BANAT Sp. z o.o. Łąkta Górna 534

Łąkta Górna 534

32-731 Żegocina

tel: +48 600 203 400

biuro@banat.pl

pon-pt 7-17

Twoja maszyna przestała działać? Przerwa w pracy może negatywnie wpłynąć na Twój biznes, ale nie martw się — naprawimy ją! Mamy doświadczenie w hydraulice siłowej. Działamy kompleksowo i… szybko! Dysponujemy serwisem mobilnym w Bydgoszczy, a to oznacza, że możemy przyjechać do Ciebie w dniu zgłoszenia. Nasz serwisant zlokalizuje usterkę i na miejscu się jej pozbędzie.

Urządzenie do testowania Szczelości i ciśnienia w urządzeniu hydraulicznym

Hydraulika siłowa to podstawa wielu branż – jest obecna w przemyśle ciężkim, leśnym, w produkcji, rolnictwie, a także w budownictwie. Każdy przedsiębiorca, który prowadzi firmę budowlaną, wie, jak ważne jest sprawne działanie specjalistycznych maszyn. Awaria koparki może spowodować opóźnienie prac i realizacji inwestycji, a czasem nawet całkiem je zatrzymać. Utrzymywanie w pełnej sprawności podzespołów hydrauliki siłowej, na której opiera się praca ciężkich maszyn, jest więc priorytetem. Dlatego tak istotne jest regularne serwisowanie urządzeń – dzięki niemu firma może działać sprawnie i bez niepotrzebnych przestojów.

Kiedy pracuje się ze specjalistycznymi maszynami, współpraca z serwisem hydrauliki siłowej jest nie tylko wskazana, ale wręcz konieczna. Jeszcze lepiej, gdy firma, z której usług korzystamy, prowadzi serwis mobilny. Dzięki temu nie musimy martwić się o samodzielne dostarczenie uszkodzonego podzespołu do warsztatu – serwisant zjawi się na miejscu awarii i należycie zajmie się problemem. Firma Banat realizuje właśnie takie usługi, więc współpraca z serwisem jest nie tylko pewna, ale i wygodna. Jednak naprawa hydrauliki siłowej to nie jedyne zajęcie specjalistów z firmy Banat – oprócz tego zapewniają oni również wsparcie przy innych elementach maszyn, m.in. przy elektryce. Kolejnym atutem serwisu jest to, że współpracujący z nami klienci mogą być pewni, iż w ich sprzęcie zostaną zastosowane najlepsze uszczelnienia i to w konkurencyjnych cenach. Firma Banat to profesjonalizm, solidność, terminowość i gwarancja najwyższej jakości w zakresie opieki nad maszynami budowlanymi, drogowymi czy kolejowymi.

Serwis maszyn budowlanych Bydgoszcz

Każdy sprzęt zużywa się wraz z upływem czasu. Niezależnie, czy mowa tu o smartfonach, laptopach, urządzeniach AGD, czy maszynach budowlanych, takich jak dźwig i koparka. Nie powinno to dziwić – wspomniane sprzęty są po to, by służyć człowiekowi do konkretnych celów. Im dłużej i intensywniej są użytkowane, tym większa szansa, że któryś z elementów składowych ulegnie awarii. Istotna różnica polega jednak na tym, że laptop czy telefon komórkowy stosunkowo łatwo naprawić. Wystarczy zanieść lub odesłać zepsute urządzenie do serwisu i w ciągu kilku dni powinno zostać przywrócone do sprawności. Za usługę zapłacimy od kilkudziesięciu do kilkuset złotych i będziemy mogli ponownie korzystać z komputera czy telefonu. Jeśli zaś awaria okaże się poważniejsza, wymiana sprzętu nie powinna być bardzo problematyczna, a kosztować nas będzie najwyżej kilka tysięcy złotych. W przypadku maszyn budowlanych nie jest to już takie proste. Jeśli nie zajmiemy się usterką na czas, mogą nas czekać spore koszty związane z regeneracją podzespołów. W skrajnych przypadkach trzeba wymieniać części na nowe, co zawsze wiąże się z dużo większymi kosztami. Porównując więc wymianę laptopa za kilka tysięcy złotych z koniecznością kupienia nowej koparki za kilkadziesiąt czy kilkaset tysięcy, wnioski nasuwają się same. Przedsiębiorcy, którzy prowadzą własny biznes oparty na maszynach budowlanych, powinni więc zwracać szczególną uwagę na kwestię sprawności wykorzystywanych urządzeń. W firmie, która na co dzień korzysta z koparek Liebherr, minikoparek JCB czy wozideł Volvo, warto zawczasu pomyśleć o nawiązaniu współpracy z godnym uwagi serwisem maszyn budowlanych. Takim serwisem jest właśnie firma Banat. Przedsiębiorstwo może pochwalić się ogromnym doświadczeniem, najwyższej klasy fachowcami i usługami najwyższej jakości, o czym zaświadczyć mogą współpracujący z serwisem klienci.

