BANAT Sp. z o.o. Łąkta Górna 534

Łąkta Górna 534

32-731 Żegocina

tel: +48 600 203 400

biuro@banat.pl

pon-pt 7-15

Maszyna uległa awarii? Nie ma powodów do niepokoju — jesteśmy tu po to, żeby Ci pomóc. Z nami, przestoje w pracy nie mają miejsca — szybko znajdujemy usterkę i się jej pozbywamy. Prowadzimy mobilny serwis we Wrocławiu, dlatego jesteśmy w stanie szybko do Ciebie dotrzeć. Dzięki odpowiednim narzędziom możemy naprawić maszynę już na miejscu. Bez opóźnień, bez dodatkowych kosztów. Oddaj maszynę w najlepsze ręce.

Serwis maszyn budowlanych Wrocław – gdy Twoja firma potrzebuje pomocy

Prowadzenie firmy budowlanej niesie za sobą ogromną odpowiedzialność. Trzeba nie tylko zadbać o bezpieczeństwo pracowników, terminowe wykonywanie prac, ale także o sprawne i zdolne do działania sprzęty budowlane. Każdy przedsiębiorca działający w tej branży zdaje sobie sprawę z tego, jak ważne jest regularne serwisowanie maszyn budowlanych. Pozwala to nie tylko zapobiec poważnym awariom, ale także zaoszczędzić sporo pieniędzy. Cykliczne przeglądy maszyn pozwalają o wiele wcześniej dostrzec, że jakiś element wymaga regeneracji lub wymiany, dzięki czemu zapłacimy za naprawę mniej niż w momencie, w którym uszkodzony element spowoduje dużą awarię unieruchamiającą maszynę na długie dni. Tu również pojawia się ryzyko dodatkowych kosztów, związanych z postojem na budowie, a co za tym idzie, z karami finansowymi za niedotrzymanie terminów. Współpraca z odpowiednim serwisem maszyn budowlanych jest więc bardzo ważna. Pozwoli wykryć wszelkie niesprawności w sprzęcie zanim przeistoczą się one w awarie, zadba o to, aby koszty naprawy były jak najniższe, wykona wszelkie regeneracje i wymiany szybko i sprawnie, dzięki czemu zaoszczędzisz czas, pieniądze i stres.

Kadra firmy BANAT
Stanowisko do werfikacji pomp hydraulicznych, na stole montażowym jest rozłożona pompa na części pierwotne

Banat zajmuje się całą gamą napraw maszyn budowlanych, wśród których znajdują się:

Banat zajmuje się całą gamą napraw maszyn budowlanych, wśród których znajdują się:

 • regeneracja pomp hydraulicznych,
 • regeneracja silników hydraulicznych,
 • naprawa siłowników hydraulicznych,
 • regeneracja rozdzielaczy hydraulicznych,
 • regeneracja mostów napędowych,
 • naprawą zmienników momentu obrotowego,
 • dokładna diagnoza zepsutych elementów hydrauliki siłowej,
 • testy podzespołów hydraulicznych.

Jak prawidłowo wybrać serwis maszyn budowlanych? Serwis koparek Wrocław

Banat to firma specjalizująca się w naprawie hydrauliki siłowej. Do naszych najważniejszych zalet należy kompleksowość działania, terminowość oraz wykwalifikowany zespół pracowników. Wykonujemy szczegółową diagnostykę maszyn budowlanych, rolniczych i górniczych; regularne serwisowanie maszyn; naprawy, regeneracje i wymiany uszkodzonych podzespołów; przeprowadzamy rygorystyczne testy sprawnościowe naprawionych elementów oraz całej maszyny po ich zamontowaniu. Jedną z ulubionych usług naszych klientów jest mobilny serwis maszyn budowlanych. Mobilny serwis to zespół fachowców, którzy docierają na miejsce awarii, przeprowadzają diagnozę maszyny i, jeśli jest taka możliwość, wykonują demontaż, regenerację lub wymianę uszkodzonej części oraz testy sprawnościowe. Jeśli awaria okazuje się poważna, a zepsuty element zbyt duży, zabierają podzespół na warsztat, gdzie wykonywane są wszelkie konieczne naprawy oraz testy, a następnie montują go ponownie w maszynie. Korzystanie z mobilnego serwisu maszyn ma ogromne korzyści, a jedną z nich jest oszczędność Twojego czasu.

Aby naprawa skomplikowanych w budowie maszyn mogła przebiegać szybko i sprawnie, warto znać się na sprzęcie konkretnych marek, wiedzieć gdzie znajdują się ich mocne i słabe strony, oraz mieć świadomość, czym różni się wnętrze koparki Volvo od koparki CAT. Dlatego posiadamy w swoim zespole specjalistów wykwalifikowanych w poszczególnych markach, takich jak CAT, Volvo, JCB, Mecalac czy Liebherr. Wiemy, jak powinna wyglądać prawidłowa regeneracja pomp hydraulicznych JCB i jak wykonać ją sprawnie. Zadzwoń do nas i przekonaj się, że warto współpracować właśnie z nami.

