BANAT Sp. z o.o. Łąkta Górna 534

Łąkta Górna 534

32-731 Żegocina

tel: +48 600 203 400

biuro@banat.pl

pon-pt 7-17

Żaden przedsiębiorca nie lubi przestojów — bo jeśli nie pracujesz, nie zarabiasz. Każda awaria maszyny to paraliż linii produkcyjnej i zamówień. Na szczęście możemy Ci pomóc. Jako jedyni dysponujemy mobilnym serwisem w Łodzi. Dzięki temu możemy szybko przyjechać na miejsce i naprawić maszynę. Współpracując z nami, masz pewność, że urządzenie zostanie naprawione, jak należy, a dodatkowo otrzymasz gwarancję na każdą usługę.

Serwis maszyn budowlanych Łódź

Serwis maszyn budowlanych Banat to miejsce, w którym wykonamy profesjonalną regenerację swojej maszyny wykorzystującej hydraulikę siłową. Hydraulika siłowa to w obecnych czasach układ, który w znacznym stopniu ułatwia ludziom pracę. Dzięki niej można przenosić ogromne ciężary, nawet takie do kilkunastu ton, a jednocześnie precyzyjnie operować np. ramieniem koparki. Maszyny te pracują w trudnych warunkach, dlatego narażone są na różnego rodzaju zanieczyszczenia, które powodują zużywanie się poszczególnych elementów maszyny.

Nawiązanie stałej współpracy z serwisem hydrauliki siłowej umożliwia niemal natychmiastową reakcję na awarię i ekspresowy dojazd do miejsca zdarzenia, a także atrakcyjne ceny i szybkie rozwiązanie problemu. Wiemy, jak problematyczne są awarie maszyn, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby w możliwie najkrótszym czasie zregenerować uszkodzoną maszynę. Zdajemy sobie sprawę z tego, że długie przestoje w pracy mogą narazić firmę na gigantyczne straty finansowe. Regeneracja w naszym serwisie to profesjonalna usługa. Za każdym razem zaczynamy od dokładnych oględzin podzespołu, następnie przedstawiamy klientowi zakres prac i wspólnie z nim wybierany najkorzystniejszą opcję. Następnie przystępujemy do pracy, a po wykonanej naprawie, dzięki naszemu specjalistycznemu sprzętowi, przeprowadzamy testy diagnostyczne. W naszym serwisie oferujemy m.in. takie usługi jak:

  • regeneracja pomp hydraulicznych,
  • regeneracja silników hydraulicznych,
  • regeneracja rozdzielaczy hydraulicznych,
  • regeneracja mostów napędowych,
  • naprawa siłowników hydraulicznych,
  • naprawa zmienników momentu obrotowego.

Jesteśmy w stanie zająć się maszynami takich marek jak Volvo, Caterpillar, JCB, Komatsu i wielu innych.

Dwóch pracowników przy stanowisku montażowym.
Maszyna do testów urządzeń hydraulicznych

Regeneracja pomp hydraulicznych Łódź – jak odpowiednio zadbać o pompy hydrauliczne

Prawidłowe zadbanie o każdy element hydrauliki siłowej to podstawowe zadanie każdego posiadacza takich maszyn, które przyniesie same korzyści. Regeneracja pomp hydraulicznych i innych podzespołów zaczyna się od poddawania ich cyklicznym przeglądom. Takie kontrole mogą uchronić nas od ogromnych strat finansowych, a dodatkowo wydłużyć żywotność poszczególnych elementów. Dzięki okresowym kontrolom sprawdzimy, jak wygląda aktualny stan zużycia każdego podzespołu i dokonamy ich regeneracji. Dzięki temu w porę usuniemy problem, a więc naprawimy uszkodzone części, zanim dojdzie do poważnej awarii. Staramy się przekonać naszych klientów, że unikanie cyklicznych przeglądów to tylko pozorne oszczędzanie, które może doprowadzić do poważnych skutków. Niewykryta odpowiednio wcześnie usterka może spowodować bardzo poważną awarię, podczas której regeneracja nie będzie już możliwa, a pozostanie nam tylko kilkukrotnie droższa wymiana.

