BANAT Sp. z o.o. Łąkta Górna 534

Łąkta Górna 534

32-731 Żegocina

tel: +48 600 203 400

biuro@banat.pl

pon-pt 7-17

Jesteśmy nie tylko dostawcą usług — jesteśmy przede wszystkim partnerem dla naszych klientów. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi politykami, certyfikatami oraz nagrodami, które potwierdzają nasze zaangażowanie i profesjonalizm.

Zapewniamy kompleksowość świadczonych usług, stawiając na najwyższe standardy jakości oraz bezpieczeństwa danych osobowych. Nasza Polityka Ochrony Danych Osobowych gwarantuje poufność i bezpieczeństwo powierzonych nam informacji. Polityka ta jest realizowana poprzez zapewnienie poufności, integralności i dostępności danych, spełnienie wymagań ustawowych, systematyczne szkolenia pracowników oraz stosowanie nowoczesnych technologii informatycznych.

Naszym priorytetem jest satysfakcja klienta, co realizujemy poprzez indywidualne podejście, ścisłą kontrolę procesów oraz ciągłe doskonalenie jakości usług. System Zarządzania Jakością zgodny z normą PN – EN ISO 9001:2015 pozwala nam nie tylko konkurować na rynku krajowym i zagranicznym, ale także zapewniać najwyższy poziom usług.

Deklaracja Ochrony Danych Osobowych

Polityka jakości

 

Polityka ECM