BANAT Sp. z o.o. Łąkta Górna 534

Łąkta Górna 534

32-731 Żegocina

tel: +48 600 203 400

biuro@banat.pl

pon-pt 7-15

Niespodziewana awaria? Przestoje w pracy? Nie martw się — jesteśmy tu, żeby Ci pomóc! Nasi specjaliści chętnie zlokalizują usterkę i się jej pozbędą. Dysponujemy mobilnym warsztatem, dzięki niemu możemy naprawić maszynę od razu — na miejscu w Rzeszowie. Wybierając nas, masz pewność, że urządzenie zostanie szybko i prawidłowo naprawione. Na każdą naprawę dajemy gwarancję jakości.

Serwis maszyn budowlanych Rzeszów

Hydraulika siłowa jest powszechnie stosowana w wielu maszynach z przeróżnych gałęzi przemysłu. Obecnie mamy dostęp do wielu producentów, którzy konstruują swoje maszyny w taki sposób, aby jak najbardziej pomóc ich operatorom. Przykładami mogą być koparki CAT, ładowarki Liebherr, wozidła Volvo oraz wózki widłowe JCB. Serwis Banat zajmuje się regeneracją maszyn także wielu innych marek. Zapraszamy do kontaktu z nami i zapoznania się z naszą ofertą.

Nasi specjaliści bardzo dobrze znają się na nowoczesnych technologiach zastosowanych w maszynach i szybko rozwiążą każdy problem. Warto również rozważyć opcję stałej współpracy z nami i regularnych kontroli. Zachęcamy naszych klientów do cyklicznych przeglądów, dzięki którym jesteśmy w stanie wykryć najmniejsze usterki, które niezregenerowane na czas mogłyby eskalować do poważnych i drogich w naprawie awarii. Każdy właściciel firmy wie, jak poważne konsekwencje mogą się wiązać z awarią maszyny w czasie prac. Długi przestój na budowie, wysokie koszty naprawy, a często też i ogromne straty finansowe spowodowane nałożoną karą umowną za niedotrzymanie terminu to przykłady skutków awarii maszyny. Dlatego tak ważne jest, aby kontrolować ich stan zużycia i na bieżąco wymieniać wyeksploatowane elementy czy poddawać je regeneracji.

Nasz serwis posiada rozległą wiedzę w zakresie hydrauliki siłowej i poradzimy sobie z każdym zadaniem. Zajmujemy się regeneracją pomp hydraulicznych, silników hydraulicznych, rozdzielaczy hydraulicznych, mostów napędowych, a także naprawą siłowników hydraulicznych i zmienników momentu obrotowego. W firmie Banat dokładamy wszelkich starań, aby współpraca z nami była profesjonalna i zawierała pełny pakiet usług – od wstępnej analizy i przedstawienia zakresu prac do końcowych testów diagnostycznych na specjalistycznej aparaturze pomiarowej.

Dwóch pracowników przy stanowisku montażowym.
Maszyna do testów urządzeń hydraulicznych

Regeneracja pomp hydraulicznych Rzeszów

Pompa hydrauliczna to swego rodzaju serce maszyny. Działa od momentu jej włączenia aż do końca pracy, bez chwili przerwy. W związku z tym jest narażona na szybką eksploatację i wiele uszkodzeń. Dlatego tak istotne jest regularne serwisowanie pomp i zapobieganie wystąpieniu dużej awarii. Podzespołami pompy hydraulicznej, które najczęściej wymagają naprawy, są: cylinder, tłoczki, separator, tuleja kulista. Nasz serwis zatrudnia jedynie doświadczonych pracowników, którzy za każdym razem dokładają wszelkich starań, aby pierwszym ruchem była regeneracja pomp hydraulicznych, a wymiana pompy na nową była ostatecznością. Doskonale wiemy, jak działa ta część układu hydraulicznego i jak szybko i dobrze ją naprawić. Nasza firma stara się jak najbardziej skrócić czas naprawy, tak aby powrót do pracy był możliwy jak najszybciej i żeby nie generować strat. Dążymy także do zminimalizowania ryzyka wystąpienia kolejnych awarii.

