BANAT Sp. z o.o. Łąkta Górna 534

Łąkta Górna 534

32-731 Żegocina

tel: +48 600 203 400

biuro@banat.pl

pon-pt 7-17

Niespodziewana awaria może negatywnie wpłynąć na Twój biznes. Opóźnienia w produkcji, opóźnienia w wysyłce — nikt nie lubi takich sytuacji. Na szczęście jesteśmy tutaj, żeby Ci pomóc. Wiemy, jak ważny w naszej branży jest czas — dlatego działamy szybko.
Lokalizujemy usterkę i się jej pozbywamy. Dzięki mobilnemu serwisowi w Gdańsku możemy szybko dojechać na miejsce i tam naprawić maszynę. Robimy to od ponad 10 lat — znamy urządzenia od podszewki.

Hydraulika siłowa Gdańsk

W niemal każdym przemyśle wykorzystuje się ciężkie maszyny, takie jak maszyny budowlane, drogowe, rolnicze czy leśne. Łączy je przede wszystkim to, że najczęściej stosuje się w nich hydraulikę siłową. Hydraulika siłowa to nowoczesna technologia, która niewiarygodnie ułatwiła pracę operatorom tych maszyn, a także znacznie ją przyspieszyła. Układ hydrauliczny wykorzystują już niemal wszyscy światowi producenci maszyn ciężkich, między innymi można go znaleźć w takich markach, jak: CAT, Liebherr, Mecalac, Volvo czy Komatsu. Maszyny te pracują każdego dnia przez wiele godzin, a podczas pracy są narażone na masę zanieczyszczeń z zewnątrz i znaczne przeciążenia. Każdy właściciel takich maszyn powinien odpowiednio o nie zadbać i regularnie serwisować. Najlepszym rozwiązaniem jest stała współpraca z profesjonalnym serwisem hydraulicznym, który kompleksowo zadba o każdą maszynę.

Dwóch pracowników przy stanowisku montażowym.
Maszyna do testów urządzeń hydraulicznych

Serwis hydrauliki siłowej Gdańsk – jaki serwis wybrać?

Serwis maszyn budowlanych Banat to miejsce, gdzie naprawa i regeneracja elementów hydrauliki nie stanowi żadnego problemu. Nasza firma zapewnia między innymi cykliczne przeglądy, szczegółową diagnozę, a po niej przedstawienie zakresu pracy i konsultacje z klientem, tak aby podejmowane działania były dla niego jak najkorzystniejsze. Na koniec usługi zapewniamy także testy diagnostyczne, które zweryfikują, czy regeneracja została prawidłowo przeprowadzona. Hydraulika siłowa wymaga znajomości nowinek technologicznych, dlatego w naszym serwisie pracują wykwalifikowani serwisanci, którzy stale poszerzają swoją wiedzę. Poza tym nasz zespół to także specjaliści od każdego konkretnego podzespołu, dzięki czemu wiedzą najlepiej, gdzie szukać uszkodzeń i jak szybko przywrócić element do działania. Firma Banat gwarantuje również najwyższej jakości części zamienne, uszczelnienia oraz niezbędne materiały, co jest bardzo istotne, ponieważ wysoka jakość elementów wymiennych znacząco zmniejsza ryzyko wystąpienia awarii i wydłuża żywotność konkretnych podzespołów.

Nasza oferta to między innymi usługi takie jak:

  • regeneracja pomp hydraulicznych,
  • regeneracja silników hydraulicznych,
  • naprawa siłowników hydraulicznych,
  • regeneracja rozdzielaczy hydraulicznych,
  • regeneracja mostów napędowych,
  • naprawa zmienników momentu obrotowego,
  • mobilny serwis maszyn budowlanych,
  • dokładna diagnoza zepsutych elementów hydrauliki siłowej,
  • testy podzespołów hydraulicznych.

Regeneracja pomp hydraulicznych – jak prawidłowo o nie zadbać?

Bardzo istotnym elementem w prawidłowym dbaniu o maszyny budowlane, rolnicze czy inne jest wykonywanie cyklicznych przeglądów. Niestety klienci zazwyczaj uważają to za stratę pieniędzy i zaniedbują swoje maszyny, a to właśnie za sprawą okresowych kontroli można wykryć każdą, nawet najmniejszej usterkę i naprawić ją, zanim spowoduje poważną awarię. Dzięki takiemu prostemu zabiegowi można zaoszczędzić sporo pieniędzy, które przeznaczylibyśmy na drogie części zamienne, albo też uniknąć kar finansowych, które mogą wyniknąć z niedotrzymania umownego terminu wykonania prac.

