BANAT Sp. z o.o. Łąkta Górna 534

Łąkta Górna 534

32-731 Żegocina

tel: +48 600 203 400

biuro@banat.pl

pon-pt 7-17

Jakie maszyny naprawiamy?

Mobilny serwis koparek, ładowarek, wozideł i innego sprzętu ciężkiego – województwo podkarpackie

Serwis hydrauliki siłowej to niezbędny współpracownik każdej firmy budowlanej i nie tylko. Niemal każda maszyna budowlana, leśna, kolejowa czy rolnicza ma zamontowane układy hydrauliczne, które co jakiś czas wymagają serwisu i naprawy. Trudno się tego podjąć bez wiedzy i doświadczenia, dlatego współpraca z serwisem hydrauliki siłowej jest tutaj niezbędna.

Współpracę warto podjąć z firmą, która ma w ofercie mobilny serwis maszyn. Czemu jest to tak istotne? Istnieje kilka powodów.

Przede wszystkim to wielka wygoda. Kiedy w koparce coś się zepsuje, ładowarka odmówi posłuszeństwa lub rozściełacz asfaltu będzie pracował nierówno, wystarczy telefon do serwisu, a kolejnego dnia serwisant mobilny zjawi się na miejscu usterki.

Mobilny serwis maszyn budowlanych to nie tylko wygoda, ale często także spore oszczędności. Wyobraźmy sobie, że za każdym razem podczas usterki musimy transportować maszyny budowalne do serwisu. Same koszty transportu to już ogromny wydatek, nie mówiąc już o całej logistyce i czasie. Mobilny serwis przyjedzie na miejsce i wykona diagnostykę maszyny. Jeśli maszyna wymaga drobnej naprawy lub kalibracji, serwisant od razu może usunąć usterkę. Kiedy uszkodzenie jest poważne, nasz mechanik wyciągnie wadliwy podzespół i tego samego dnia dostarczy na nasz warsztat. Dzięki temu klient oszczędza sporo czasu, a także pieniędzy. Każdy dzień przestoju maszyny to spore straty, a w przypadku, kiedy nasze działania sprawią, że uda się przyśpieszyć cały proces o 3–4 dni, znacząco uda się zmniejszyć straty postoju maszyny.

Mobilny serwis koparek, ładowarek, wozideł i innego sprzętu ciężkiego – województwo podkarpackie

Serwis hydrauliki siłowej Podkarpacie – naprawa maszyn budowlanych, rolniczych, kolejowych i leśnych

Nasza firma wykonuje naprawy maszyn ciężkich każdego typu, które wyposażone są w hydraulikę siłową. Wykonujemy następujące usługi:

regeneracja pomp hydraulicznych,
regeneracja silników hydraulicznych,
naprawa siłowników hydraulicznych,
regeneracja rozdzielaczy hydraulicznych,
regeneracja mostów napędowych,
naprawa zmienników momentu obrotowego,
dokładna diagnoza zepsutych elementów hydrauliki siłowej,
testy podzespołów hydraulicznych.
Wszystkie usługi, naprawy i regeneracje hydrauliki siłowej wykonujemy kompleksowo. Wysyłając podzespół do nas lub zamawiając mobilnego serwisanta, klient ma gwarancję, że wszystko zakończy się stuprocentowym sukcesem. Skąd mamy tę pewność?

Po każdej naprawie czy regeneracji wykonujemy testy na specjalistycznych stacjach diagnostycznych. Nie ważne, czy naprawiany było siłownik, pompa hydrauliczna, czy rozdzielacz. Każdy podzespół będzie testowany.

Dzięki testom mamy gwarancję, że usługa została wykonana prawidłowo. Sprawdzamy, czy podzespół hydrauliczny pracuje prawidłowo w pełnym zakresie swoich możliwości i czy przypadkiem pod pełnym obciążeniem nie wykaże jakiejś wady.

Jeśli wszystko jest sprawne, a stacja nie wykaże żadnych nieprawidłowości, odsyłamy podzespoły do klienta lub za pośrednictwem naszych mobilnych specjalistów montujemy je w maszynie i wykonujemy testy a także niezbędną diagnostykę, na miejscu.

Zobacz opinie naszych klientów

„Ten Serwis to jakiś kosmos. Spodziewałem się uziemienia maszyny na dwa tygodnie, a oni załatwili całą sprawę od zgłoszenia do naprawy w 3 dni. Wszystko do dogadania i jeszcze rabat na koniec naprawy.👍👍👍”

- Janek M.

„Zadzwoniłem w sprawie umówienia terminu na remont ładowarki. Przyjechali w ten sam dzień na rozeznanie! Obeznani mechanicy, wszystko do dogadania. Szczerze polecam 👍”

– Krzysztof L.

“Profesjonalna firma, która wie co robi. Szybki czas realizacji i fachowa obsługa. Polecam”

– Grzegorz R.

“Profesjonalna naprawa układów hydrauliki siłowej. Polecam”

– Tomasz N.

