BANAT Sp. z o.o. Łąkta Górna 534

Łąkta Górna 534

32-731 Żegocina

tel: +48 600 203 400

biuro@banat.pl

pon-pt 7-15

Twoja maszyna niespodziewanie się zepsuła? Zastój w pracy i utrata zarobków to ostatnie, czego potrzebujesz. Ale nie martw się — jesteśmy tu, żeby Ci pomóc! Jako doświadczony wykonawca w dziedzinie hydrauliki siłowej, oferujemy kompleksową usługę naprawy i serwisowania urządzeń. Dysponujemy mobilnym serwisem w Białymstoku, który pozwala nam szybko i skutecznie zlokalizować i usunąć awarię. Bez zbędnych opóźnień, bez konieczności wysyłania urządzenia do nas.

Hydraulika siłowa Białystok – doświadczeni serwisanci

Hydraulika siłowa wykorzystywana jest do pracy ciężkich maszyn budowlanych, rolniczych, a także produkcyjnych. Maszyny wyposażone w układy hydrauliczne są skonstruowane tak, aby jak najbardziej pomóc ich operatorom. Potrafią przenosić ogromne ciężary, dlatego ich zastosowanie możemy obserwować na co dzień. Koparki, ładowarki, walce, dźwigi czy podnośniki to wszystko przykłady maszyn wykorzystujących hydraulikę siłową. Będąc właścicielem takiego sprzętu, trzeba pamiętać o tym, że wymagają one okresowych kontroli. Najlepszym rozwiązaniem jest nawiązanie stałej współpracy z serwisem hydraulicznym. Firma Banat gwarantuje kompleksowe usługi w zakresie hydrauliki siłowej. Szybko i sprawnie naprawimy uszkodzoną maszynę, a także zminimalizujemy ryzyko powstania w najbliższym czasie kolejnych awarii. Dokładnie zdiagnozujemy zepsute elementy, profesjonalnie przedstawimy zakres koniecznych prac i wspólnie z klientem wybierzemy najkorzystniejszą opcję. Naprawą zajmą się doświadczeni serwisanci, którzy poradzą sobie z każdą awarią. Na koniec przeprowadzimy testy diagnostyczne, aby upewnić się, czy wszystko działa dokładnie tak, jak powinno. Dzięki nam maszyny będą sprawne przez wiele lat i nie będą generować niepotrzebnych strat. Myśląc o stratach, musimy mieć na uwadze długie przestoje w pracy, koszty wynikające z naprawy, a także możliwe kary umowne, wynikające z niedotrzymania terminu wykonania zlecenia.

W zakres naszych usług wchodzi: regeneracja pomp hydraulicznych, regeneracja silników hydraulicznych, regeneracja rozdzielaczy hydraulicznych, a także regeneracja mostów napędowych. Naprawimy także siłowniki hydrauliczne oraz zmienniki momentu obrotowego. Zajmujemy się serwisem maszyn bardzo wielu marek, wśród których znajdują się między innymi: JCB, Caterpillar, Komatsu, Liebherr, Bobcat, Atlas, Volvo. Zadzwoń do nas, a my odpowiemy na każde pytanie i udzielimy niezbędnych porad.

Hydraulika siłowa Białystok – doświadczeni serwisanci
Maszyna do testów urządzeń hydraulicznych

Regeneracja pomp hydraulicznych – serwis Białystok

Pompy hydrauliczne wymagają, aby co jakiś czas poddać je regeneracji. Takie regularne przeglądy mogą zapobiec poważnym awariom. Firma Banat od wielu lat zajmuje się świadczeniem usług z zakresu regeneracji pomp hydraulicznych. Stosowane przez nas metody szybko przywrócą pompę do pracy i wydłużą jej żywotność. Regeneracja pomp hydraulicznych ma na celu przywrócenie ich stanu początkowego i sprawnego działania w najtrudniejszych warunkach. Okresowe kontrole pozwolą na wykrycie każdego drobnego uszkodzenia, a także wymianę uszczelnień, zanim spowodują one poważniejsze awarie. Nasz serwis podczas naprawy używa tylko części wysokiej jakości oraz profesjonalnych narzędzi. Regenerację zaczynamy od diagnostyki, następnie weryfikujemy zużyte podzespoły i naprawiamy lub, w razie konieczności, wymieniamy cały element.