Regeneracja siłowników hydraulicznych Łódź – kompleksowa usługa

Siłowniki hydrauliczne to podzespół o stosunkowo prostej budowie, jednak składający się z wielu elementów, które mogą spowodować niemałe problemy przy jego naprawie. Dlatego najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług profesjonalisty. W serwisie Banat zatrudniamy specjalistów, którzy kompleksowo zajmą się regeneracją siłowników hydraulicznych. Szybko naprawią uszkodzone części, a dodatkowo poddadzą siłownik testom. Nasi serwisanci doskonale znają budowę siłowników hydraulicznych i wiedzą, co i jak należy naprawić. Dzięki nim wykonane zostaną drobne naprawy, które mogą okazać się bardzo istotne, ponieważ mogą zapobiec poważnym awariom. Regeneracja siłowników w naszym serwisie gwarantuje, że maszyna będzie w pełni sprawna przez długi czas.

Regeneracja siłowników hydraulicznych Łódź – kompleksowa usługa
Samochód serwisowy wyposażony w narzędzia

Mobilny serwis maszyn budowlanych Łódź – dojazd w każde miejsce awarii

Bardzo cenioną przez naszych klientów usługą jest nasz mobilny serwis maszyn budowlanych. Dzięki wyposażonej flocie pojazdów samochodowym dojedziemy w każdy zakątek Polski i wykonamy koniecznych napraw na miejscu awarii. Kompleksowo zajmiemy się maszyną, co pozwoli na zaoszczędzenie czasu i pieniędzy. Czasami awaria nie jest możliwa do naprawy na miejscu, ale i na to jesteśmy przygotowani. W takiej sytuacji demontujemy uszkodzony element i zawozimy go do naszego serwisu, gdzie dokonujemy regeneracji. Po naprawie przywozimy zregenerowaną część i montujemy w maszynie. Na sam koniec sprawdzamy też, czy wszystko działa jak należy.

PRODUCENCI, KTÓRYCH PODZESPOŁY CZĘSTO NAPRAWIAMY:

Nasza oferta

Niebieskie strzałki
Zdjęcie w cta-banner

Pilnie potrzebujesz naprawy? Skontaktuj się z nami!

Zobacz opinie naszych klientów

„Ten Serwis to jakiś kosmos. Spodziewałem się uziemienia maszyny na dwa tygodnie, a oni załatwili całą sprawę od zgłoszenia do naprawy w 3 dni. Wszystko do dogadania i jeszcze rabat na koniec naprawy.👍👍👍”

- Janek M.

„Zadzwoniłem w sprawie umówienia terminu na remont ładowarki. Przyjechali w ten sam dzień na rozeznanie! Obeznani mechanicy, wszystko do dogadania. Szczerze polecam 👍”

– Krzysztof L.

“Profesjonalna firma, która wie co robi. Szybki czas realizacji i fachowa obsługa. Polecam”

– Grzegorz R.

“Profesjonalna naprawa układów hydrauliki siłowej. Polecam”

– Tomasz N.

“Polecam znają się na rzeczy. Regeneracja rozdzielacza firmy Parker przebiegła prawidłowo wszystko działa jak należy. Bardzo dobry kontakt z przedstawicielem firmy. Usługa wykonana prawidłowo. Troszkę zapłaciłem za usługę ale może tyle to kosztuje 🤔 pozdrawiam polecam firmę. Dają gwarancję na wykonana usługę👍Jeżeli będzie taka potrzeba napewno tam wrócę”

– Krzysztof H.

“Bardzo dobra firma. Żetelna i solidna a zarazem słowna. Dotrzymuje terminów. Bardzo dobre wykonanie. Bardzo miła obsługa. Polecam wszystkim.”

– Sławomir G.

“Wykonanie naprawy bez zarzutów”

– Łukasz S.

“Super kadra szybka profesjonalna fachowa naprawa”

– Bartek B.

“Profesjonaliści a ich usługi świadczone są na wysokim poziomie.”

– Paweł B.

“Firma godna zaufania.

Miła fachowa obsługa. Profesjonalne podejście do klienta.

Polecam.”

“Super obsługa. Fachowo i konkretnie!!!”

– Tereska Z.
Zobacz nasze referencje

Naprawa i regeneracja

Nie rzucamy słów na wiatr — naprawdę naprawiamy dosłownie wszystko w ramach urządzeń hydrauliki siłowej. Sprawdź, z jaką usterką możesz się do nas zgłosić.

Niebieskie strzałki
Zdjęcie w cta-banner

Potrzebujesz precyzyjnej wyceny dla swojej firmy?