BANAT Sp. z o.o. Łąkta Górna 534

Łąkta Górna 534

32-731 Żegocina

tel: +48 600 203 400

biuro@banat.pl

pon-pt 7-15

Serwis Banat. Hydraulika siłowa Łódzkie

Sprawdzony i profesjonalny serwis hydrauliki siłowej to bardzo ważne miejsce dla każdej firmy budowlanej, górniczej czy kolejowej. To właśnie serwis dba o sprawność i odpowiednie działanie maszyn tego typu. Ponadto regularne serwisowanie maszyn pozwala na uniknięcie dużych usterek, które mogą sporo kosztować. Banat serwis hydrauliki siłowej miejsce, w którym najlepsi specjaliści wykonają kompleksowe usługi serwisowania maszyn budowlanych obejmujących diagnozę, naprawę oraz regenerację maszyn budowlanych, przeprowadzenie rygorystycznych testów sprawnościowych naprawionych podzespołów oraz całej maszyny, a także dojazd do klienta na miejsce awarii.

W naszej ofercie występują następujące usługi:

regeneracja pomp hydraulicznych,
regeneracja silników hydraulicznych,
naprawa siłowników hydraulicznych,
regeneracja rozdzielaczy hydraulicznych,
regeneracja mostów napędowych,
naprawa zmienników momentu obrotowego,
dokładna diagnoza zepsutych elementów hydrauliki siłowej,
testy podzespołów hydraulicznych.

Dwóch pracowników przy stanowisku montażowym.

Regeneracja siłowników hydraulicznych Łódzkie

Regeneracja siłownika to zadanie trudne i skomplikowane, które wymaga odpowiednich kompetencji i umiejętności. Dodatkowym utrudnieniem jest rozbudowana konstrukcja siłownika hydraulicznego, gdyż na jego budowę składa się wiele części, takich jak:

ucho dna siłownika,
dno siłownika,
pierścień prowadzący tłok,
uszczelnienie tłokowe,
tłok,
uszczelnienie dławnicy względem cylindra,
pierścienie prowadzące tłoczysko,
uszczelnienie dławicowe,
uszczelka tłoka względem tłoczyska,
cylinder,
tłoczysko,
uszczelnienie buforowe,
pierścień zgarniający,
dławica,
ucho tłoczyska z łożyskiem wahliwym.

Należy jednak zaznaczyć, że każda część ma tu takie samo znaczenie i o każdą z nich należy dbać. Minusem tak rozbudowanego mechanizmu siłownika hydraulicznego jest większe ryzyko wystąpienia awarii. Najczęściej duże usterki zaczynają się od małych rzeczy, dlatego tak ważne jest regularne serwisowanie maszyn w celu wykrycia najdrobniejszych awarii, które w takim momencie można szybko usunąć. Szybka reakcja na poziomie małej usterki może uratować maszynę od kompletnego popsucia się.

Zarówno maszyny CAT, JCB, Volvo, Komatsu, jak i Kubota czy Liebherr, wymagają regularnego serwisowania, które zapewni sprawną i długotrwałą pracę maszyn. Cykliczny serwis to gwarancja sprawnej i długotrwałej pracy maszyn budowlanych, górniczych oraz kolejowych.

Banat Serwis to miejsce, w którym regeneracja siłowników hydraulicznych wykonywana jest przez najlepszych specjalistów. Nasz personel dokładnie zna budowę i specyfikę siłownika, dzięki czemu dobrze wie, gdzie szukać ewentualnych usterek. Nasze profesjonalne podejście i fachową wiedzę, potwierdzają nasi zadowoleni klienci.

Hydraulika siłowa Łódzkie – mobilny serwis maszyn budowlanych, górniczych i kolejowych

Awaria maszyny budowlanej, kolejowej czy górniczej to tragiczna sytuacja, gdyż w tych branżach największą rolę odgrywa czas, a jak wiadomo – każda usterka w maszynie to przestój, który opóźnia całą pracę. W takiej sytuacji może uratować nas mobilny serwis maszyn, który dojedzie w każde miejsce awarii. Nasz doświadczony personel wyposażony w odpowiednie części, dojedzie do uszkodzonej maszyny i pomoże szybko przywrócić ją do pracy. Na miejscu nasza ekipa przeprowadzi szczegółową diagnozę sprzętu oraz dokona demontażu popsutego podzespołu, aby zabrać uszkodzoną część do warsztatu. Bardzo często w przypadku mniejszych usterek udaje się opanować sytuację na miejscu, dzięki czemu można uniknąć większych opóźnień. Jeśli okaże się, że mamy do czynienia z większą awarią, uszkodzony element trafi do naszego warsztatu, gdzie zostaną przeprowadzone wszelkie konieczne regeneracje oraz testy sprawnościowe. Nasi specjaliści zadbają o maszynę, tak aby mogła wrócić do pracy w pełni sprawna i kontynuowała swoje zadania. Mobilny serwis maszyn budowlanych, kolejowych oraz górniczych odwiezie naprawiony podzespół na miejsce, a po montażu przeprowadzi dodatkowe testy sprawnościowe, aby zyskać pewność, że przeprowadzona regeneracja pomp hydraulicznych czy regeneracja siłowników hydraulicznych przyniosła oczekiwany efekt.

