BANAT Sp. z o.o. Łąkta Górna 534

Łąkta Górna 534

32-731 Żegocina

tel: +48 600 203 400

biuro@banat.pl

pon-pt 7-17

Awaria maszyny stoi na przeszkodzie płynnej produkcji? A może nie możesz przez nią wykonać zlecenia? Nie martw się — jesteśmy tu, żeby Ci pomóc! Wiemy, jak ważne jest zachowanie ciągłości pracy, dlatego oferujemy naprawę hydrauliki siłowej w ciągu 24 godzin. Nasz mobilny punkt naprawczy znajduje się w Krakowie, dzięki czemu możemy szybko zareagować na Twój telefon.

Hydraulika siłowa Kraków

Każdy właściciel firmy budowlanej z pewnością zdaje sobie sprawę, jak ważne jest sprawne działanie maszyn. To przecież na nich opiera się działanie przedsiębiorstwa. Awaria koparki czy dźwigu może zatrzymać całą budowę. A takie wymuszone przerwy zdecydowanie nie są mile widziane. Wiążą się z opóźnieniami w realizacji inwestycji, które z kolei mogą narazić przedsiębiorcę na kary umowne za niedotrzymanie terminu wykonania zlecenia. Dlatego tak istotne jest odpowiednie dbanie o maszyny budowlane przejawiające się w regularnym ich serwisowaniu.

Hydraulika siłowa, na której opiera się działanie wielu specjalistycznych maszyn budowlanych (ale nie tylko – na hydraulice siłowej oparte są urządzenia wykorzystywane w przemyśle górniczym, leśnym czy rolnictwie), wymaga stałej uwagi. Podzespoły hydrauliczne narażone są na długotrwałą pracę w trudnych warunkach, co zwiększa ryzyko wystąpienia różnorakich usterek. Dlatego, prowadząc firmę budowlaną, najlepiej jak najwcześniej pomyśleć o nawiązaniu współpracy z godnym zaufania serwisem. Przykładem takiego serwisu jest Banat. Zatrudniani fachowcy są w stanie dojechać na miejsce usterki, zdiagnozować problem i odpowiednio się nim zająć. Banat nie zajmuje się jednak wyłącznie hydrauliką siłową – pomaga też przy usterkach innych elementów maszyn, m.in. przy elektryce. Pracujący tam specjaliści wiedzą również, że nie warto oszczędzać na uszczelnieniach technicznych i proponują te najwyższej jakości, w dodatku w konkurencyjnych cenach. Powierzając firmie Banat swoje maszyny, mamy pewność, że usługa naprawy czy regeneracji podzespołów przebiegnie szybko, sprawnie i skutecznie.

Hydraulika siłowa Kraków
Maszyna do testów urządzeń hydraulicznych

Serwis maszyn budowlanych Kraków

Usterka maszyny budowlanej może poważnie odbić się zarówno na reputacji firmy, jak i na finansach jej właściciela. Uszkodzenie koparki, od której zależy postęp prac, może być bolesne w skutkach. Dlatego nie warto unikać przeglądów i regularnego serwisowania. Czasem bywa tak, że podczas użytkowania maszyny występują nieprawidłowości w postaci niepokojąco głośnej pracy lub nagłych spadków mocy. W takich sytuacjach powinno się reagować szybko i zdecydowanie. Zwlekanie z interwencją może tylko pogłębić usterkę i sprawić, że zamiast regeneracji jednej części, należy wymienić cały podzespół na nowy. Takie rozwiązanie często jest o wiele bardziej kosztowne. Jeśli w grę wchodzi więcej niż jedna część maszyny, koszty niebezpiecznie rosną. Po co narażać się na takie nieprzyjemności? Nawiązanie współpracy z najlepszymi fachowcami z firmy Banat może pomóc przedsiębiorcy ustrzec się przed podobnymi problemami. Specjaliści z serwisu Banat mają ogromne doświadczenie w pracy ze sprzętem legendarnych światowych marek, takich jak: JCB, CAT, Volvo, Liebherr, Komatsu czy Mecalac. Firma stawia na ciągłe szkolenie pracowników i nieustanne rozwijanie fachowych umiejętności. Powierzając swoją maszynę firmie Banat, możemy być pewni, że zostawiamy ją w dobrych rękach.

Firma Banat realizuje takie usługi jak:

  • regeneracja pomp hydraulicznych,
  • regeneracja silników hydraulicznych,
  • regeneracja mostów napędowych,
  • naprawa siłowników hydraulicznych,
  • regeneracja rozdzielaczy hydraulicznych,
  • mobilny serwis maszyn budowlanych,
  • testy podzespołów hydraulicznych,
  • naprawa zmienników momentu obrotowego,
  • diagnoza uszkodzonych elementów hydrauliki siłowej.