Regeneracja siłowników hydraulicznych Rzeszów

Siłowniki hydrauliczne to, podobnie jak pompy hydrauliczne, bardzo ważny element, który równie szybko ulega eksploatacji. Zadbanie o siłowniki to również podstawowy obowiązek właściciela maszyny. Siłowniki hydrauliczne bardzo często ulegają awariom, którym można było w odpowiednim czasie zapobiec. Przykładem może być zużycie uszczelek, które spowodowało awarię powierzchni tłoczyska. Zadbanie o cykliczne przeglądy przyniesie nam same korzyści i pozwoli na to, aby wykonana została regeneracja siłowników hydraulicznych, która przywraca podzespołom pełną sprawność i jest tańsza od wymiany części. Każda regeneracja zaczyna się od dokładnej analizy i odszukania uszkodzenia. Następnie przystępujemy do naprawy. W przypadku siłowników najczęściej wykonujemy honowanie cylindra, szlifowanie i pokrywanie warstwą chromu tłoczyska, a także wymianę uszczelek. Na koniec poddajemy siłowniki testom diagnostycznym, aby mieć stuprocentową pewność, że działają bez zarzutu.

żółty samochód z wysięgnikiem firmy BANAT
Samochód serwisowy wyposażony w narzędzia

Mobilny serwis maszyn budowlanych Rzeszów i okolice

Nasza firma wyróżnia się na rynku także możliwością dojazdu na miejsce awarii. Nasz mobilny serwis maszyn budowlanych to w pełni wyposażona flota pojazdów serwisowych. Nasi serwisanci dokonają napraw możliwych do przeprowadzenia na miejscu awarii. W razie bardziej skomplikowanych uszkodzeń zdemontujemy uszkodzoną część i zregenerujemy ją w naszym serwisie. Następnie dostarczymy ją do klienta, zamontujemy i dokładnie sprawdzimy, jak działa maszyna. Nie ważne, czy do awarii dojdzie na placu budowy, czy też na hali produkcyjnej – nasz serwis dojedzie w każde miejsce. Skontaktuj się z nami już dziś i przekonaj się, jak możemy ci pomóc.

PRODUCENCI, KTÓRYCH PODZESPOŁY CZĘSTO NAPRAWIAMY:

Nasza oferta

Niebieskie strzałki
Zdjęcie w cta-banner

Pilnie potrzebujesz naprawy? Skontaktuj się z nami!

Zobacz opinie naszych klientów

„Ten Serwis to jakiś kosmos. Spodziewałem się uziemienia maszyny na dwa tygodnie, a oni załatwili całą sprawę od zgłoszenia do naprawy w 3 dni. Wszystko do dogadania i jeszcze rabat na koniec naprawy.👍👍👍”

- Janek M.

„Zadzwoniłem w sprawie umówienia terminu na remont ładowarki. Przyjechali w ten sam dzień na rozeznanie! Obeznani mechanicy, wszystko do dogadania. Szczerze polecam 👍”

– Krzysztof L.

“Profesjonalna firma, która wie co robi. Szybki czas realizacji i fachowa obsługa. Polecam”

– Grzegorz R.

“Profesjonalna naprawa układów hydrauliki siłowej. Polecam”

– Tomasz N.

“Polecam znają się na rzeczy. Regeneracja rozdzielacza firmy Parker przebiegła prawidłowo wszystko działa jak należy. Bardzo dobry kontakt z przedstawicielem firmy. Usługa wykonana prawidłowo. Troszkę zapłaciłem za usługę ale może tyle to kosztuje 🤔 pozdrawiam polecam firmę. Dają gwarancję na wykonana usługę👍Jeżeli będzie taka potrzeba napewno tam wrócę”

– Krzysztof H.

“Bardzo dobra firma. Żetelna i solidna a zarazem słowna. Dotrzymuje terminów. Bardzo dobre wykonanie. Bardzo miła obsługa. Polecam wszystkim.”

– Sławomir G.

“Wykonanie naprawy bez zarzutów”

– Łukasz S.

“Super kadra szybka profesjonalna fachowa naprawa”

– Bartek B.

“Profesjonaliści a ich usługi świadczone są na wysokim poziomie.”

– Paweł B.

“Firma godna zaufania.

Miła fachowa obsługa. Profesjonalne podejście do klienta.

Polecam.”

“Super obsługa. Fachowo i konkretnie!!!”

– Tereska Z.
Zobacz nasze referencje

Naprawa i regeneracja

Nie rzucamy słów na wiatr — naprawdę naprawiamy dosłownie wszystko w ramach urządzeń hydrauliki siłowej. Sprawdź, z jaką usterką możesz się do nas zgłosić.

Niebieskie strzałki
Zdjęcie w cta-banner

Potrzebujesz precyzyjnej wyceny dla swojej firmy?