BANAT Sp. z o.o. Łąkta Górna 534

Łąkta Górna 534

32-731 Żegocina

tel: +48 600 203 400

biuro@banat.pl

pon-pt 7-15

Serwis maszyn budowlanych lubelskie

Każdy przedsiębiorca, który posiada na wyposażeniu swojej firmy ciężkie maszyny budowlane, takie jak koparki CAT, koparkoładowarki Liebherr czy wozidła Volvo, wie, jak ważne jest to, aby odpowiednio o nie zadbać. Nie mówimy tu jedynie o naprawie uszkodzonych maszyn, bo oczywiste jest, że każda naprawa powinna przebiec szybko, sprawnie i w terminie. Bardzo często jednak zapominamy o tym, że warto zadbać o maszyny kompleksowo, dzięki czemu mamy możliwość zminimalizowania ryzyka powstawania awarii. Zepsutą drukarkę czy laptop łatwiej wymienić na nowy sprzęt, ale maszyny budowlane, które kosztują po kilkadziesiąt tysięcy złotych zdecydowanie lepiej naprawić. Aby możliwa była regeneracja pomp hydraulicznych, regeneracja siłowników hydraulicznych czy naprawa zmienników momentu obrotowego, warto zadbać o sprzęt przed pojawieniem się awarii, na przykład poprzez regularne serwisowanie maszyn budowlanych.

Bardzo ważne jest, aby podjąć współpracę z kompleksowym serwisem maszyn budowlanych, który w swojej ofercie ma między innymi mobilny serwis maszyn budowlanych czy testy podzespołów hydraulicznych. Koniecznymi usługami są zdecydowanie:

regeneracja pomp hydraulicznych,
regeneracja silników hydraulicznych,
naprawą siłowników hydraulicznych,
regeneracja rozdzielaczy hydraulicznych,
regeneracja mostów napędowych,
naprawą zmienników momentu obrotowego,
dokładna diagnoza zepsutych elementów hydrauliki siłowej.
Takim właśnie serwisem jesteśmy my, Banat. Jesteśmy serwisem hydrauliki siłowej, który działa na terenie całej Polski, ale współpracuje także z zagranicznymi klientami.

Kadra firmy BANAT
Regeneracja siłowników hydraulicznych lubelskie

Regeneracja siłowników hydraulicznych lubelskie

Siłowniki hydrauliczne, a raczej regeneracja siłowników hydraulicznych, to kolejny przykład na to, jak ważny jest dobór odpowiedniego serwisu maszyn budowlanych, który ma w swoim zespole najlepszych fachowców. Siłowniki na pierwszy rzut oka mają prostą budowę, jednak w rzeczywistości składają się z kilkunastu podzespołów, z których każdy może ulec awarii. Tylko doświadczone oko i sprawna ręka są w stanie znaleźć uszkodzony element i naprawić go tak, aby nie było konieczności przeprowadzenia wymiany części na nowe.

Banat to jednak nie tylko mobilny serwis maszyn budowlanych, sprawna, szybka i terminowa obsługa, wyspecjalizowany i doświadczony zespół serwisantów. To także szczegółowa diagnoza maszyny przed naprawą i rygorystyczne testy sprawnościowe po naprawie, a wszystko po to, abyśmy mieli pewność, że zadbaliśmy o Twój sprzęt kompleksowo i że wraca do Ciebie w pełni sprawna maszyna. Zadbaj o swoją firmę, zadzwoń do nas już dziś i przekonaj się, jak możemy Ci pomóc.

Zobacz opinie naszych klientów

„Ten Serwis to jakiś kosmos. Spodziewałem się uziemienia maszyny na dwa tygodnie, a oni załatwili całą sprawę od zgłoszenia do naprawy w 3 dni. Wszystko do dogadania i jeszcze rabat na koniec naprawy.👍👍👍”

- Janek M.

„Zadzwoniłem w sprawie umówienia terminu na remont ładowarki. Przyjechali w ten sam dzień na rozeznanie! Obeznani mechanicy, wszystko do dogadania. Szczerze polecam 👍”

– Krzysztof L.

“Profesjonalna firma, która wie co robi. Szybki czas realizacji i fachowa obsługa. Polecam”

– Grzegorz R.

“Profesjonalna naprawa układów hydrauliki siłowej. Polecam”

– Tomasz N.

“Polecam znają się na rzeczy. Regeneracja rozdzielacza firmy Parker przebiegła prawidłowo wszystko działa jak należy. Bardzo dobry kontakt z przedstawicielem firmy. Usługa wykonana prawidłowo. Troszkę zapłaciłem za usługę ale może tyle to kosztuje 🤔 pozdrawiam polecam firmę. Dają gwarancję na wykonana usługę👍Jeżeli będzie taka potrzeba napewno tam wrócę”

– Krzysztof H.