W ofercie serwisu znajdują się takie usługi jak:

  • regeneracja pomp hydraulicznych,
  • regeneracja silników hydraulicznych,
  • regeneracja rozdzielaczy hydraulicznych,
  • regeneracja mostów napędowych,
  • naprawa siłowników hydraulicznych,
  • naprawa zmienników momentu obrotowego,
  • testy podzespołów hydraulicznych,
  • precyzyjna diagnoza uszkodzonych elementów hydrauliki siłowej,
  • mobilny serwis maszyn budowlanych.
Stanowisko do testowania pomp
Urządzenie hydrauliczne

Hydraulika siłowa Bydgoszcz – naprawa i regeneracja

Awaria maszyny budowlanej może spowodować szereg problemów dla właściciela firmy. To nie tylko koszty naprawy i opóźnienie w pracy, ale i ryzyko otrzymania kar umownych za niedotrzymanie terminu realizacji inwestycji. Jeśli natomiast chodzi o usterki – nie są w tej branży niczym szczególnie zaskakującym. Ciężkie maszyny pracują w trudnych warunkach i awarie wpisane są niejako w ten biznes. Świadomy i przewidujący przedsiębiorca powinien więc zawczasu pomyśleć o nawiązaniu stałej współpracy z serwisem hydrauliki siłowej, aby uniknąć nieprzyjemności i niepotrzebnych nerwów. Regularne serwisowanie maszyn to podstawa sprawnego ich działania. Dzięki temu można na wczesnym etapie odpowiednio zareagować i uniknąć większego problemu. Jeśli natomiast wychwycimy jakąkolwiek nieprawidłowość w pracy maszyny (zbyt głośna praca, spadek mocy itp.), powinniśmy poprosić o pomoc serwis – pozwoli to znacznie zredukować koszty i czas potrzebny na naprawę. Fachowiec stawi się na miejscu i dokona wstępnej diagnozy uszkodzonego urządzenia. Po oględzinach podzespół trafi do warsztatu, gdzie zostaną wykonane niezbędne prace naprawcze, a po nich na specjalnej aparaturze przeprowadzone zostaną testy mające sprawdzić, czy wszystko poszło zgodnie z planem.

Regeneracja pomp hydraulicznych i siłowników hydraulicznych Bydgoszcz

Pompy i siłowniki hydrauliczne to podstawowe elementy hydrauliki siłowej. Ze względu na to, że bardzo często narażone są na trudne warunki i długotrwałą eksploatację (szczególnie pompa hydrauliczna, która pracuje nieustannie od momentu uruchomienia maszyny), powinny być regularnie poddawane serwisowi. A że są to urządzenia o dość skomplikowanej budowie, wychwycenie przyczyny nieprawidłowego działania nie jest wcale takie łatwo. Dlatego firma Banat stawia na współpracę z doświadczonymi fachowcami i dba o to, by pracownicy nieustannie pogłębiali swoją wiedzę i rozwijali umiejętności z zakresu naprawy maszyn. Takie podejście sprawia, że specjaliści potrafią szybko i sprawnie namierzyć problem oraz w odpowiedni sposób się nim zająć. Banat regularnie ma do czynienia z maszynami firmy Volvo, CAT, Liebherr, Komatsu, Mecalac czy JCB, dlatego niestraszne mu żadne zlecenie. Znajomość wielu urządzeń i systemów oraz umiejętność właściwego zajęcia się nimi potwierdza, że serwis Banat to firma solidna i godna zaufania.

Stanowisko do werfikacji pomp

Nasza oferta

Niebieskie strzałki
Zdjęcie w cta-banner

Pilnie potrzebujesz naprawy? Skontaktuj się z nami!

Zobacz opinie naszych klientów

„Ten Serwis to jakiś kosmos. Spodziewałem się uziemienia maszyny na dwa tygodnie, a oni załatwili całą sprawę od zgłoszenia do naprawy w 3 dni. Wszystko do dogadania i jeszcze rabat na koniec naprawy.👍👍👍”

- Janek M.

„Zadzwoniłem w sprawie umówienia terminu na remont ładowarki. Przyjechali w ten sam dzień na rozeznanie! Obeznani mechanicy, wszystko do dogadania. Szczerze polecam 👍”

– Krzysztof L.

“Profesjonalna firma, która wie co robi. Szybki czas realizacji i fachowa obsługa. Polecam”

– Grzegorz R.

“Profesjonalna naprawa układów hydrauliki siłowej. Polecam”

– Tomasz N.

“Polecam znają się na rzeczy. Regeneracja rozdzielacza firmy Parker przebiegła prawidłowo wszystko działa jak należy. Bardzo dobry kontakt z przedstawicielem firmy. Usługa wykonana prawidłowo. Troszkę zapłaciłem za usługę ale może tyle to kosztuje 🤔 pozdrawiam polecam firmę. Dają gwarancję na wykonana usługę👍Jeżeli będzie taka potrzeba napewno tam wrócę”

– Krzysztof H.

“Bardzo dobra firma. Żetelna i solidna a zarazem słowna. Dotrzymuje terminów. Bardzo dobre wykonanie. Bardzo miła obsługa. Polecam wszystkim.”

– Sławomir G.

“Wykonanie naprawy bez zarzutów”

– Łukasz S.

“Super kadra szybka profesjonalna fachowa naprawa”

– Bartek B.

“Profesjonaliści a ich usługi świadczone są na wysokim poziomie.”

– Paweł B.

“Firma godna zaufania.

Miła fachowa obsługa. Profesjonalne podejście do klienta.

Polecam.”

“Super obsługa. Fachowo i konkretnie!!!”

– Tereska Z.
Zobacz nasze referencje

PRODUCENCI, KTÓRYCH PODZESPOŁY CZĘSTO NAPRAWIAMY:

Naprawa i regeneracja

Nie rzucamy słów na wiatr — naprawdę naprawiamy dosłownie wszystko w ramach urządzeń hydrauliki siłowej. Sprawdź, z jaką usterką możesz się do nas zgłosić.

Niebieskie strzałki
Zdjęcie w cta-banner

Potrzebujesz precyzyjnej wyceny dla swojej firmy?