BANAT Sp. z o.o. Łąkta Górna 534

Łąkta Górna 534

32-731 Żegocina

tel: +48 600 203 400

biuro@banat.pl

pon-pt 7-17

Zepsuła Ci się maszyna? Klienci czekają, a Ty nie możesz pracować? Chętnie pomożemy! Od ponad 10 lat naprawiamy i serwisujemy urządzenia hydrauliki siłowej. Posiadamy mobilny serwis w Opolu. Możemy przyjechać do Ciebie w dzień zgłoszenia usterki i naprawić ją na miejscu. Bez wysyłania urządzenia, bez opóźnień. Postaw na zaufanego i doświadczonego wykonawcę — oddaj maszynę w najlepsze ręce.

Hydraulika siłowa jest obecnie wykorzystywana w niemal każdej gałęzi przemysłu. Jej zastosowanie możemy znaleźć w przemyśle budowlanym, m.in. w koparkach, ładowarkach, buldożerach, a także w przemyśle rolniczym, np. w ciągnikach rolniczych. Dzięki ułatwieniom, na jakie pozwala hydraulika siłowa, możemy precyzyjnie wykonywać przeróżne zadania, a także przenosić ładunki o wadze do kilkunastu ton.

Właściciele maszyny muszą brać na siebie pełną odpowiedzialność za jej sprawność oraz bezpieczeństwo jej stosowania. Oznacza to, że konieczne jest odpowiednie zadbanie o sprzęt wyposażony w układ hydrauliki siłowej. Jeśli nie nawiążemy współpracy z odpowiednim serwisem hydrauliki siłowej, nie będziemy przeprowadzać cyklicznych przeglądów i regeneracji, to maszyna będzie ulegała awariom. Uszkodzenie takie będzie kosztować nas nie tylko wiele nerwów i straconego czasu, podczas którego prace staną w miejscu, ale także pieniędzy. Serwis Banat to firma, która jest w stanie zapewnić wieloletnie doświadczenie, dzięki któremu wykonana zostanie każda regeneracja hydrauliki siłowej oraz szybkie przywrócenie maszyny do pracy. Zajmujemy się kompleksowymi usługami z zakresu hydrauliki siłowej, takimi jak:

  • regeneracja pomp hydraulicznych,
  • regeneracja silników hydraulicznych,
  • regeneracja rozdzielaczy hydraulicznych,
  • regeneracja mostów napędowych,
  • naprawa siłowników hydraulicznych,
  • naprawa zmienników momentu obrotowego.

W naszym serwisie zregenerujemy maszyny najlepszych światowych producentów, takich jak: JCB, Caterpillar, Komatsu, Liebherr, Zeppelin, Case, Bobcat, Fuchs, Atlas, Volvo, Hitachi, Merlo, Terex, Yanmar, Manitou, New Holland, Mecalac, Bomag, Neuson.

Dwóch pracowników przy stanowisku montażowym.
Maszyna do testów urządzeń hydraulicznych

Regeneracja pomp hydraulicznych Opole – dlaczego tak ważne są cykliczne przeglądy?

Pompa hydrauliczna to, oprócz siłowników hydraulicznych, jeden z podstawowych elementów układu hydrauliki siłowej. Pompa hydrauliczna jest elementem, który pracuje od momentu włączenia maszyny, aż do chwili wyłączenia silnika. Nie bez powodu nazywana jest sercem całego układu. Jej zadanie polega na przemieszczaniu cieczy roboczej pod odpowiednim ciśnieniem po układzie hydraulicznym, którą kieruje np. do siłownika hydraulicznego, z pomocą którego możliwe jest operowanie elementami zewnętrznymi maszyny. W związku z nieustanną pracą, pompy hydrauliczne narażone są na szybką eksploatację. Dlatego bardzo ważne jest, aby każdą, nawet drobną usterkę czy odchył od normy, zgłosić do serwisu, ponieważ istnieje wtedy duża szansa na przeprowadzenie szybkiej i taniej regeneracji. Poważnym awariom bardzo często można zapobiec, poddając maszynę regularnym przeglądom. Takie kontrole dają nam możliwość znalezienia każdego uszkodzenia i naprawienia go w odpowiednim momencie, zanim doprowadzi do poważnej i drogiej w naprawie awarii. Nierzadko zdarza się, że przez zaniedbanie uszkodzony element nie nadaje się już do regeneracji i konieczna jest jego wymiana, która może kosztować nawet kilka razy więcej niż regeneracja. Okresowe kontrole zdecydowanie wydłużają żywotność poszczególnych podzespołów i zapewniają bezawaryjność maszyny na długi czas.

