BANAT Sp. z o.o. Łąkta Górna 534

Łąkta Górna 534

32-731 Żegocina

tel: +48 600 203 400

biuro@banat.pl

pon-pt 7-17

Awaria maszyny uniemożliwia Twoją pracę? Możemy ją naprawić już w 24 h. Nie pozwól sobie na opóźnienia — wybierz serwisanta, który szybko zlokalizuje usterkę i się jej pozbędzie. Prowadzimy mobilny punkt w Warszawie, dzięki czemu możemy naprawić lub wymienić niedziałającą cześć u Ciebie na miejscu. Działamy kompleksowo — naprawiamy, regenerujemy i serwisujemy wszystkie urządzenia. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.

Niechciana niespodzianka w postaci awarii? Jesteśmy do Twojej dyspozycji! Wiemy, jak ważna jest ciągłość pracy, dlatego oferujemy naprawę hydrauliki siłowej w 24h. Mamy mobilny punkt w Warszawie, więc zaraz po odebraniu Twojego telefonu zabieramy się do pracy. Co więcej, zajmujemy się nie tylko naprawą z zakresu hydrauliki siłowej. Możesz również liczyć na wsparcie techniczne dotyczące każdego elementu Twojej maszyny.

Nasza oferta

Gwarancja na każdą naprawę. Wykonujemy testy sprawnościowe.

Aby zapewnić maksymalną pewność o prawidłowo przeprowadzonej naprawie, wykonujemy testy sprawnościowe. Dzięki temu masz pewność, że maszyna jest sprawna i nie musisz tracić czasu i pieniędzy na ponowne odsyłanie maszyny do serwisu. Testy sprawnościowe to przede wszystkim gwarancja bezpieczeństwa. Nie ryzykuj, że Twój pracownik ucierpi przez źle przeprowadzony serwis maszyny. Twój team zawsze będzie w komplecie i gotowy do działania!

Niebieskie strzałki
Zdjęcie w cta-banner

Pilnie potrzebujesz naprawy? Skontaktuj się z nami!

Zobacz opinie naszych klientów

„Ten Serwis to jakiś kosmos. Spodziewałem się uziemienia maszyny na dwa tygodnie, a oni załatwili całą sprawę od zgłoszenia do naprawy w 3 dni. Wszystko do dogadania i jeszcze rabat na koniec naprawy.👍👍👍”

- Janek M.

„Zadzwoniłem w sprawie umówienia terminu na remont ładowarki. Przyjechali w ten sam dzień na rozeznanie! Obeznani mechanicy, wszystko do dogadania. Szczerze polecam 👍”

– Krzysztof L.

“Profesjonalna firma, która wie co robi. Szybki czas realizacji i fachowa obsługa. Polecam”

– Grzegorz R.

“Profesjonalna naprawa układów hydrauliki siłowej. Polecam”

– Tomasz N.

“Polecam znają się na rzeczy. Regeneracja rozdzielacza firmy Parker przebiegła prawidłowo wszystko działa jak należy. Bardzo dobry kontakt z przedstawicielem firmy. Usługa wykonana prawidłowo. Troszkę zapłaciłem za usługę ale może tyle to kosztuje 🤔 pozdrawiam polecam firmę. Dają gwarancję na wykonana usługę👍Jeżeli będzie taka potrzeba napewno tam wrócę”

– Krzysztof H.

“Bardzo dobra firma. Żetelna i solidna a zarazem słowna. Dotrzymuje terminów. Bardzo dobre wykonanie. Bardzo miła obsługa. Polecam wszystkim.”

– Sławomir G.

“Wykonanie naprawy bez zarzutów”

– Łukasz S.

“Super kadra szybka profesjonalna fachowa naprawa”

– Bartek B.

“Profesjonaliści a ich usługi świadczone są na wysokim poziomie.”

– Paweł B.

“Firma godna zaufania.

Miła fachowa obsługa. Profesjonalne podejście do klienta.

Polecam.”

“Super obsługa. Fachowo i konkretnie!!!”

– Tereska Z.
Zobacz nasze referencje

PRODUCENCI, KTÓRYCH PODZESPOŁY CZĘSTO NAPRAWIAMY:

Naprawa i regeneracja

Nie rzucamy słów na wiatr — naprawdę naprawiamy dosłownie wszystko w ramach urządzeń hydrauliki siłowej. Sprawdź, z jaką usterką możesz się do nas zgłosić.

Niebieskie strzałki
Zdjęcie w cta-banner

Potrzebujesz precyzyjnej wyceny dla swojej firmy?