Mobilny serwis maszyn budowlanych Kraków – szybka i sprawna naprawa

Regeneracja pomp hydraulicznych Kraków

Pompy hydrauliczne to podzespoły, które są szczególnie mocno narażone na uszkodzenia. Charakteryzują się tym, że pracują nieustannie od momentu uruchomienia maszyny aż do jej wyłączenia przez operatora. Z tego powodu częściej niż inne elementy hydrauliki siłowej ulegają awariom i znacznie szybciej się eksploatują. Jako że pompy stanowią podstawę działania wielu maszyn, nie można dopuścić do sytuacji, w której pompa przestaje pracować w wyniku awarii. Należy zadbać o jej regularny serwis, dzięki któremu możliwe będzie wychwycenie na czas potencjalnych nieprawidłowości i zajęcie się nimi, zanim dojdzie do uszkodzenia. Serwisant, dokonując dokładnych oględzin, będzie w stanie odpowiednio wcześnie zneutralizować problem i przywrócić pełną sprawność maszynie budowlanej. Przedsiębiorca jest w stanie przez to uniknąć wielu nieprzyjemności i kosztownej wymiany podzespołów na nowe.

żółty samochód z wysięgnikiem firmy BANAT
Samochód serwisowy wyposażony w narzędzia

Maszyny budowlane – mobilny serwis Kraków

Firma Banat ma w swojej ofercie usługę, którą szczególnie cenią sobie klienci. Chodzi o mobilny serwis maszyn budowlanych. Usługa zdejmuje z barków klienta problem wymontowania uszkodzonego podzespołu i samodzielnego dostarczania go do warsztatu. Tym wszystkim zajmuje się specjalista, który przyjeżdża na miejsce awarii, dokonuje wstępnej diagnozy uszkodzeń, a następnie zabiera zepsute urządzenie do serwisu. Tam zostaje przygotowany zakres prac oraz kosztorys działania, a następnie zespół specjalistów przystępuje do niezbędnych napraw. Po wszystkim część jest jeszcze sprawdzana na specjalnej aparaturze – sprawdza się, czy wszystko przebiegło pomyślnie. Jeśli podzespół zaliczy testy sprawnościowe, jest z powrotem transportowany do klienta i instalowany w maszynie. Firma Banat zajmuje się problemem w sposób profesjonalny – nie ma tu ukrytych opłat czy przeciągania sprawy w czasie. Ten serwis to terminowość i gwarancja zadowolenia. Wystarczy zadzwonić i przekonać się o tym samodzielnie.

PRODUCENCI, KTÓRYCH PODZESPOŁY CZĘSTO NAPRAWIAMY:

Nasza oferta

Niebieskie strzałki
Zdjęcie w cta-banner

Pilnie potrzebujesz naprawy? Skontaktuj się z nami!

Zobacz opinie naszych klientów

„Ten Serwis to jakiś kosmos. Spodziewałem się uziemienia maszyny na dwa tygodnie, a oni załatwili całą sprawę od zgłoszenia do naprawy w 3 dni. Wszystko do dogadania i jeszcze rabat na koniec naprawy.👍👍👍”

- Janek M.

„Zadzwoniłem w sprawie umówienia terminu na remont ładowarki. Przyjechali w ten sam dzień na rozeznanie! Obeznani mechanicy, wszystko do dogadania. Szczerze polecam 👍”

– Krzysztof L.

“Profesjonalna firma, która wie co robi. Szybki czas realizacji i fachowa obsługa. Polecam”

– Grzegorz R.

“Profesjonalna naprawa układów hydrauliki siłowej. Polecam”

– Tomasz N.

“Polecam znają się na rzeczy. Regeneracja rozdzielacza firmy Parker przebiegła prawidłowo wszystko działa jak należy. Bardzo dobry kontakt z przedstawicielem firmy. Usługa wykonana prawidłowo. Troszkę zapłaciłem za usługę ale może tyle to kosztuje 🤔 pozdrawiam polecam firmę. Dają gwarancję na wykonana usługę👍Jeżeli będzie taka potrzeba napewno tam wrócę”

– Krzysztof H.

“Bardzo dobra firma. Żetelna i solidna a zarazem słowna. Dotrzymuje terminów. Bardzo dobre wykonanie. Bardzo miła obsługa. Polecam wszystkim.”

– Sławomir G.

“Wykonanie naprawy bez zarzutów”

– Łukasz S.

“Super kadra szybka profesjonalna fachowa naprawa”

– Bartek B.

“Profesjonaliści a ich usługi świadczone są na wysokim poziomie.”

– Paweł B.

“Firma godna zaufania.

Miła fachowa obsługa. Profesjonalne podejście do klienta.

Polecam.”

“Super obsługa. Fachowo i konkretnie!!!”

– Tereska Z.
Zobacz nasze referencje

Naprawa i regeneracja

Nie rzucamy słów na wiatr — naprawdę naprawiamy dosłownie wszystko w ramach urządzeń hydrauliki siłowej. Sprawdź, z jaką usterką możesz się do nas zgłosić.

Niebieskie strzałki
Zdjęcie w cta-banner

Potrzebujesz precyzyjnej wyceny dla swojej firmy?