BANAT Sp. z o.o. Łąkta Górna 534

Łąkta Górna 534

32-731 Żegocina

tel: +48 600 203 400

biuro@banat.pl

pon-pt 7-17

Naprawa i regeneracja

Nie rzucamy słów na wiatr — naprawdę naprawiamy dosłownie wszystko w ramach urządzeń hydrauliki siłowej. Sprawdź, z jaką usterką możesz się do nas zgłosić.

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

Punktor

Współpracujemy z największymi

Jesteśmy w branży od lat. Mamy dostęp do części zamiennych, dzięki czemu możemy ekspresowo naprawić Twoją maszynę.

Punktor

Mamy niski współczynnik reklamacji

Mamy doświadczenie i odpowiednie narzędzia. Każda zakończona naprawa poddawana jest testom, a prawidłowe działanie maszyny potwierdzone jest protokołem.

Punktor

Posiadamy profesjonalne stacje diagnostyczne

Nasz warsztat wyposażony jest w nowoczesne maszyny i stanowiska do testów. Dzięki temu zapewniamy naszym klientom najwyższy poziom usług.

Punktor

Zapewniamy wysokie standardy

Klient jest dla nas najważniejszy, a sprawne naprawy i dotrzymanie terminów są naszym priorytetem. Mamy doświadczenie, szybko lokalizujemy usterki i się ich pozbywamy.

Centrum Regeneracji Hydrauliki Siłowej

Jesteśmy firmą, która elementy hydrauliki siłowej naprawia już ponad od 20 lat. Zapewniamy kompleksową naprawę. Jesteśmy partnerem, który zna Twoje potrzeby. Codziennie współpracujemy z wieloma klientami.

Niebieskie strzałki
Zdjęcie w cta-banner

Pilnie potrzebujesz naprawy? Skontaktuj się z nami!

Zobacz opinie naszych klientów

„Ten Serwis to jakiś kosmos. Spodziewałem się uziemienia maszyny na dwa tygodnie, a oni załatwili całą sprawę od zgłoszenia do naprawy w 3 dni. Wszystko do dogadania i jeszcze rabat na koniec naprawy.👍👍👍”

- Janek M.

„Zadzwoniłem w sprawie umówienia terminu na remont ładowarki. Przyjechali w ten sam dzień na rozeznanie! Obeznani mechanicy, wszystko do dogadania. Szczerze polecam 👍”

– Krzysztof L.

“Profesjonalna firma, która wie co robi. Szybki czas realizacji i fachowa obsługa. Polecam”

– Grzegorz R.

“Profesjonalna naprawa układów hydrauliki siłowej. Polecam”

– Tomasz N.

“Polecam znają się na rzeczy. Regeneracja rozdzielacza firmy Parker przebiegła prawidłowo wszystko działa jak należy. Bardzo dobry kontakt z przedstawicielem firmy. Usługa wykonana prawidłowo. Troszkę zapłaciłem za usługę ale może tyle to kosztuje 🤔 pozdrawiam polecam firmę. Dają gwarancję na wykonana usługę👍Jeżeli będzie taka potrzeba napewno tam wrócę”

– Krzysztof H.

“Bardzo dobra firma. Żetelna i solidna a zarazem słowna. Dotrzymuje terminów. Bardzo dobre wykonanie. Bardzo miła obsługa. Polecam wszystkim.”

– Sławomir G.

“Wykonanie naprawy bez zarzutów”

– Łukasz S.

“Super kadra szybka profesjonalna fachowa naprawa”

– Bartek B.

“Profesjonaliści a ich usługi świadczone są na wysokim poziomie.”

– Paweł B.

“Firma godna zaufania.

Miła fachowa obsługa. Profesjonalne podejście do klienta.

Polecam.”

“Super obsługa. Fachowo i konkretnie!!!”

– Tereska Z.
Zobacz nasze referencje
Serwis Mobilny Maszyn
Serwis mobilny

Dojedziemy do Ciebie! - Posiadamy 12 samochodów serwisowych

Jesteśmy mobilni, dlatego bez względu na to gdzie jesteś — przyjedziemy do Ciebie. W naszej flocie posiadamy 12 w pełni wyposażonych samochodów serwisowych. W sytuacjach, kiedy usterki nie są aż tak poważne, nasz inżynier może szybko je usunąć od razu, na miejscu. Dzięki temu zaoszczędzisz czas i zminimalizujesz straty.

Więcej o serwisie mobilnym

Wybierz doświadczony serwis

Od lat zajmujemy się serwisem i naprawą maszyn. Szybko lokalizujemy usterkę i się jej pozbywamy. Posiadamy wiedzę, doświadczenie i wszystkie potrzebne narzędzia. Robimy to nie od dziś, naprawiliśmy już tysiące maszyn — wybierając nas, masz pewność, że Twoja maszyna będzie bezpieczna.

maszyna hydrauliczna
Warsztat z narzędziami

Nie pozwól sobie na przestoje

Doskonale wiemy, jakie konsekwencje niesie za sobą zepsuta maszyna. Wstrzymanie pracy, przerwa w realizacji zleceń, paraliż całej firmy… To wszystko przyczynia się do powstawania opóźnień, a jak nie pracujesz, to nie zarabiasz. Wiemy, że to największa bolączka usługodawców — dlatego sprawnie naprawiamy usterki. Działamy szybko i terminowo — nie narażamy naszych klientów na przestoje.

Posiadamy wszystko, czego potrzebujesz

Naszą przewagą jest nie tylko wieloletnie doświadczenie i wyszkolona kadra specjalistów. Posiadamy też wszystkie niezbędne narzędzia do naprawy i regeneracji maszyn. Zlokalizowanie usterki i jej usunięcie to jedno — dołączenie dokumentacji i potwierdzenie właściwego działania drugie. Nie nabijamy swoich klientów w butelkę — każdy z nich otrzymuje poświadczenie naszych działań.

maszyna