Regeneracja siłowników hydraulicznych Białystok

Oprócz pomp hydraulicznych nasza firma zajmuje się także regeneracją siłowników hydraulicznych. Siłowniki w maszynach odpowiadają za podnoszenie czy opuszczanie np. ramienia koparki. Ich budowa nie jest zbyt skomplikowana, jednak naprawa wymaga specjalisty, który będzie miał doświadczenie z siłownikami. W zależności od konkretnego siłownika podzespoły będą się różnić, jednak tłok, tłoczysko, cylinder czy uszczelnienia to elementy znajdujące się w każdym siłowniku i części, które przeważnie ulegają uszkodzeniom. Częste sprawdzanie stanu wyeksploatowania poszczególnych podzespołów to zabezpieczenie przed poważnymi awariami i ogromnymi kosztami naprawy. Unikanie przeglądów to pozorna oszczędność, która niestety może przynieść nam dużo strat. Jeśli potrzebujesz pomocy i chcesz zadbać o swoje maszyny, to koniecznie skontaktuj się z nami. Postaramy się udzielić niezbędnych porad i jak najlepiej zadbamy o to, aby naprawić siłowniki w Twoich maszynach.

żółty samochód z wysięgnikiem firmy BANAT
Samochód serwisowy wyposażony w narzędzia

Mobilny serwis maszyn budowlanych Białystok– dojazd na miejsce awarii

Wybierając serwis, warto zdecydować się na taki, który ma w swojej ofercie mobilny serwis maszyn budowlanych. Nasza firma zapewnia, że w razie awarii dojedzie na miejsce i szybko usunie usterki, tak aby można było jak najszybciej wrócić do pracy. Sprostamy najtrudniejszym wyzwaniom i profesjonalnie zregenerujemy każdą maszynę. Mamy w pełni przygotowane pojazdy serwisowe, dzięki którym możemy usunąć uszkodzenie na miejscu. Jeśli awaria jest jednak zbyt duża, zdemontujemy uszkodzona część i przewieziemy ją do serwisu, gdzie następnie dołożymy wszelkich starań, aby przywrócić jej pełną sprawność. Następnie nasz mobilny serwis dostarczy naprawiony element do klienta i zamontuje go w maszynie. Na koniec przeprowadzimy testy. Dzięki możliwości dojazdu na miejsce awarii zaoszczędzimy Twój czas i sprawimy, że będziesz zadowolony ze świadczonych przez nas usług.

PRODUCENCI, KTÓRYCH PODZESPOŁY CZĘSTO NAPRAWIAMY:

Nasza oferta

Niebieskie strzałki
Zdjęcie w cta-banner

Pilnie potrzebujesz naprawy? Skontaktuj się z nami!

Zobacz opinie naszych klientów

„Ten Serwis to jakiś kosmos. Spodziewałem się uziemienia maszyny na dwa tygodnie, a oni załatwili całą sprawę od zgłoszenia do naprawy w 3 dni. Wszystko do dogadania i jeszcze rabat na koniec naprawy.👍👍👍”

- Janek M.

„Zadzwoniłem w sprawie umówienia terminu na remont ładowarki. Przyjechali w ten sam dzień na rozeznanie! Obeznani mechanicy, wszystko do dogadania. Szczerze polecam 👍”

– Krzysztof L.

“Profesjonalna firma, która wie co robi. Szybki czas realizacji i fachowa obsługa. Polecam”

– Grzegorz R.

“Profesjonalna naprawa układów hydrauliki siłowej. Polecam”

– Tomasz N.

“Polecam znają się na rzeczy. Regeneracja rozdzielacza firmy Parker przebiegła prawidłowo wszystko działa jak należy. Bardzo dobry kontakt z przedstawicielem firmy. Usługa wykonana prawidłowo. Troszkę zapłaciłem za usługę ale może tyle to kosztuje 🤔 pozdrawiam polecam firmę. Dają gwarancję na wykonana usługę👍Jeżeli będzie taka potrzeba napewno tam wrócę”

– Krzysztof H.

“Bardzo dobra firma. Żetelna i solidna a zarazem słowna. Dotrzymuje terminów. Bardzo dobre wykonanie. Bardzo miła obsługa. Polecam wszystkim.”

– Sławomir G.

“Wykonanie naprawy bez zarzutów”

– Łukasz S.

“Super kadra szybka profesjonalna fachowa naprawa”

– Bartek B.

“Profesjonaliści a ich usługi świadczone są na wysokim poziomie.”

– Paweł B.

“Firma godna zaufania.

Miła fachowa obsługa. Profesjonalne podejście do klienta.

Polecam.”

“Super obsługa. Fachowo i konkretnie!!!”

– Tereska Z.
Zobacz nasze referencje

Naprawa i regeneracja

Nie rzucamy słów na wiatr — naprawdę naprawiamy dosłownie wszystko w ramach urządzeń hydrauliki siłowej. Sprawdź, z jaką usterką możesz się do nas zgłosić.

Niebieskie strzałki
Zdjęcie w cta-banner

Potrzebujesz precyzyjnej wyceny dla swojej firmy?