BANAT Sp. z o.o. Łąkta Górna 534

Łąkta Górna 534

32-731 Żegocina

tel: +48 600 203 400

biuro@banat.pl

pon-pt 7-17

Luty przyniósł nam wiele wyzwań i sukcesów! Teraz przyszedł czas na podsumowanie minionego miesiąca. Przeanalizujmy, co dokładnie wydarzyło się w BANAT w lutym.

Naprawy w siedzibie

W samym sercu naszej siedziby odnotowaliśmy imponującą liczbę napraw. Liczby mówią same za siebie: 283 naprawy podzespołów i maszyn, z czego najczęściej naprawiane były pompy tłoczkowe (50) oraz silniki hydrauliczne (37).

Wyjazdy serwisowe

Nasi technicy nie próżnowali także poza siedzibą. Przejechaliśmy 20 890 km, aby naprawić 89 maszyn na miejscu. To aż 748 godzin pracy spędzonych zapewniając naszym klientom szybką i skuteczną pomoc.

W naszym zespole pojawiły się nowe twarze! Powitaliśmy 7 nowych pracowników na różnych stanowiskach, w tym Asystenta Kierownika Serwisu, Key Account Managera, Głównego Księgowego, Specjalistę Działu Pomp i Silników Hydraulicznych, Pracownika Utrzymania Ruchu oraz dwóch Młodszych Specjalistów Działu Montażu. Rozszerzyliśmy również nasze zaplecze narzędziowe o nowe szafki BHP przeznaczone dla nowych pracowników, a na nasz warsztat trafiły 4 dodatkowe w pełni wyposażone wózki narzędziowe.

Ciekawostki

Nie zabrakło również momentów relaksu i satysfakcji. Tłusty Czwartek świętowaliśmy całym zespołem w odpowiedni sposób, zajadając się wspólnie olbrzymimi ilościami pączków. Zakończyliśmy także dużym sukcesem tulejowanie całego ramienia w 70-tonowej koparce Volvo – zajęło nam to jedynie 9 dni roboczych. Nasz klient był bardzo zadowolony! Tak krótki czas wykonania tak olbrzymiego zlecenia to dla nas imponujący wynik i  wyznacznik standardu.

 

29.02 okazał się dla nas wyjątkowy nie tylko przez datę, ale też przez ilość wyjazdów serwisowych i związane z nimi sukcesy. W sumie wyjechaliśmy tego dnia do 8 maszyn, z czego 6 z nich udało nam się naprawić na miejscu, a dwie zdiagnozować i rozpocząć działania serwisowe.

Osiągnięcia i Wyróżnienia

Nasze zaangażowanie w lokalną gospodarkę zostało docenione i otrzymaliśmy Certyfikat Brązowy Lider Aktywności Gospodarczej. Zostaliśmy tym samym zaliczeni do grona firm, których działalność ma znaczący wpływ inwestycyjny oraz finansowy na aktywność gospodarczą całej Polski. Oprócz tego, zgłosiliśmy się do konkursu „Pracodawca Roku 2023 Powiatu Bocheńskiego” i czekamy z niecierpliwością na wyniki. Liczymy na kolejne sukcesy i rozwój w nadchodzących miesiącach!

Rozwój kompetencji

Ważne dla nas jest nieustanne doskonalenie umiejętności naszych pracowników. W lutym 3 naszych specjalistów przeszło szkolenie z montażu systemu centralnego smarowania, co pozwoli nam jeszcze lepiej obsługiwać potrzeby naszych klientów.