BANAT Sp. z o.o. Łąkta Górna 534

Łąkta Górna 534

32-731 Żegocina

tel: +48 600 203 400

biuro@banat.pl

pon-pt 7-17

Awaria maszyny utrudnia Ci pracę? Bez obaw — jesteśmy tu po to, żeby Ci pomóc, a maszyny reperujemy od lat. Lokalizujemy usterki i naprawiamy urządzenia nawet w 24 h od zgłoszenia. Posiadamy mobilny serwis w Lublinie — dlatego jesteśmy w stanie szybko reagować. Wystarczy, że się do nas zgłosisz, a my przyjedziemy tak szybko, jak to możliwe. Na swoim koncie mamy już tysiące zregenerowanych maszyn, które dzięki nam szybko wróciły do pracy.

Hydraulika siłowa Lublin – mobilny serwis maszyn budowalnych, górniczych i kolejowych Banat

Gdy prowadzisz swoją firmę, to doskonale wiesz, jak problematyczne są sytuacje, w których sprzęt firmowy odmawia współpracy. Zwłaszcza, jeśli tym sprzętem są potężne maszyny budowlane, górnicze, drogowe czy kolejowe. Koparki CAT, ładowarki Liebherr, minikoparki Komatsu, koparkoładowarki JCB czy wozidła Volvo to maszyny, które kosztują od kilkudziesięciu do kilkuset tysięcy złotych. Także ich naprawa nie należy do najtańszych, zwłaszcza, jeśli nikt o maszynę odpowiednio nie zadbał, nie przeprowadzał w niej przeglądów, a dodatkowo trafiłeś na kiepski serwis maszyn budowlanych. Jeśli chcesz, aby tak kosztowny sprzęt służył Ci przez lata, pracował niezawodnie, a awarie w nim były sytuacjami rzadkimi, to już przed pierwszą usterką wybierz do współpracy odpowiedni serwis maszyn budowlanych. Odpowiedni to taki, który nie tylko naprawi uszkodzony sprzęt, ale zadba także o minimalizację kosztów naprawy, zmniejszy ryzyko wystąpienia ponownych awarii oraz będzie zatrudniał jedynie najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie.

Hydraulika siłowa Lublin – mobilny serwis maszyn budowalnych, górniczych i kolejowych Banat
Zdjęcie przedstawia koparkę z gonsienicami, a w tle widać samochód serwisowy firmy BANAT

Serwis maszyn budowlanych Lublin

Firma Banat zdecydowanie należy do grona najlepszych serwisów hydrauliki siłowej w Polsce, a w naszej ofercie znajdziesz takie usługi jak:

  • regeneracja pomp hydraulicznych,
  • regeneracja silników hydraulicznych,
  • naprawa siłowników hydraulicznych,
  • regeneracja rozdzielaczy hydraulicznych,
  • regeneracja mostów napędowych,
  • naprawą zmienników momentu obrotowego,
  • mobilny serwis maszyn budowlanych,
  • dokładna diagnoza zepsutych elementów hydrauliki siłowej,
  • testy podzespołów hydraulicznych.

Serwis hydrauliki siłowej Lublin

Firma Banat zatrudnia jedynie najlepszych serwisantów, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje, gromadzą większe doświadczenie i poszerzają wiedzę. Dzięki temu możemy z pełną skutecznością naprawiać i regenerować maszyny budowlane CAT, JCB, Volvo, Mecalac, Liebherr czy Komatsu, które cechują się zaawansowaną technologią i innowacyjnymi rozwiązaniami. Nowoczesne maszyny budowlane tworzone są z myślą o tym, aby możliwie jak najbardziej ułatwić i usprawnić pracę operatorów. Z tego właśnie powodu producenci umieszczają w nich coraz nowsze systemy i funkcje, a skoro maszyny są stale ulepszane, to i ich serwisanci muszą zdobywać nową wiedzę, aby jeszcze lepiej wykonywać swoją pracę. Dzięki takiemu podejściu mamy w swojej firmie specjalistów od maszyn każdej światowej marki, którzy doskonale znają ich słabe i mocne strony, co pozytywnie wpływa na szybkość i skuteczność naprawy. Doświadczenie i wiedza przydają się w wielu przypadkach, jak chociażby wtedy, gdy potrzebna jest regeneracja siłowników hydraulicznych. Siłownik hydrauliczny to na pierwszy rzut oka element o nieskomplikowanej budowie, jednak tak naprawdę składa się on z kilkunastu podzespołów, z których każdy może ulec awarii. Przeciętny mechanik może nie wiedzieć, gdzie szukać usterki i jak sprawnie ją naprawić, ale wykwalifikowany serwisant załatwi to w mgnieniu oka.

Urządzenie do testowania podzespołów hydraulicznych
Stanowisko do werfikacji pomp hydraulicznych, na stole montażowym jest rozłożona pompa na części pierwotne

