BANAT Sp. z o.o. Łąkta Górna 534

Łąkta Górna 534

32-731 Żegocina

tel: +48 600 203 400

biuro@banat.pl

pon-pt 7-17

Z ogromną dumą i radością informujemy, że nasza firma Banat została uhonorowana Nagrodą Gospodarczą Województwa Małopolskiego w kategorii mały przedsiębiorca. To niebywałe wyróżnienie i dowód uznania dla ciężkiej pracy naszego zespołu. Nie ukrywamy, że zgłoszenie naszej firmy do tej prestiżowej nagrody dokonał Wójt Gminy Żegocina, Pan Wojciech Wrona, za co jesteśmy niezmiernie wdzięczni.

Nagroda Gospodarcza Województwa Małopolskiego

W dniu 14 września o godzinie 20:30, w Krynicy na Krynica Forum 2023, nasz prezes Mariusz Banat wraz z dyrektorem zarządzającym Radosławem Chamielec odebrali to prestiżowe wyróżnienie z rąk Marszałka Województwa Małopolskiego. Dla naszej firmy, to nie tylko statuetka czy tytuł, to przede wszystkim potwierdzenie jakości i zaangażowania w to, co robimy każdego dnia.

 

Otrzymaliśmy nagrodę, która od 2009 roku wyróżnia najlepszych przedsiębiorców z Województwa Małopolskiego. Laureaci są dowodem na to, jak dużym potencjałem gospodarczym dysponuje nasza Małopolska. Jesteśmy zaszczyceni, że mogliśmy dołączyć do tego grona.

 

Dziękujemy naszemu zespołowi – to dzięki Waszemu zaangażowaniu, profesjonalizmowi i codziennej pracy udało nam się zdobyć to wyróżnienie. Bez Was nie byłoby to możliwe. Jesteście naszą największą wartością i dumą!

Nagroda Gospodarcza Województwa Małopolskiego

Dziękujemy także Wójtowi Gminy Żegocina, Panu Wojciechowi Wronie, za docenienie naszej firmy i zgłoszenie jej do konkursu. Jest to dla nas wielki zaszczyt i dowód na to, że nasze działania są zauważane nie tylko w branży, ale także w naszej lokalnej społeczności.

 

Podsumowując, wyróżnienie to jest dowodem na to, że nasza firma idzie w dobrym kierunku, dostarczając wartościowe rozwiązania dla naszych klientów. Jesteśmy dumni z tego, co osiągnęliśmy, ale jednocześnie nie spoczywamy na laurach i dążymy do dalszego rozwoju. Nasza nagroda jest dowodem na to, że w Małopolsce działa wiele innowacyjnych firm, które mają ogromny wpływ na gospodarkę regionu. Dziękujemy za to wyróżnienie!

Nagroda Gospodarcza Województwa Małopolskiego