Części do maszyn budowlanych Kawasaki


5
(1)

Części do pomp hydraulicznych Kawasaki K3VDT


1 wał napędowy
2 support podstawa  kołyski
3 kołyska
4 płyta ślizgowa tarcza oporowa
5 tłoczki
6 separator tarcza powrotna, płytka podtrzymująca, retainer
7 kula tuleja kulista
8 podkładka kuli
9 sprężyny kuli
10 cylinder blok, głowica, wirnik, blok cylindrów
11 płyta sterująca tarcza rozrządcza, płyta rozrządcza

Dostępne warianty


K3V63DT
K3V63DTP
K3V112DT
K3V112DTP
K3V140DT
K3V140DTP
K3V180DT
K3V180DTP

Części do pomp hydraulicznych Kawasaki MX


1 wałek napędowy
2 płyta ślizgowa tarcza oporowa
3 tłoczki
4 separator tarcza powrotna, płytka podtrzymująca, retainer
5 kula tuleja kulista
6 cylinedr blok, głowica, wirnik, blok cylindrów
7 płyta sterująca tarcza oporowa

Dostępne warianty


MX150
MX173
MX200
MX250
MX500
MX530

Części do pomp hydraulicznych Kawasaki NV


1 wał napędowy
2 support podstawa  kołyski
3 kołyska
4 tłoczki tarcza oporowa
5 separator tarcza powrotna, płytka podtrzymująca, retainer
6 kula tuleja kulista
7 podkładki sprężyjnące sprężyny talerzowe, zespół sprężyn
8 cylinder blok, głowica, wirnik, blok cylindrów
9 płyta sterująca tarcza rozdzielcza, płyta zaworowa

Dostępne warianty


NV64
NV70
NV80
NV84
NV111
NV120
NV137
NV172
NV210
NV237
NV270

Części do pomp hydraulicznych Kawasaki M2X


1 wał napędowy
2 płyta ślizgowa tarcza oporowa
3 tłoczki
4 separator tarcza powrotna, płytka podtrzymująca, retainer
5 kula tuleja kulista
6 podkładka kuli
7 kolce kołki ciśnieniowe
8 cylinder blok, głowica, wirnik, blok cylindrów
9 sprężyny kuli
10 zabezpieczenie sprężyny seger
11 płyta sterująca tarcza rozrządcza, płyta rozrządcza
12 tarcza stalowa
13 tarcza cierna

Dostępne warianty


M2X63
M2X96
M2X120
M2X146
M2X150
M2X170
M2X210

Części do pomp hydraulicznych Kawasaki M5X


1 wał napędowy
2 płyta ślizgowa tarcza oporowa
3 tłoczki
4 separator tarcza powrotna, płytka podtrzymująca, retainer
5 separator tarcza powrotna, płytka podtrzymująca, retainer
6 cylinder blok, głowica, wirnik, blok cylindrów
7 tarcza stalowa
8 tarcza cierna
9 płyta sterująca tarcza rozdzielacza, płyta zaworowa

Dostępne warianty


M5X130
M5X160
M5X180

Oceń naszą pracę

5
(1)

BANAT Oddział Warszawa

03-893 Warszawa

Bukowiecka 92tel. + 48 532 784 318

warszawa@banat.pl

BANAT Siedziba Główna

32-731 Żegocina

Łąkta Górna 534


tel. + 48 600 203 400

biuro@banat.pl

Oceń naszą pracę