Najważniejszym podzespołem w hydraulice siłowej jest pompa hydrauliczna. To ona odpowiada za wtłoczenie cieczy roboczej do całego układu, dzięki czemu następnie możliwe jest operowanie konkretnymi elementami maszyny. Niestety pompy są właśnie tym przykładem podzespołu, który najczęściej trafia na warsztat w momencie, kiedy już ulegnie awarii, a nie w celu kontroli, aby do usterki nie dopuścić. Pompa hydrauliczna jest szczególnie narażona na powstawanie uszkodzeń, ponieważ pracuje od momentu włączenia maszyny, aż do jej wyłączenia, bez jakiejkolwiek przerwy. Za sprawą przeglądu okresowego możliwe jest wykrycie uszkodzeń pompy i natychmiastowa regeneracja pomp hydraulicznych. Jest to najszybszy i najtańszy sposób na przywrócenie maszyny do pracy. Warto mieć na uwadze, że cena nowej pompy hydraulicznej to kilkanaście tysięcy złotych.

żółty samochód z wysięgnikiem firmy BANAT
Zdjęcie przedstawia koparkębez przedniego napędu, koparka znajduje się w warsztacie.

Regeneracja siłowników hydraulicznych Gdańsk

Drugim podzespołem, który również wymaga pomocy specjalistów w razie awarii, jest siłownik hydrauliczny. Siłowniki hydrauliczne na pierwszy rzut oka mają prostą budowę i niewiele elementów, jednak w rzeczywistości cały mechanizm jest bardzo skomplikowany i wymaga sporo doświadczenia i fachowej wiedzy. Tylko wykwalifikowany serwisant z doświadczeniem szybko znajdzie miejsce awarii, dzięki czemu regeneracja siłowników hydraulicznych przywróci je do pełnej sprawności.

Mobilny serwis maszyn budowlanych

Mobilny serwis maszyn to usługa, z której bardzo często korzystają nasi klienci. Przede wszystkim pozwala ona zaoszczędzić nerwy i czas wynikające często z problematycznego transportu uszkodzonej maszyny na serwis. Mobilny serwis hydrauliczny dojedzie do każdego zakątka Polski, a nasi serwisanci, dzięki w pełni wyposażonym w niezbędne narzędzia pojazdom serwisowym, szybko zdiagnozują i naprawią uszkodzony element. Jeżeli jednak regeneracja nie będzie mogła zostać przeprowadzona w terenie, bez problemu zajmą się demontażem, przewiozą element na serwis i tam wykonają profesjonalną naprawę.

Jeśli poszukujesz serwisu hydraulicznego z wykwalifikowanym zespołem i pełną ofertą usług, to koniecznie skontaktuj się z nami. Gwarantujemy terminowe naprawy, atrakcyjne ceny oraz zespół wyspecjalizowanych serwisantów.

Samochód serwisowy wyposażony w narzędzia

PRODUCENCI, KTÓRYCH PODZESPOŁY CZĘSTO NAPRAWIAMY:

Nasza oferta

Niebieskie strzałki
Zdjęcie w cta-banner

Pilnie potrzebujesz naprawy? Skontaktuj się z nami!

Zobacz opinie naszych klientów

„Ten Serwis to jakiś kosmos. Spodziewałem się uziemienia maszyny na dwa tygodnie, a oni załatwili całą sprawę od zgłoszenia do naprawy w 3 dni. Wszystko do dogadania i jeszcze rabat na koniec naprawy.👍👍👍”

- Janek M.

„Zadzwoniłem w sprawie umówienia terminu na remont ładowarki. Przyjechali w ten sam dzień na rozeznanie! Obeznani mechanicy, wszystko do dogadania. Szczerze polecam 👍”

– Krzysztof L.

“Profesjonalna firma, która wie co robi. Szybki czas realizacji i fachowa obsługa. Polecam”

– Grzegorz R.

“Profesjonalna naprawa układów hydrauliki siłowej. Polecam”

– Tomasz N.

“Polecam znają się na rzeczy. Regeneracja rozdzielacza firmy Parker przebiegła prawidłowo wszystko działa jak należy. Bardzo dobry kontakt z przedstawicielem firmy. Usługa wykonana prawidłowo. Troszkę zapłaciłem za usługę ale może tyle to kosztuje 🤔 pozdrawiam polecam firmę. Dają gwarancję na wykonana usługę👍Jeżeli będzie taka potrzeba napewno tam wrócę”

– Krzysztof H.

“Bardzo dobra firma. Żetelna i solidna a zarazem słowna. Dotrzymuje terminów. Bardzo dobre wykonanie. Bardzo miła obsługa. Polecam wszystkim.”

– Sławomir G.

“Wykonanie naprawy bez zarzutów”

– Łukasz S.

“Super kadra szybka profesjonalna fachowa naprawa”

– Bartek B.

“Profesjonaliści a ich usługi świadczone są na wysokim poziomie.”

– Paweł B.

“Firma godna zaufania.

Miła fachowa obsługa. Profesjonalne podejście do klienta.

Polecam.”

“Super obsługa. Fachowo i konkretnie!!!”

– Tereska Z.
Zobacz nasze referencje

Naprawa i regeneracja

Nie rzucamy słów na wiatr — naprawdę naprawiamy dosłownie wszystko w ramach urządzeń hydrauliki siłowej. Sprawdź, z jaką usterką możesz się do nas zgłosić.

Niebieskie strzałki
Zdjęcie w cta-banner

Potrzebujesz precyzyjnej wyceny dla swojej firmy?