“Polecam znają się na rzeczy. Regeneracja rozdzielacza firmy Parker przebiegła prawidłowo wszystko działa jak należy. Bardzo dobry kontakt z przedstawicielem firmy. Usługa wykonana prawidłowo. Troszkę zapłaciłem za usługę ale może tyle to kosztuje 🤔 pozdrawiam polecam firmę. Dają gwarancję na wykonana usługę👍Jeżeli będzie taka potrzeba napewno tam wrócę”

– Krzysztof H.

“Bardzo dobra firma. Żetelna i solidna a zarazem słowna. Dotrzymuje terminów. Bardzo dobre wykonanie. Bardzo miła obsługa. Polecam wszystkim.”

– Sławomir G.

“Wykonanie naprawy bez zarzutów”

– Łukasz S.

“Super kadra szybka profesjonalna fachowa naprawa”

– Bartek B.

“Profesjonaliści a ich usługi świadczone są na wysokim poziomie.”

– Paweł B.

“Firma godna zaufania.

Miła fachowa obsługa. Profesjonalne podejście do klienta.

Polecam.”

“Super obsługa. Fachowo i konkretnie!!!”

– Tereska Z.
Zobacz nasze referencje

Regeneracja pomp hydraulicznych – Podkarpacie

Wspomniane wcześniej regularne serwisowanie maszyn budowlanych również jest bardzo ważnym etapem, który pozwala zminimalizować ryzyko powstawania groźniejszych i trudniejszych w naprawie awarii. Wielu przedsiębiorców uważa, że cykliczne przeglądy to strata czasu i pieniędzy, jednak prawda jest zupełnie inna i to ich brak okazuje się jedynie pozorną oszczędnością. Jeśli do warsztatu trafi maszyna, w której wykryjemy drobne usterki nie sprawiające jeszcze problemów, to jesteśmy w stanie naprawić je, zanim eskalują w poważne awarie. Jeśli jednak na serwis przyjedzie uszkodzona maszyna, wtedy może okazać się, że niemożliwa będzie naprawa uszkodzonego podzespołu, a jedynie jego wymiana przywróci maszynie sprawność. Taką sytuację spotykamy często w temacie pomp hydraulicznych, które są kluczowym elementem każdej dużej maszyny budowlanej, drogowej czy kolejowej. Pompa hydrauliczna działa w maszynie od chwili jej uruchomienia do momentu całkowitego wyłączenia, przez co jest mocno eksploatowana i narażona na częste usterki. Jeśli podczas przeglądu trafimy na usterkę, to wykonana zostanie regeneracja pomp hydraulicznych, która przywróci pełną sprawność podzespołowi. Jeśli jednak przeglądy nie będą wykonywane, a do serwisu trafi pompa uszkodzona do tego stopnia, że unieruchomiła maszynę, wtedy okazać się może, że jedynym wyjściem jest wymiana pompy na nową. Warto jednak pamiętać, że dobry serwis dba o to, aby wymiana była ostatecznością, ponieważ jest nawet kilka razy droższa niż regeneracja pomp hydraulicznych.

Regeneracja pomp hydraulicznych – Podkarpacie
Niebieskie strzałki
Zdjęcie w cta-banner

Pilnie potrzebujesz naprawy? Skontaktuj się z nami!

Samochód serwisowy wyposażony w narzędzia

Regeneracja siłowników hydraulicznych i wymiana uszczelnień technicznych – podkarpackie

Jedną z naszych głównych usług, którą stale wykonujemy, jest regeneracja siłowników hydraulicznych. Coraz więcej firm w tym temacie nam ufa. Dlaczego tak się dzieje? Poza tym, że wszystko wykonujemy zgodnie ze sztuką, a każdy jeden siłownik testujemy na stacji, to dodatkowo korzystamy z uszczelnień technicznych najwyższej jakości.

Uszczelnienia w siłownikach są niezwykle ważnym elementem. To one bezpośrednio odpowiadają za ich trwałość, a co za tym idzie, znacząco wpływają na bezawaryjność maszyny. Wykorzystywanie tanich zamienników nigdy się nie sprawdza. Takie uszczelnienia potrafią nawet po kilku miesiącach być do wymiany.

Pisząc o tym, warto również zaznaczyć, że uszczelniania hydrauliczne, a raczej uszkodzone uszczelnienia, mogą być początkiem poważnej awarii. Przykładowo zużyte pierścienie prowadzące mogą sprawić, że laga zostanie trwale wykrzywiona, a w takim wypadku najczęściej pozostaje jedynie zakup nowego siłownika hydraulicznego. Podobnych awarii spowodowanych przez wadliwe uszczelniania może powstać jeszcze kilka. Dlatego regenerując siłowniki hydrauliczne, używamy tylko najlepszych uszczelnień.

PRODUCENCI, KTÓRYCH PODZESPOŁY CZĘSTO NAPRAWIAMY:

Naprawa i regeneracja

Nie rzucamy słów na wiatr — naprawdę naprawiamy dosłownie wszystko w ramach urządzeń hydrauliki siłowej. Sprawdź, z jaką usterką możesz się do nas zgłosić.