“Bardzo dobra firma. Żetelna i solidna a zarazem słowna. Dotrzymuje terminów. Bardzo dobre wykonanie. Bardzo miła obsługa. Polecam wszystkim.”

– Sławomir G.

“Wykonanie naprawy bez zarzutów”

– Łukasz S.

“Super kadra szybka profesjonalna fachowa naprawa”

– Bartek B.

“Profesjonaliści a ich usługi świadczone są na wysokim poziomie.”

– Paweł B.

“Firma godna zaufania.

Miła fachowa obsługa. Profesjonalne podejście do klienta.

Polecam.”

“Super obsługa. Fachowo i konkretnie!!!”

– Tereska Z.
Zobacz nasze referencje

Regeneracja pomp hydraulicznych lubelskie

Wielu przedsiębiorców próbuje zaoszczędzić na braku przeglądów maszyn budowlanych, jednak najczęściej jest to jedynie pozorna oszczędność. Na nasz warsztat bardzo często trafiają maszyny budowlane, które wymagają poważnej i kosztownej naprawy, której można było uniknąć. Wystarczyło, aby maszyna trafiła na przegląd kilka tygodni czy dni wcześniej, a awaria, która unieruchomiła sprzęt, by się nie pojawiła. Świetnym przykładem są tutaj pompy hydrauliczne, bez których żadna maszyna nie jest w stanie działać. Pompy hydrauliczne zostają uruchomione wraz z urządzeniem i wraz z nim są wyłączane, nie mają chwili przerwy w pracy, działają tak długo, jak długo funkcjonuje maszyna. Z tego powodu są nadmiernie eksploatowane i narażone na awarie. Aby możliwa była regeneracja pomp hydraulicznych należy wykonywać cykliczne przeglądy, które pozwolą szybko wykryć i naprawić ewentualne usterki. W przeciwnym razie, jeśli będziemy zwlekać zbyt długo, może okazać się, że konieczna będzie wymiana części na nowe, co jest nawet kilkukrotnie droższe niż regeneracja pomp hydraulicznych. Lubelskie to kolejne województwo na naszej mapie, w którym mamy swoich zadowolonych klientów, do których możesz dołączyć i Ty.

Regeneracja pomp hydraulicznych lubelskie
Niebieskie strzałki
Zdjęcie w cta-banner

Pilnie potrzebujesz naprawy? Skontaktuj się z nami!

Koparka firmy Volvo

Serwis hydrauliki siłowej lubelskie

W Polsce najczęściej spotykanymi producentami maszyn budowlanych są CAT, JCB, Volvo, Liebherr oraz Komatsu. Każda z tych firm cechuje się sprzętem wysokiej jakości, nowoczesnymi rozwiązaniami, innowacyjną technologią, trwałością i odpornością na trudne warunki pracy. Trzeba przyznać, że praca na autostradach, w kopalniach czy na budowach, w deszczu, śniegu, na upale czy w mrozie, a do tego często po kilkanaście godzin na dobę do najprzyjemniejszych nie należy. Nie ma znaczenia, czy pracę wykonują koparki CAT, koparkoładowarki JCB, wozidła Volvo, minikoparki Komatsu, czy ładowarki Liebherr – nawet maszyny światowej klasy o tak wysokim standardzie ulegają awariom. Dlatego tak ważne jest, aby nawiązać współpracę z serwisem maszyn budowlanych jak najszybciej i nie martwić się o to, że uszkodzona maszyna zatrzyma prace budowlane czy odkrywkowe. Pamiętaj, że im dłużej maszyna nie pracuje, tym mniej na siebie zarabia, wstrzymuje budowę, a dodatkowo niesie za sobą ryzyko kar umownych za niedotrzymanie terminów. Warto też dodać, że tego typu maszyn nie naprawi pierwszy z brzegu mechanik. Nowoczesne maszyny budowlane znacznie usprawniają naszą pracę, dlatego wymagają najlepszego możliwego serwisu, w którym pracują jedynie najlepsi. Banat to grupa wyspecjalizowanych fachowców, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje, szkolą się i zdobywają coraz większe doświadczenie. Dzięki temu wiemy, gdzie szukać słabych i mocnych stron w każdej maszynie, jak odpowiednio zabrać się do pracy i co zrobić, żeby szybko znaleźć uszkodzony element, a następnie sprawnie go naprawić.

PRODUCENCI, KTÓRYCH PODZESPOŁY CZĘSTO NAPRAWIAMY:

Naprawa i regeneracja

Nie rzucamy słów na wiatr — naprawdę naprawiamy dosłownie wszystko w ramach urządzeń hydrauliki siłowej. Sprawdź, z jaką usterką możesz się do nas zgłosić.