Wymiana filtru oleju w układzie hydraulicznym

Naprawa od ręki!

Dzięki naszej mobilności możesz liczyć na szybką naprawę na miejscu zdarzenia. Jeżeli okaże się, że usterka nie jest poważna, a nasz specjalista może ją usunąć od ręki, to już po chwili maszyna będzie gotowa do pracy. W efekcie oszczędzasz czas na wysyłanie części, a później ich odbieranie. W firmie nie ma przestoju, a Ty cały czas zarabiasz. Wybierz mobilny punkt, postaw na Banat w Warszawie!

Odbieramy, naprawiamy, przywozimy!

Większa usterka? Nie ma problemu! Jeżeli nasz specjalista nie jest w stanie naprawić maszyny na miejscu, zawiezie ją do naszego punktu w Trzcianie. Mamy tam profesjonalny sprzęt, który pozwala na sprawne usuwanie poważnych awarii. Nie martw się dodatkowymi kosztami lub odległymi terminami. Naszym mottem jest – minimum czasu, maksimum efektów. Z tego względu pracujemy na najwyższych obrotach, abyś mógł jak najszybciej wrócić do swoich zadań.

Wykonujemy testy sprawnościowe

Aby zapewnić maksymalną pewność o prawidłowo przeprowadzonej naprawie, wykonujemy testy sprawnościowe. Dzięki temu masz pewność, że maszyna jest sprawna i nie musisz tracić czasu i pieniędzy na ponowne odsyłanie maszyny do serwisu. Testy sprawnościowe to przede wszystkim gwarancja bezpieczeństwa. Nie ryzykuj, że Twój pracownik ucierpi przez źle przeprowadzony serwis maszyny. Twój team zawsze będzie w komplecie i gotowy do działania!

Stanowisko do testowania podzespołu

Tanio, szybko, terminowo!

Zdarzyło Ci się, że serwisant podał datę, ale później ją olał? To nie u nas! Wiemy, jak ważna jest płynna praca. Nikt nie lubi tracić czasu i pieniędzy przez niedotrzymane terminy. Nasi klienci jako naszą główną zaletę wskazują TERMINOWOŚĆ. Pierwsze sprawdzamy, analizujemy i dopiero podajemy konkretną datę. Nie chcemy, aby nasz klient czuł się oszukany przez drobne niedopatrzenie. Prowadzimy spójny kalendarz, dlatego kontrolujemy przebieg napraw wszystkich maszyn, jakie trafiają pod nasze skrzydła. Co to oznacza dla Ciebie? Nie musisz obawiać się, że praca stanie na nieokreślony czas, a Ty stracisz mnóstwo pieniędzy. Z nami masz wszystko pod kontrolą!

W naszej ofercie znajdziesz następujące usługi:

  • regeneracja pomp hydraulicznych,
  • regeneracja silników hydraulicznych,
  • naprawa siłowników hydraulicznych,
  • regeneracja rozdzielaczy hydraulicznych,
  • regeneracja mostów napędowych,
  • naprawą zmienników momentu obrotowego,
  • mobilny serwis maszyn budowlanych,
  • dokładna diagnoza zepsutych elementów hydrauliki siłowej,
  • testy podzespołów hydraulicznych.

Hydraulika siłowa Warszawa

Hydraulika siłowa jest dziedziną niezwykle wymagającą, zarówno pod względem wiedzy teoretycznej, jak i praktycznej. Nasza firma może poszczycić się wyspecjalizowaną kadrą w tej dziedzinie. Dzięki fachowcom z zakresu hydrauliki siłowej, oferujemy mobilny serwis dla firm budowlanych, kolejowych czy drogowych. Zadbamy o maszyny, aby praca z nimi nie przysparzała niechcianych niespodzianek w postaci awarii. Często zdarza się, że mała usterka powoduje zastój w firmie na kilka dni albo dłużej. Z naszym hydroserwisem nie trzeba martwić się o takie nieplanowane przerwy w działalności. Dotrzemy na miejsce i od razu przystąpimy do diagnozowania zepsutych elementów.
Zapewniamy szerokie spektrum usług z zakresu hydrauliki siłowej, ale nie tylko. Firmy, które z nami współpracują, otrzymują wsparcie techniczne z każdym elementem maszyny. Mogą także liczyć na najlepsze uszczelnienia techniczne. Te oferowane przez nas są tak samo trwałe, jak te proponowane przez producentów maszyn. U nas cena jest znacznie niższa, a wysoka jakość zachowana. Zapraszamy do współpracy z firmą Banat w zakresie serwisu hydrauliki siłowej. Zadbamy o wszystkie maszyny.