Regeneracja siłowników hydraulicznych Opole – specjaliści z serwisu Banat

Kolejnym z elementów hydrauliki siłowej, który dosyć często ulega awarii, jest siłownik hydrauliczny. Jest to element, który ma dosyć prostą budowę, jednak składa się z wielu elementów, które mogą okazać się nie lada problemem dla osoby, która nie ma doświadczenia w ich naprawie. Dlatego serwis Banat przychodzi z pomocą i oferuje współpracę ze specjalistami w tej dziedzinie, którzy doskonale znają ten podzespół, i dla których żadna regeneracja siłowników hydraulicznych nie stanowi problemu. Dzięki naszemu doświadczonemu zespołowi siłowniki hydrauliczne zostaną naprawione w błyskawicznym tempie. Nasi serwisanci wiedzą, jakie naprawy należy podjąć, a przy każdej kontroli sprawdzają stan wszystkich części siłownika, kontrolują, czy ciecz robocza została prawidłowo dobrana, a także dokonują wymiany uszczelnień.

żółty samochód z wysięgnikiem firmy BANAT
Samochód serwisowy wyposażony w narzędzia

Mobilny serwis maszyn budowlanych Opole – ekspresowa pomoc w nagłych awariach

Jedną z usług, która cieszy się bardzo dużą popularnością wśród naszych klientów, jest nasz mobilny serwis. Mobilny serwis maszyn budowlanych to usługa, która zapewnia szybką naprawę na miejscu awarii. Oferujemy w pełni wyposażone samochody serwisowe – z niezbędnymi narzędziami i urządzeniami, które są konieczne do wykonania naprawy na miejscu awarii. W razie potrzeby jesteśmy gotowi zdemontować element oraz przewieźć go do serwisu, gdzie następnie zostanie on zregenerowany. Po naprawie dostarczamy naprawioną część i montujemy w maszynie. Na sam koniec sprawdzamy, czy wszystko działa poprawnie. Usługa ta pozwala na profesjonalne podejście do tematu naprawy oraz pozwala zaoszczędzić masę czasu i pieniędzy.

PRODUCENCI, KTÓRYCH PODZESPOŁY CZĘSTO NAPRAWIAMY:

Nasza oferta

Niebieskie strzałki
Zdjęcie w cta-banner

Pilnie potrzebujesz naprawy? Skontaktuj się z nami!

Zobacz opinie naszych klientów

„Ten Serwis to jakiś kosmos. Spodziewałem się uziemienia maszyny na dwa tygodnie, a oni załatwili całą sprawę od zgłoszenia do naprawy w 3 dni. Wszystko do dogadania i jeszcze rabat na koniec naprawy.👍👍👍”

- Janek M.

„Zadzwoniłem w sprawie umówienia terminu na remont ładowarki. Przyjechali w ten sam dzień na rozeznanie! Obeznani mechanicy, wszystko do dogadania. Szczerze polecam 👍”

– Krzysztof L.

“Profesjonalna firma, która wie co robi. Szybki czas realizacji i fachowa obsługa. Polecam”

– Grzegorz R.

“Profesjonalna naprawa układów hydrauliki siłowej. Polecam”

– Tomasz N.

“Polecam znają się na rzeczy. Regeneracja rozdzielacza firmy Parker przebiegła prawidłowo wszystko działa jak należy. Bardzo dobry kontakt z przedstawicielem firmy. Usługa wykonana prawidłowo. Troszkę zapłaciłem za usługę ale może tyle to kosztuje 🤔 pozdrawiam polecam firmę. Dają gwarancję na wykonana usługę👍Jeżeli będzie taka potrzeba napewno tam wrócę”

– Krzysztof H.

“Bardzo dobra firma. Żetelna i solidna a zarazem słowna. Dotrzymuje terminów. Bardzo dobre wykonanie. Bardzo miła obsługa. Polecam wszystkim.”

– Sławomir G.

“Wykonanie naprawy bez zarzutów”

– Łukasz S.

“Super kadra szybka profesjonalna fachowa naprawa”

– Bartek B.

“Profesjonaliści a ich usługi świadczone są na wysokim poziomie.”

– Paweł B.

“Firma godna zaufania.

Miła fachowa obsługa. Profesjonalne podejście do klienta.

Polecam.”

“Super obsługa. Fachowo i konkretnie!!!”

– Tereska Z.
Zobacz nasze referencje

Naprawa i regeneracja

Nie rzucamy słów na wiatr — naprawdę naprawiamy dosłownie wszystko w ramach urządzeń hydrauliki siłowej. Sprawdź, z jaką usterką możesz się do nas zgłosić.

Niebieskie strzałki
Zdjęcie w cta-banner

Potrzebujesz precyzyjnej wyceny dla swojej firmy?