BANAT - Serwis Hydrauliki Siłowej Łąkta Górna 534

Łąkta Górna 534

32-731 Żegocina

tel: +48 600 203 400

biuro@banat.pl

pon-pt 7-17

Naprawa i regeneracja

Nie rzucamy słów na wiatr — naprawdę naprawiamy dosłownie wszystko w ramach urządzeń hydrauliki siłowej. Sprawdź, z jaką usterką możesz się do nas zgłosić.

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

Punktor

Współpracujemy z największymi

Jesteśmy w branży od lat. Mamy dostęp do części zamiennych, dzięki czemu możemy ekspresowo naprawić Twoją maszynę.

Punktor

Mamy niski współczynnik reklamacji

Mamy doświadczenie i odpowiednie narzędzia. Każda zakończona naprawa poddawana jest testom, a prawidłowe działanie maszyny potwierdzone jest protokołem.

Punktor

Posiadamy profesjonalne stacje diagnostyczne

Nasz warsztat wyposażony jest w nowoczesne maszyny i stanowiska do testów. Dzięki temu zapewniamy naszym klientom najwyższy poziom usług.

Punktor

Zapewniamy wysokie standardy

Klient jest dla nas najważniejszy, a sprawne naprawy i dotrzymanie terminów są naszym priorytetem. Mamy doświadczenie, szybko lokalizujemy usterki i się ich pozbywamy.

Niebieskie strzałki
Zdjęcie w cta-banner

Pilnie potrzebujesz naprawy? Skontaktuj się z nami!

Zobacz opinie naszych klientów

Zadzwoniłem w sprawie umówienia terminu na remont ładowarki. Przyjechali w ten sam dzień na rozeznanie! Obeznani mechanicy, wszystko do dogadania. Szczerze polecam 👍

Krzysztof L

Profesjonalna firma, która wie co robi. Szybki czas realizacji i fachowa obsługa. Polecam

Grzegorz R.

Profesjonalna naprawa układów hydrauliki siłowej. Polecam

Tomasz N.

Polecam znają się na rzeczy. Regeneracja rozdzielacza firmy Parker przebiegła prawidłowo wszystko działa jak należy. Bardzo dobry kontakt z przedstawicielem firmy. Usługa wykonana prawidłowo. Troszkę zapłaciłem za usługę ale może tyle to kosztuje 🤔 pozdrawiam polecam firmę. Dają gwarancję na wykonana usługę👍Jeżeli będzie taka potrzeba napewno tam wrócę

Krzysztof H.

Bardzo dobra firma. Żetelna i solidna a zarazem słowna. Dotrzymuje terminów. Bardzo dobre wykonanie. Bardzo miła obsługa. Polecam wszystkim.

Sławomir G.

Wykonanie naprawy bez zarzutów

Łukasz S.

Super kadra szybka profesjonalna fachowa naprawa

Bartek B

Profesjonaliści a ich usługi świadczone są na wysokim poziomie.

Paweł B

Firma godna zaufania. Miła fachowa obsługa. Profesjonalne podejście do klienta. Polecam.

Radek M.

Super obsługa. Fachowo i konkretnie!!!

Tereska Z.
Zobacz nasze referencje
Serwis mobilny
Serwis mobilny

Dojedziemy do Ciebie!

Jesteśmy mobilni, dlatego bez względu na to gdzie jesteś — przyjedziemy do Ciebie. W sytuacjach, kiedy usterki nie są aż tak poważne, nasz inżynier może szybko je usunąć od razu, na miejscu. Dzięki temu zaoszczędzisz czas i zminimalizujesz straty.

Więcej o serwisie mobilnym

Wybierz doświadczony serwis

Od lat zajmujemy się serwisem i naprawą maszyn. Szybko lokalizujemy usterkę i się jej pozbywamy. Posiadamy wiedzę, doświadczenie i wszystkie potrzebne narzędzia. Robimy to nie od dziś, naprawiliśmy już tysiące maszyn — wybierając nas, masz pewność, że Twoja maszyna będzie bezpieczna.

maszyna hydrauliczna

Naprawa i regeneracja

Nie rzucamy słów na wiatr — naprawdę naprawiamy dosłownie wszystko w ramach urządzeń hydrauliki siłowej. Sprawdź, z jaką usterką możesz się do nas zgłosić.

Warsztat z narzędziami

Nie pozwól sobie na przestoje

Doskonale wiemy, jakie konsekwencje niesie za sobą zepsuta maszyna. Wstrzymanie pracy, przerwa w realizacji zleceń, paraliż całej firmy… To wszystko przyczynia się do powstawania opóźnień, a jak nie pracujesz, to nie zarabiasz. Wiemy, że to największa bolączka usługodawców — dlatego sprawnie naprawiamy usterki. Działamy szybko i terminowo — nie narażamy naszych klientów na przestoje.

Posiadamy wszystko, czego potrzebujesz

Naszą przewagą jest nie tylko wieloletnie doświadczenie i wyszkolona kadra specjalistów. Posiadamy też wszystkie niezbędne narzędzia do naprawy i regeneracji maszyn. Zlokalizowanie usterki i jej usunięcie to jedno — dołączenie dokumentacji i potwierdzenie właściwego działania drugie. Nie nabijamy swoich klientów w butelkę — każdy z nich otrzymuje poświadczenie naszych działań.

maszyna
+20

lat doświadczenia

+50

pracowników

+240

napraw miesięcznie

+2100

obsłużonych klientów