BANAT Sp. z o.o. Łąkta Górna 534

Łąkta Górna 534

32-731 Żegocina

tel: +48 600 203 400

biuro@banat.pl

pon-pt 7-15

Serwis maszyn budowlanych Tuchola – pełny zakres usług

Współczesne maszyny budowlane opierają się głównie na zastosowaniu hydrauliki siłowej. Technologia ta przyniosła wiele ułatwień operatorom tych maszyn, a równocześnie sprawiła, że praca niegdyś wykonywana przez długie miesiące, może zostać skrócona do kilku tygodni. Hydraulika siłowa pozwala maszynom na przenoszenie ogromnych ciężarów oraz na niezwykle precyzyjnie wykonywane zadań. Dzięki tym cechom hydraulika siłowa znalazła zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu, takich jak przemysł górniczy, budowlany, rolniczy, drogowy czy inne. W związku z przeznaczeniem hydrauliki siłowej, narażona jest ona na wiele zanieczyszczeń, a także na szybką eksploatację poszczególnych elementów, powodowaną przez ogromne ciężary.

Właściciele takich maszyn wiedzą, jak szybko może dojść do awarii i jakie problematyczne skutki mogą się z tym wiązać. Zaniedbanie maszyny może kosztować nas kary umowne za niedotrzymanie terminów. Do tego dochodzą wydatki związane z naprawą maszyny – im większa awaria, tym większe koszta. Dlatego podstawowym zadaniem właściciela jest współpraca z profesjonalnym serwisem hydraulicznym. Serwis Banat to miejsce, w którym dokonujemy regeneracji poszczególnych elementów hydrauliki siłowej. Nasz serwis zapewnia profesjonalną usługę – od wstępnej diagnozy i przedstawienia zakresu prac, po szybką i sprawną regenerację, aż do końcowych testów diagnostycznych. Zajmujemy się między innymi takimi usługami jak:

  • regeneracja pomp hydraulicznych,
  • regeneracja silników hydraulicznych,
  • regeneracja rozdzielaczy hydraulicznych,
  • regeneracja mostów napędowych,
  • naprawa siłowników hydraulicznych,
  • naprawa zmienników momentu obrotowego.

Zajmujemy się regeneracją maszyn wielu marek, między innymi: JCB, Caterpillar, Komatsu, Liebherr, Bobcat, Atlas czy Volvo. Zapraszamy do kontaktu i poznania naszej szczegółowej oferty.

Dwóch pracowników przy stanowisku montażowym.
Maszyna do testów urządzeń hydraulicznych

Regeneracja pomp hydraulicznych Tuchola – regularne serwisowanie podstawą prawidłowego użytkowania

Pompa hydrauliczna jest jednym z podstawowych elementów każdej maszyny budowlanej. Pracuje ona bez ustanku od chwili włączenia maszyny do momentu zgaszenia silnika. Z tego powodu jest narażona na szybką eksploatację i uszkodzenia. Regularne serwisowanie maszyn budowlanych pozwala na szybkie wykrycie wszelkich, nawet najdrobniejszych usterek, co przekłada się na szybkość i koszt naprawy. Jeśli podczas przeglądu zauważymy, że pompa nie działa tak, jak powinna, wykonana zostanie regeneracja pomp hydraulicznych, która przywróci podzespołom pełną sprawność. W przypadku pominięcia przeglądów, może okazać się, że w chwili awarii konieczna będzie wymiana pompy hydraulicznej na nową, która jest nawet kilkukrotnie droższa niż wspomniana regeneracja. Serwis hydrauliki siłowej Banat to lata doświadczenia w wykonywaniu regeneracji pomp hydraulicznych.

Regeneracja siłowników hydraulicznych Tuchola – fachowa pomoc

Serwis Banat oferuje także naprawę siłowników hydraulicznych. Siłownik hydrauliczny jest elementem w maszynie, dzięki któremu możliwe jest operowanie elementami zewnętrznymi sprzętu, np. ramieniem koparki. Siłowniki hydrauliczne mają prostą budowę, jednak składają się z wielu elementów, co dla niedoświadczonego serwisanta może być nie lada problemem. Dlatego w razie jakiejkolwiek awarii najlepszym rozwiązaniem jest zwrócenie się o pomoc do specjalisty. W naszym serwisie zatrudniamy jedynie najlepszym fachowców, którzy szybko i sprawnie dokonują naprawy siłowników. Regeneracja siłowników hydraulicznych w naszym serwisie zapewni bezawaryjność tego podzespołu przez długi czas.

Koparka

Nasz mobilny serwis maszyn budowlanych może Ci w tym pomóc. Dzięki naszej szybkiej interwencji i serwisie na miejscu budowy, oszczędzisz czas, a co za tym idzie, również pieniądze!

 

kontakt

Samochód serwisowy wyposażony w narzędzia

Mobilny serwis maszyn budowlanych Tuchola

Mobilny serwis maszyn budowlanych to usługa, którą nasi klienci bardzo sobie cenią. Oferujemy w pełni wyposażone samochody serwisowe, które dojadą do klientów z całej Polski możliwie jak najszybciej. Dzięki tej usłudze jesteśmy w stanie naprawić maszynę na miejscu awarii. Jeśli jednak taka naprawa nie będzie możliwa, to zdemontujemy uszkodzony element i odwieziemy na serwis, gdzie dokonamy kompleksowej naprawy. Na koniec odwieziemy naprawioną część i zamontujemy w maszynie. Mobilny serwis maszyn budowlanych pozwala zaoszczędzić masę czasu. Zapraszamy do kontaktu, chętnie odpowiemy na każde pytanie.

PRODUCENCI, KTÓRYCH MASZYNY CZĘSTO NAPRAWIAMY:

Naprawa i regeneracja

Nie rzucamy słów na wiatr — naprawdę naprawiamy dosłownie wszystko w ramach urządzeń hydrauliki siłowej. Sprawdź, z jaką usterką możesz się do nas zgłosić.