyśmy szli w przyszłość razem.PROCES REKRUTACJI:

Etap 1

Wyślij nam swoje CV na adres: rekrutacja@banat.pl

W tytule wiadomości napisz, na jakie stanowisko składasz aplikację.

W treści wiadomości udziel odpowiedz na pytanie:

Z jakiego powodu chcesz pracować w firmie BANAT ?

Etap 2 

Po analizie przesłanego przez Ciebie CV i udzielonej odpowiedzi skontaktujemy się z wybranymi kandydatami, których zaprosimy na rozmowę kwalifikacyjną.

Etap 3 

Rozmowa rekrutacyjna, którą przeprowadzi właściciel firmy.

Na etapie rozmowy mamy szansę bliżej poznać Ciebie, a Ty nas. Zapoznasz się z zakresem obowiązków i porozmawiamy

o warunkach zatrudnienia.

Etap 4 

Jeśli uznamy, że pasujesz do naszego zespołu, a Ty, jako kandydat, stwierdzisz, że nasza firma spełnia Twoje zawodowe oczekiwania, to zaprosimy Cię na okres próbny. W tym czasie w praktyce przekonasz się, jak wygląda praca u nas, a my stwierdzimy, czy pasujesz do naszego zespołu.


4.5
(11)

Nasze usługi


Regeneracja pomp hydraulicznych

Regeneracja pomp hydraulicznych


Regeneracja silników hydraulicznych

Regeneracja silników hydraulicznych


Regeneracja rozdzielaczy hydraulicznych

Regeneracja rozdzielaczy hydraulicznych


Testy podzespołów hydraulicznych

Testy podzespołów hydraulicznych


Serwis maszyn budowlanych

Serwis maszyn budowlanych


Naprawa maszyn budowlanych

Naprawa maszyn budowlanych


Naprawa siłowników hydraulicznych

Naprawa siłowników hydraulicznych


Regeneracja skrzyń biegów maszyn budowlanych

Regeneracja skrzyń biegów maszyn budowlanych


Regeneracja mostów napędowych

Regeneracja mostów napędowych


Regeneracja kolumn obrotu

Regeneracja kolumn obrotu


Regeneracja reduktorów jazdy (hydromotorów)

Regeneracja reduktorów jazdy (hydromotorów)


Regeneracja reduktorów obrotu

Regeneracja reduktorów obrotu
Zajmujemy się serwisem hydrauliki siłowej i maszyn takich producentów jak:


Maszyny

JCB, CATERPILLAR, KOMATSU, LIEBHERR, ZEPPELIN, CASE, BOBCAT, FUCHS, ATLAS, VOLVO, HITACHI, MERLO, TEREX, YANMAR, MANITOU, NEW HOLLAND, MECALAC, BOMAG, NEUSON

Pompy i silniki hydrauliczne

REXROTH, HYDROMATIK, UCHIDA, LINDE, BOSCH, NACHI, SAUER DANFOSS, PARKER, BREVINI, CASAPPA, KAWASAKI, POCLAIN, KAYABA, LIEBHERR, CATELPILLAR

Skrzynie biegów, mosty napędowe

ZF – ZAHNRAD FABRIK, ALLISON, KESSLER, CARRARO, CLARK – HURTH DANA SPICER

Oceń naszą pracę

4.5
(11)

Oceń naszą pracę

Oceń naszą pracę

4.5
(11)

BANAT Oddział Warszawa

03-893 Warszawa

Bukowiecka 92tel. + 48 532 784 318

warszawa@banat.pl

BANAT Siedziba Główna

32-731 Żegocina

Łąkta Górna 534


tel. + 48 600 203 400

biuro@banat.pl

Oceń naszą pracę