Zdjęcie przedstawia koparkę z gonsienicami, a w tle widać samochód serwisowy firmy BANAT
Zdjęcie przedstawia siłownik podczas testów

Regeneracja siłowników hydraulicznych Wrocław

Siłowniki hydrauliczne to ta część maszyny, która odpowiada za podnoszenie i opuszczanie skrzyni w wywrotce czy ramienia w koparce. Naprawa i regeneracja siłowników hydraulicznych wymaga specjalisty, który zna ten element na wylot, ponieważ jest to bardzo skomplikowany w budowie mechanizm. Podzespoły, które wchodzą w skład siłowników hydraulicznych i które mogą zostać uszkodzone to:

 • ucho dna siłownika,
 • dno siłownika,
 • pierścień prowadzący tłok,
 • uszczelnienie tłokowe,
 • tłok,
 • uszczelnienie dławnicy względem cylindra,
 • pierścienie prowadzące tłoczysko,
 • uszczelnienie dławicowe,
 • uszczelka tłoka względem tłoczyska,
 • cylinder,
 • tłoczysko,
 • uszczelnienie buforowe,
 • pierścień zgarniający,
 • dławica,
 • ucho tłoczyska z łożyskiem wahliwym.

Jak widać, chociaż na pierwszy rzut oka siłownik wydaje się łatwym w naprawie elementem, rzeczywistość jest zupełnie inna.

Jeśli potrzebujesz pomocy i kompleksowych usług w temacie naprawy i regeneracji maszyn budowlanych, to koniecznie skontaktuj się z nami. Nieważne, czy potrzebny jest serwis maszyn czy naprawa pomp hydraulicznych – Radwanice i inne miasta w województwie dolnośląskim to rejony, do których dotrą nasi fachowcy. Zadzwoń, jeśli naprawy wymagają siłowniki hydrauliczne. Wrocław, Opole czy Katowice – miejsce nie ma dla nas znaczenia. Sprawdzona i kompleksowa w swoich usługach firma dotrze wszędzie.

Zdjęcie przestawia metalowe pierścienie i tłoczyska ułożone na palecie
Zdjęcie przedstawia stanowisko do testowania urządzeń hydraulicznych

Regeneracja pomp hydraulicznych Wrocław i okolice

Zastanawiałeś się kiedyś, dlaczego tak ważna jest naprawa pomp hydraulicznych? Wrocław i jego okolice to tereny, gdzie o krok spotyka się prace budowlane. Do każdej budowy przydzielone są różne maszyny, zazwyczaj jest ich po kilkanaście, a nawet więcej. Każda z nich zbudowana jest w podobny sposób, a ich sercem jest pompa hydrauliczna. Pompa hydrauliczna to ten element maszyny budowlanej, bez której nie ma pracy. Działa ona od momentu włączenia sprzętu, do momentu jego całkowitego wyłączenia, dlatego jest tak bardzo narażona na awarie i szybką eksploatację. Regularne serwisowanie to gwarancja, że regeneracja pompy hydraulicznej zostanie wykonana na czas, zanim uszkodzenie przerodzi się w dużą awarię i unieruchomi maszynę na długi czas.

Nasza oferta

Niebieskie strzałki
Zdjęcie w cta-banner

Pilnie potrzebujesz naprawy? Skontaktuj się z nami!

Zobacz opinie naszych klientów

„Ten Serwis to jakiś kosmos. Spodziewałem się uziemienia maszyny na dwa tygodnie, a oni załatwili całą sprawę od zgłoszenia do naprawy w 3 dni. Wszystko do dogadania i jeszcze rabat na koniec naprawy.👍👍👍”

- Janek M.

„Zadzwoniłem w sprawie umówienia terminu na remont ładowarki. Przyjechali w ten sam dzień na rozeznanie! Obeznani mechanicy, wszystko do dogadania. Szczerze polecam 👍”

– Krzysztof L.

“Profesjonalna firma, która wie co robi. Szybki czas realizacji i fachowa obsługa. Polecam”

– Grzegorz R.

“Profesjonalna naprawa układów hydrauliki siłowej. Polecam”

– Tomasz N.

“Polecam znają się na rzeczy. Regeneracja rozdzielacza firmy Parker przebiegła prawidłowo wszystko działa jak należy. Bardzo dobry kontakt z przedstawicielem firmy. Usługa wykonana prawidłowo. Troszkę zapłaciłem za usługę ale może tyle to kosztuje 🤔 pozdrawiam polecam firmę. Dają gwarancję na wykonana usługę👍Jeżeli będzie taka potrzeba napewno tam wrócę”

– Krzysztof H.

“Bardzo dobra firma. Żetelna i solidna a zarazem słowna. Dotrzymuje terminów. Bardzo dobre wykonanie. Bardzo miła obsługa. Polecam wszystkim.”

– Sławomir G.

“Wykonanie naprawy bez zarzutów”

– Łukasz S.

“Super kadra szybka profesjonalna fachowa naprawa”

– Bartek B.

“Profesjonaliści a ich usługi świadczone są na wysokim poziomie.”

– Paweł B.

“Firma godna zaufania.

Miła fachowa obsługa. Profesjonalne podejście do klienta.

Polecam.”

“Super obsługa. Fachowo i konkretnie!!!”

– Tereska Z.
Zobacz nasze referencje

PRODUCENCI, KTÓRYCH PODZESPOŁY CZĘSTO NAPRAWIAMY:

Naprawa i regeneracja

Nie rzucamy słów na wiatr — naprawdę naprawiamy dosłownie wszystko w ramach urządzeń hydrauliki siłowej. Sprawdź, z jaką usterką możesz się do nas zgłosić.

Niebieskie strzałki
Zdjęcie w cta-banner

Potrzebujesz precyzyjnej wyceny dla swojej firmy?