BANAT Sp. z o.o. Łąkta Górna 534

Łąkta Górna 534

32-731 Żegocina

tel: +48 600 203 400

biuro@banat.pl

pon-pt 7-17

Serwis maszyn budowlanych kujawsko-pomorskie

Współpraca z odpowiednim i kompleksowym w swoich działaniach serwisem maszyn budowlanych jest priorytetem, jeśli posiadasz w swojej firmie koparki CAT, wozidła Volvo, koparkoładowarki Liebherr czy inne ciężkie sprzęty budowlane. Po pierwsze należy o nie dbać i wykonywać w nich regularne przeglądy, aby być pewnym, że są sprawne w stu procentach. Po drugie w budownictwie podstawą jest przestrzeganie terminów, dlatego konieczne jest działanie z serwisem, który w razie awarii naprawi uszkodzone maszyny jak najszybciej i jak najlepiej. Banat to firma, która zajmuje się naprawą hydrauliki maszyn siłowych na terenie całej Polski oraz poza jej granicami. w swojej ofercie posiadamy następujące usługi:

regeneracja pomp hydraulicznych,
regeneracja silników hydraulicznych,
naprawą siłowników hydraulicznych,
regeneracja rozdzielaczy hydraulicznych,
regeneracja mostów napędowych,
naprawą zmienników momentu obrotowego,
mobilny serwis maszyn budowlanych,
dokładna diagnoza zepsutych elementów hydrauliki siłowej,
testy podzespołów hydraulicznych.

Kadra firmy BANAT
Naprawa siłowników hydraulicznych kujawsko-pomorskie

Naprawa siłowników hydraulicznych kujawsko-pomorskie

Odpowiednio wyspecjalizowani serwisanci niosą za sobą same korzyści. Fachowcy w naszej firmie od lat pracują przy maszynach światowych potęg, takich jak Caterpillar, Liebherr czy Volvo. Znają ich największe zalety oraz wszystkie słabe strony. Dzięki temu są w stanie szybko odnaleźć uszkodzony element oraz sprawnie przywrócić go do pełnej sprawności. Ma to znaczenie chociażby przy takich częściach jak siłowniki hydrauliczne. Siłownik, choć na pierwszy rzut oka ma nieskomplikowaną budowę, składa się z kilkunastu podzespołów, a każdy z nich może ulec uszkodzeniu. Im szybciej serwisant znajdzie usterkę, tym szybciej wykonana zostanie naprawa siłowników hydraulicznych.

Pamiętaj, że im szybciej do nas zadzwonisz i umówisz się na regularne serwisowanie maszyn budowlanych, tym mniejsze ryzyko, że powstanie w nich duża awaria, która uniemożliwi takie usługi jak naprawa siłowników hydraulicznych czy regeneracja pomp hydraulicznych. Banat zawsze stara się wykonać naprawę i tylko w krytycznych sytuacjach, po konsultacji z klientem, wykonuje kosztowną wymianę elementów. Na naszą korzyść działa także to, że posiadamy na swoim warsztacie specjalistyczny sprzęt do testowania naprawionych części, który imituje trudne warunki, w jakich pracują maszyny budowlane. Wszystko po to, abyśmy mieli pewność, że zwracamy klientowi w pełni sprawny sprzęt.

Niebieskie strzałki
Zdjęcie w cta-banner

Pilnie potrzebujesz naprawy? Skontaktuj się z nami!

Regeneracja pomp hydraulicznych kujawsko-pomorskie

Jedną z najczęściej psujących się części maszyn budowlanych jest pompa hydrauliczna. Spowodowane jest to tym, że pompy hydrauliczne działają przez cały czas pracy maszyny – od momentu jej uruchomienia do chwili, w której wyłączamy sprzęt. Z tego powodu pompy narażone są na mocne nadwyrężanie. Regeneracja pomp hydraulicznych możliwa będzie tylko wtedy, kiedy w porę przeprowadzony zostanie przegląd i odkryte zostaną niewielkie usterki. Jeśli nie wykonujesz regularnego serwisowania, może okazać się, że na serwis trafi pompa, którą trzeba wymienić, chociaż kilka dni czy tygodni wcześniej możliwa byłaby jej regeneracja. Warto przy tym zaznaczyć, że wymiana pompy kosztuje o wiele więcej niż regeneracja pomp hydraulicznych. Kujawsko-pomorskie, dolnośląskie, małopolskie czy mazowieckie – dla nas nie ma znaczenia, w jakiej części kraju potrzebna jest pomoc, ponieważ działamy na terenie całej Polski i nie tylko. Zadzwoń do nas, a my powiemy Ci, w jaki sposób możemy wspomóc Twoją firmę budowlaną naszym wieloletnim doświadczeniem w serwisie maszyn budowlanych.

Regeneracja pomp hydraulicznych kujawsko-pomorskie
Koparka firmy Volvo

Naprawa hydrauliki siłowej kujawsko-pomorskie

Dlaczego tak ważne jest wykonywanie regularnego serwisowania maszyn budowlanych? Ponieważ pracują one w bardzo trudnych warunkach, zarówno pogodowych, jak i eksploatacyjnych. Na przykład koparki CAT czy Liebherr, a są to chyba najczęściej używane maszyny budowlane w Polsce, pracują często od rana do zmierzchu, przekopują ogromne powierzchnie, działają w deszczu, mrozie i słońcu. Jeśli nie zadbasz o swoje maszyny, to każda ich awaria będzie kosztowała Cię nie tylko wiele pieniędzy, ale także stresu. Często bowiem zdarzają się sytuacje, w których szybsze odkrycie usterki kosztowałoby o wiele mniej, jednak brak serwisu spowodował eskalację drobnego uszkodzenia w poważną awarię, której naprawa jest znacznie droższa.

Drugą sprawą, na która należy zwrócić uwagę, jest to, że nowoczesne maszyny budowlane cechują się innowacyjnością, funkcjonalnością i wysokiej jakości działaniem. Światowej klasy marki produkują maszyny budowlane, które znacznie usprawniają i ułatwiają pracę, są ekonomiczne oraz możliwie jak najbardziej wspierają środowisko naturalne. Dzisiejsza technologia dba o naszą pracę, dlatego i my musimy należycie zadbać o nowoczesne maszyny budowlane. Do ich naprawy nie wystarczy młotek i śrubokręt, tu potrzeba fachowców wyspecjalizowanych w naprawie i regeneracji hydrauliki siłowej. Banat dba o to, aby nasi serwisanci byli odpowiednio przeszkoleni, zdobywali nową wiedzę i doświadczenie, a dzięki temu mogli jeszcze dokładniej i efektywniej wykonywać swoją pracę.

PRODUCENCI, KTÓRYCH PODZESPOŁY CZĘSTO NAPRAWIAMY:

Naprawa i regeneracja

Nie rzucamy słów na wiatr — naprawdę naprawiamy dosłownie wszystko w ramach urządzeń hydrauliki siłowej. Sprawdź, z jaką usterką możesz się do nas zgłosić.