BANAT Sp. z o.o. Łąkta Górna 534

Łąkta Górna 534

32-731 Żegocina

tel: +48 600 203 400

biuro@banat.pl

pon-pt 7-17

Naprawiamy maszyny różnych producentów od lat — wiemy, jak ważna jest dla Ciebie ciągłość pracy i to, żeby urządzenie wróciło do pracy jak najszybciej. Dlatego też otworzyliśmy mobilny serwis w Gorzowie Wielkopolskim — żeby być bliżej. Dzięki temu możemy szybko przyjechać na miejsce usterki i ją naprawić — bez konieczności wysyłania urządzenia i wydłużania czasu oczekiwania. Robimy to od lat — naprawialiśmy już każdą maszynę. Możesz nam zaufać.

Serwis maszyn budowlanych Gorzów Wielkopolski – naprawa i regeneracja hydrauliki siłowej

Nieodzownym elementem prowadzenia firmy budowlanej czy kolejowej jest zatrudnianie wykwalifikowanych pracowników oraz posiadanie najnowszych maszyn, które dzięki zastosowaniu nowych technologii, znacznie szybciej i dokładniej wykonują swoją pracę. Współczesne maszyny budowlane, górnicze, kolejowe czy rolnicze są pełne innowacyjnych rozwiązań, które zapewniły ogromny komfort i łatwość operowania nimi. Jednak nawet i najbardziej zaawansowane technologiczne maszyny nie są odporne na uszkodzenia i awarie, w związku z czym powinno się o nie odpowiednio zadbać. Naprawa koparki CAT, ładowarki Liebherr, minikoparki Mecalac, wozidła Volvo czy koparkoładowarki Komatsu wymaga przede wszystkim doświadczonych serwisantów, specjalnych narzędzi oraz najwyższej jakości materiałów. Najlepszym rozwiązaniem jest nawiązanie stałej współpracy z serwisem maszyn ciężkich, który oprócz naprawy w razie awarii, zadba również o to, aby w jak największym stopniu zminimalizować ryzyko powstawania kolejnych uszkodzeń. Serwis Banat to firma, która gwarantuje profesjonalne i kompleksowe usługi – od przedstawienia zakresu prac, aż do testów diagnostycznych. W naszym serwisie realizujemy między innymi takie usługi jak:

  • regeneracja pomp hydraulicznych,
  • regeneracja silników hydraulicznych,
  • naprawa siłowników hydraulicznych,
  • regeneracja rozdzielaczy hydraulicznych,
  • regeneracja mostów napędowych,
  • naprawa zmienników momentu obrotowego,
  • mobilny serwis maszyn budowlanych,
  • dokładna diagnoza zepsutych elementów hydrauliki siłowej,
  • testy podzespołów hydraulicznych.
Serwis maszyn budowlanych Gorzów Wielkopolski – naprawa i regeneracja hydrauliki siłowej
Maszyna do testów urządzeń hydraulicznych

Regeneracja pomp hydraulicznych Gorzów Wielkopolski

Jednym z najważniejszych etapów w prawidłowym dbaniu o maszyny budowlane są cykliczne przeglądy. Niestety często się je bagatelizuje i uznaje za stratę pieniędzy, a to właśnie dzięki nim możemy zapobiec wielu poważnym i kosztownym awariom. Regularne kontrole maszyn budowlanych pozwalają na znalezienie drobnych i, mogłoby się wydawać, nieznaczących usterek, które jednak bardzo często eskalują do skomplikowanych awarii. Jednym z przykładów są tutaj pompy hydrauliczne, które są kluczowym elementem każdej maszyny, ponieważ napędzają cały układ hydrauliczny. Działają one od chwili uruchomienia maszyny, aż do jej wyłączenia, w związku z czym są nieustannie eksploatowane i narażone na liczne usterki. Jeżeli więc serwisowanie będzie regularnie dokonywane, to wszelkie uszkodzenia zostaną wykryte, zanim dojdzie do awarii. Pozwala to na wykonanie naprawy, którą jest regeneracja pomp hydraulicznych przywracająca pełną sprawność maszynie. Jeżeli zaś na warsztat trafi maszyna z uszkodzoną pompą, lub pompami, bo często maszyny mają kilka pomp, wtedy okazać się może, że jest już za późno na regenerację i pozostaje jedynie wymiana pomp hydraulicznych. W takiej sytuacji należy pamiętać, że maszyna zostanie unieruchomienia na bardzo długi czas, a koszt nowej pompy jest kilkanaście razy wyższy niż regeneracja pomp hydraulicznych.