Hydraulika siłowa Łódzkie – mobilny serwis maszyn budowlanych, górniczych i kolejowych
Niebieskie strzałki
Zdjęcie w cta-banner

Pilnie potrzebujesz naprawy? Skontaktuj się z nami!

Zobacz opinie naszych klientów

„Ten Serwis to jakiś kosmos. Spodziewałem się uziemienia maszyny na dwa tygodnie, a oni załatwili całą sprawę od zgłoszenia do naprawy w 3 dni. Wszystko do dogadania i jeszcze rabat na koniec naprawy.👍👍👍”

- Janek M.

„Zadzwoniłem w sprawie umówienia terminu na remont ładowarki. Przyjechali w ten sam dzień na rozeznanie! Obeznani mechanicy, wszystko do dogadania. Szczerze polecam 👍”

– Krzysztof L.

“Profesjonalna firma, która wie co robi. Szybki czas realizacji i fachowa obsługa. Polecam”

– Grzegorz R.

“Profesjonalna naprawa układów hydrauliki siłowej. Polecam”

– Tomasz N.

“Polecam znają się na rzeczy. Regeneracja rozdzielacza firmy Parker przebiegła prawidłowo wszystko działa jak należy. Bardzo dobry kontakt z przedstawicielem firmy. Usługa wykonana prawidłowo. Troszkę zapłaciłem za usługę ale może tyle to kosztuje 🤔 pozdrawiam polecam firmę. Dają gwarancję na wykonana usługę👍Jeżeli będzie taka potrzeba napewno tam wrócę”

– Krzysztof H.

“Bardzo dobra firma. Żetelna i solidna a zarazem słowna. Dotrzymuje terminów. Bardzo dobre wykonanie. Bardzo miła obsługa. Polecam wszystkim.”

– Sławomir G.

“Wykonanie naprawy bez zarzutów”

– Łukasz S.

“Super kadra szybka profesjonalna fachowa naprawa”

– Bartek B.

“Profesjonaliści a ich usługi świadczone są na wysokim poziomie.”

– Paweł B.

“Firma godna zaufania.

Miła fachowa obsługa. Profesjonalne podejście do klienta.

Polecam.”

“Super obsługa. Fachowo i konkretnie!!!”

– Tereska Z.
Zobacz nasze referencje
Samochód serwisowy wyposażony w narzędzia

Serwis maszyn budowlanych Łódzkie – CAT, JCB, Liebherr, Volvo

Przeprowadzanie regularnego serwisu maszyn budowlanych, kolejowych oraz górniczych jest bardzo ważnym aspektem, gdyż tylko takie działanie pozwala zminimalizować ryzyko awarii oraz usterek. W szeregach naszego serwisu zatrudniamy profesjonalistów specjalizujących się w maszynach konkretnych marek. Znajomość urządzeń jednego producenta, pozwala na dokładne poznanie specyfiki oraz charakterystyki konkretnych maszyn. Wszystko to sprawia, że nasi specjaliści znają dane maszyny od A do Z, dzięki czemu nasi klienci mają pewność, że uzyskają fachową pomoc.

Zajmujemy się serwisowaniem maszyn następujących marek:

JCB,
Caterpillar (CAT),
Liebherr,
Komatsu,
Volvo,
Case,
Yanmar,
Hitachi,
Mecalac,
Zeppelin.
Stawiając na Banat serwis, możesz mieć pewność, że Twoje maszyny są w najlepszych rękach.

PRODUCENCI, KTÓRYCH PODZESPOŁY CZĘSTO NAPRAWIAMY:

Naprawa i regeneracja

Nie rzucamy słów na wiatr — naprawdę naprawiamy dosłownie wszystko w ramach urządzeń hydrauliki siłowej. Sprawdź, z jaką usterką możesz się do nas zgłosić.