BANAT Sp. z o.o. Łąkta Górna 534

Łąkta Górna 534

32-731 Żegocina

tel: +48 600 203 400

biuro@banat.pl

pon-pt 7-17

Styczeń okazał się w tym roku miesiącem pełnym wyzwań nie tylko dla naszego serwisu maszyn budowlanych, ale też dla branży budowniczej i operatorów maszyn. Pogoda, która przez większość czasu okazywała się bardzo nieprzewidywalna okazała się sporym utrudnieniem dla wszystkich pracujących w sektorze, ale na horyzoncie widać już poprawę pogody i energiczny początek nowego sezonu budowlanego!

Nasze osiągnięcia w styczniu

  1. Naprawy podzespołów i maszyn: Nasi specjaliści wykonali łącznie aż 300 napraw maszyn i podzespołów. Najbardziej wymagającym napraw elementem okazały się w tym miesiącu pompy tłoczkowe, których trafiło do nas 48!
  2. Przejechane kilometry: Serwisanci w swoich mobilnych warsztatach BANAT pokonali w sumie 22 047 km, docierając tam, gdzie potrzebna była pomoc na miejscu usterki.
  3. Godziny pracy serwisantów: Nasi serwisowi eksperci spędzili łącznie 766 godzin wykorzystując swoją wiedzę, doświadczenie i umiejętności przy naprawach, regeneracjach oraz serwisach przeróżnych elementów hydraulicznych.
  4. Serwis mobilny: Dzięki naszemu mobilnemu serwisowi maszyn budowlanych, bezpośrednio na placach budowy naprawiliśmy dokładnie 100 maszyn!

Nowe inwestycje w sprzęt

Nowe zestawy narzędzi warsztatowych: W serwisie maszyn budowlanych jedno jest pewne – narzędzi nigdy zbyt wiele! Dlatego sprowadziliśmy pod dach naszego warsztatu kolejne zestawy zawierające wszelkie narzędzia warsztatowe niezbędne przy naprawach i serwisach podzespołów i maszyn. Zestawy, oprócz swojego pięknego niebieskiego koloru, są przechowywane w nowych wózkach narzędziowych, dzięki czemu ich przemieszczanie będzie szybkie i wygodne. Zdecydowanie ułatwi to również dbanie o porządek – każda szuflada jest bowiem wyposażona w piankowe wytłoczki na narzędzia które zapewnią narzędziom wygodny odpoczynek oraz bezpieczeństwo podczas transportu.

 

Nowoczesne zestaw do wideokonferencji: Zmodernizowana została również nasza sala konferencyjna, gdzie odbywają się nasze spotkania z klientami. W styczniu do stałych jej elementów dołączył profesjonalny zestaw do wideokonferencji, który w znacznym stopniu poprawi komfort pracy zarówno osób w sali jak i po drugiej stronie ekranu. Czuły mikrofon umieszczony na stole wychwyci każdy głos dyskusji, a kamera z funkcją wykrywania mówcy pomoże nam w jak najlepszy sposób komunikować się z naszymi klientami.

Nowe projekty BANAT

Już wkrótce zdradzimy więcej szczegółów na temat budowy nowej hali serwisowej, która zwiększy nasze możliwości w zakresie serwisowania maszyn budowlanych. Rozpoczynamy też wdrażanie w nasz system pracy nowoczesnego rozwiązania ERP – oprogramowania, które pomoże nam w planowaniu zasobów przedsiębiorstwa, da nowe możliwości automatyzacji procesów, a także zbierze wszelkie ważne informacje o firmie w jednym miejscu ułatwiając naszym pracownikom śledzenie poszczególnych zleceń i wydarzeń. Ta zmiana przyniesie korzyści również dla naszych klientów – nowy system ułatwi nam planowanie pracy, co bezpośrednio przełoży się na krótsze terminy napraw i zmniejszenie kosztów serwisu.

Rozwój zespołu

W tym miesiącu powitaliśmy w BANAT nowych pracowników: Młodszego Specjalistę Działu Montażu oraz Młodszego Specjalistę Działu Administracji. Witamy w zespole!

Ciekawostki

Rok 2024 będzie dla BANAT rokiem rozwoju! Obserwujcie nas – obiecujemy, będzie się działo! Nowe pomysły, nowe miejsca, nowi ludzie!

Obecnie na naszej stronie kariera otwartych jest aż 7 rekrutacji! W BANAT stawiamy na ludzi – ty postaw na nas i wyślij nam swoje CV!