Naprawa i regeneracja siłowników hydraulicznych Gorzów Wielkopolski

Oprócz bardzo ważnych regularnych przeglądów, istotną sprawą jest również to, aby serwis zatrudniał wykwalifikowanych pracowników. Technologia wykorzystywana w maszynach budowlanych stale się rozwija, co chwilę powstają udoskonalenia i nowe systemy. W związku z tym fachowcy, oprócz zdobywania doświadczenia, powinni także nieustannie podążać za nowinkami technologicznymi i je poznawać. W firmie Banat zatrudniamy serwisantów, którzy doskonale znają wszystkie innowacje, dzięki czemu szybko i sprawnie zajmą się naprawą maszyn. Dbamy także o to, aby w naszym zespole byli fachowcy wyspecjalizowani w zakresie konkretnej maszyny i marki. Dzięki nim, kiedy na serwis trafi koparka CAT czy ładowarka Liebherr, od razu ocenimy jej słabe i mocne strony i będziemy wiedzieli, jak szybko i sprawnie przywrócić ją do pełnej sprawności. Ma to duże znaczenie szczególnie w przypadku siłowników hydraulicznych, dzięki którym możliwe jest między innymi podnoszenie i opuszczanie łyżki koparki, a także przyczepy w wywrotkach. Siłowniki hydrauliczne są wysoce narażone na usterki spowodowane przeciążeniami czy zanieczyszczeniami. Często wydaje się jednak, że mają one prostą budowę i w razie awarii będzie można samemu dokonać naprawy . Niestety po głębszej analizie wszystkich elementów, z których składa się siłownik, okazuje się, że niezbędne będzie doświadczone oko i sprawna ręka fachowca.

żółty samochód z wysięgnikiem firmy BANAT
Samochód serwisowy wyposażony w narzędzia

Mobilny serwis maszyn budowlanych Gorzów Wielkopolski – pomoc w każdym zakątku Polski

Bardzo docenianą, a także chętnie wybieraną przez naszych klientów usługą jest mobilny serwis maszyn budowlanych. Mobilny serwis to zespół serwisantów, którzy, dzięki pojazdom wyposażonym w najpotrzebniejsze narzędzia, docierają na każde miejsce awarii i w terenie dokonują możliwych napraw. Zaletą takiego rozwiązania jest przede wszystkim to, że nie trzeba martwić się o często problematyczny transport uszkodzonych maszyn, ponieważ warsztat przyjedzie na miejsce awarii i tam przywróci je do pracy. Jeżeli jednak nie jest to możliwe w terenie, wtedy serwisanci również zajmą się transportem maszyny bądź tylko demontażem konkretnego podzespołu i przewiezieniem go na serwis.

Jeżeli szukasz firmy, która kompleksowo zajmie się Twoją maszyną, a wszystkie podejmowane działania będzie konsultować z Tobą, poza tym jest profesjonalna, terminowa i zapewnia konkurencyjne ceny, to nasz serwis maszyn budowlanych Banat będzie najlepszym wyborem. Zapraszamy do kontaktu z nami i poznania naszej szczegółowej oferty.

PRODUCENCI, KTÓRYCH PODZESPOŁY CZĘSTO NAPRAWIAMY:

Nasza oferta

Niebieskie strzałki
Zdjęcie w cta-banner

Pilnie potrzebujesz naprawy? Skontaktuj się z nami!

Zobacz opinie naszych klientów

„Ten Serwis to jakiś kosmos. Spodziewałem się uziemienia maszyny na dwa tygodnie, a oni załatwili całą sprawę od zgłoszenia do naprawy w 3 dni. Wszystko do dogadania i jeszcze rabat na koniec naprawy.👍👍👍”

- Janek M.

„Zadzwoniłem w sprawie umówienia terminu na remont ładowarki. Przyjechali w ten sam dzień na rozeznanie! Obeznani mechanicy, wszystko do dogadania. Szczerze polecam 👍”

– Krzysztof L.

“Profesjonalna firma, która wie co robi. Szybki czas realizacji i fachowa obsługa. Polecam”

– Grzegorz R.

“Profesjonalna naprawa układów hydrauliki siłowej. Polecam”

– Tomasz N.

“Polecam znają się na rzeczy. Regeneracja rozdzielacza firmy Parker przebiegła prawidłowo wszystko działa jak należy. Bardzo dobry kontakt z przedstawicielem firmy. Usługa wykonana prawidłowo. Troszkę zapłaciłem za usługę ale może tyle to kosztuje 🤔 pozdrawiam polecam firmę. Dają gwarancję na wykonana usługę👍Jeżeli będzie taka potrzeba napewno tam wrócę”

– Krzysztof H.

“Bardzo dobra firma. Żetelna i solidna a zarazem słowna. Dotrzymuje terminów. Bardzo dobre wykonanie. Bardzo miła obsługa. Polecam wszystkim.”

– Sławomir G.

“Wykonanie naprawy bez zarzutów”

– Łukasz S.

“Super kadra szybka profesjonalna fachowa naprawa”

– Bartek B.

“Profesjonaliści a ich usługi świadczone są na wysokim poziomie.”

– Paweł B.

“Firma godna zaufania.

Miła fachowa obsługa. Profesjonalne podejście do klienta.

Polecam.”

“Super obsługa. Fachowo i konkretnie!!!”

– Tereska Z.
Zobacz nasze referencje

Naprawa i regeneracja

Nie rzucamy słów na wiatr — naprawdę naprawiamy dosłownie wszystko w ramach urządzeń hydrauliki siłowej. Sprawdź, z jaką usterką możesz się do nas zgłosić.

Niebieskie strzałki
Zdjęcie w cta-banner

Potrzebujesz precyzyjnej wyceny dla swojej firmy?