Regeneracja siłowników hydraulicznych

Podczas wybierania odpowiedniego serwisu maszyn budowlanych bardzo ważne jest to, aby dbał on o zminimalizowanie ryzyka powstawania awarii. Pierwszą metodą jest regularne serwisowanie maszyn. Wielu przedsiębiorców uważa, że przeglądy techniczne to strata czasu i pieniędzy, jednak rzeczywistość jest zupełnie inna i to brak przeglądów jest pozorną oszczędnością. Do naszego warsztatu często trafiają maszyny z poważnymi awariami, których można było uniknąć, gdyby kilka tygodni lub dni wcześniej wykonane zostało serwisowanie. Podczas przeglądu serwisanci mają możliwość odnaleźć drobne usterki i naprawić je, zanim eskalują one w poważne i drogie w naprawie uszkodzenia. Można to świetnie zobrazować na przykładzie pompy hydraulicznej, która jest kluczowym elementem każdej maszyny budowlanej. Pompa hydrauliczna działa przez cały czas pracy maszyny – od jej włączenia do chwili wyłączenia. Sprawia to, że jest mocno zużywana i narażona na usterki. Podczas cyklicznego przeglądu można odpowiednio szybko wyłapać, czy jest ona wyeksploatowana i wykonać naprawę, którą jest regeneracja pomp hydraulicznych. Jeśli jednak na warsztat trafi pompa, której uszkodzenie uniemożliwia pracę maszynie, może się okazać, że konieczna będzie wymiana elementu na nowy, co kosztuje nawet kilka razy więcej niż regeneracja pomp hydraulicznych.

Drugą metodą, która również znacznie zmniejsza ryzyko powstawania kolejnych awarii to prawidłowo przeprowadzona szczegółowa diagnoza podzespołów oraz testy sprawnościowe po naprawie. Diagnoza pozwala wykryć wszystkie, nawet najdrobniejsze usterki, które mogą zamienić się w poważny problem. Testy podzespołów w warunkach możliwie jak najbardziej przypominających codzienne miejsce pracy maszyny pozwalają upewnić się, że wszelkie naprawy zostały wykonane prawidłowo i że do klienta wraca w pełni sprawna i gotowa do pracy maszyna budowlana.

żółty samochód dostawczy, a za nim koparka
Koparka firmy Komatsu-pc400

Mobilny serwis maszyn budowlanych Lublin

Usługą, którą szczególnie lubią klienci firmy Banat, jest mobilny serwis maszyn budowlanych. Jest to zespół serwisantów, którzy wraz z wyposażeniem docierają na miejsce awarii i, w zależności od usterki oraz warunków, wykonują diagnozowanie, drobne naprawy oraz testy albo zabierają maszynę lub uszkodzony podzespół do warsztatu. Mobilny serwis maszyn budowlanych znacznie usprawnia i przyspiesza proces naprawy, dlatego jest chętnie wybierany przez naszych klientów.

Jeśli szukasz sprawdzonego Banatu maszyn budowlanych, który wykona wszelkie niezbędne naprawy, testy i diagnozy, ma w ofercie mobilny serwis, jest terminowy, zatrudnia jedynie specjalistów w swoim fachu, to pamiętaj, że dla nas nie ma znaczenia, gdzie wykonana ma być naprawa siłowników hydraulicznych czy regeneracja pomp hydraulicznych. Lublin, Opole, Wrocław, Rzeszów czy Katowice – działamy na terenie całej Polski. Zadzwoń do nas jeszcze dziś i przekonaj się, jak możemy Ci pomóc.

Koparka firmy Volvo

PRODUCENCI, KTÓRYCH PODZESPOŁY CZĘSTO NAPRAWIAMY:

Nasza oferta

Niebieskie strzałki
Zdjęcie w cta-banner

Pilnie potrzebujesz naprawy? Skontaktuj się z nami!

Zobacz opinie naszych klientów

„Ten Serwis to jakiś kosmos. Spodziewałem się uziemienia maszyny na dwa tygodnie, a oni załatwili całą sprawę od zgłoszenia do naprawy w 3 dni. Wszystko do dogadania i jeszcze rabat na koniec naprawy.👍👍👍”

- Janek M.

„Zadzwoniłem w sprawie umówienia terminu na remont ładowarki. Przyjechali w ten sam dzień na rozeznanie! Obeznani mechanicy, wszystko do dogadania. Szczerze polecam 👍”

– Krzysztof L.

“Profesjonalna firma, która wie co robi. Szybki czas realizacji i fachowa obsługa. Polecam”

– Grzegorz R.

“Profesjonalna naprawa układów hydrauliki siłowej. Polecam”

– Tomasz N.

“Polecam znają się na rzeczy. Regeneracja rozdzielacza firmy Parker przebiegła prawidłowo wszystko działa jak należy. Bardzo dobry kontakt z przedstawicielem firmy. Usługa wykonana prawidłowo. Troszkę zapłaciłem za usługę ale może tyle to kosztuje 🤔 pozdrawiam polecam firmę. Dają gwarancję na wykonana usługę👍Jeżeli będzie taka potrzeba napewno tam wrócę”

– Krzysztof H.

“Bardzo dobra firma. Żetelna i solidna a zarazem słowna. Dotrzymuje terminów. Bardzo dobre wykonanie. Bardzo miła obsługa. Polecam wszystkim.”

– Sławomir G.

“Wykonanie naprawy bez zarzutów”

– Łukasz S.

“Super kadra szybka profesjonalna fachowa naprawa”

– Bartek B.

“Profesjonaliści a ich usługi świadczone są na wysokim poziomie.”

– Paweł B.

“Firma godna zaufania.

Miła fachowa obsługa. Profesjonalne podejście do klienta.

Polecam.”

“Super obsługa. Fachowo i konkretnie!!!”

– Tereska Z.
Zobacz nasze referencje

Naprawa i regeneracja

Nie rzucamy słów na wiatr — naprawdę naprawiamy dosłownie wszystko w ramach urządzeń hydrauliki siłowej. Sprawdź, z jaką usterką możesz się do nas zgłosić.

Niebieskie strzałki
Zdjęcie w cta-banner

Potrzebujesz precyzyjnej wyceny dla swojej firmy?