BANAT Sp. z o.o. Łąkta Górna 534

Łąkta Górna 534

32-731 Żegocina

tel: +48 600 203 400

biuro@banat.pl

pon-pt 7-17

Nasz firma wzięła udział w 12. edycji Centralnych Targów Maszyn, Urządzeń i Sprzętu Roboczego eRobocze SHOW, które odbyły się w Lubieniu Kujawskim w dniach 26 i 27 maja 2023 roku. Targi zgromadziły blisko 100 wystawców, dystrybutorów wiodących marek i sprzętu budowlanego oraz przyciągnęły liczne tłumy zwiedzających.

Jakie maszyny widzieliśmy na eRobocze SHOW

Podczas dwudniowej imprezy mieliśmy okazję zaprezentować nasze usługi oraz samochód serwisowy na wyposażonym w przeróżne gadżety stoisku wystawienniczym. Targi oferowały ponad 50 000 m² terenu, na którym pokazano ponad 300 maszyn, w tym ponad 150 w ruchu, które były udostępnione do testów. Wśród maszyn znalazły się koparki gąsienicowe, kołowe, koparko-ładowarki, ładowarki burtowe, ładowarki kołowe, ładowarki teleskopowe, maszyny przeładunkowe, minikoparki, równiarki, spycharki, wozidła i wiele innych. Czyli wszystkie maszyny, które tygrysy lubią najbardziej 😊

Dwa dni intensywnych spotkań

Uczestnictwo firmy Banat na targach było okazją do nawiązania nowych kontaktów z przedsiębiorcami, operatorami i dystrybutorami maszyn oraz spotkań z partnerami i aktualnymi klientami. Przeprowadziliśmy wiele ciekawych rozmów na temat maszyn budowlanych oraz wyzwań, jakie stoją przed operatorami i właścicielami firm w kontekście sprawności i serwisowania maszyn.

Po raz kolejny okazuje się, że odległość nie ma dla nas znaczenia. Dziękujemy za liczne odwiedziny i za tak wiele ciekawych rozmów.

Mariusz Banat - CEO

Dlaczego warto być na eRobocze SHOW

Organizatorzy eRobocze SHOW, jak również Stowarzyszenie Operatorów Maszyn Roboczych Operator, współorganizator targów, podkreślali znaczenie imprezy jako miejsca, gdzie operatorzy maszyn mogli zapoznać się z najnowszymi technologiami i testować maszyny. Targi eRobocze SHOW oferowały także liczne atrakcje dla uczestników, takie jak dynamiczne pokazy maszyn podczas pracy, pokazy specjalne eRobocze Arena z udziałem najlepszych demo operatorów, konkursy dla operatorów, wystawa maszyn i sprzętu, prelekcje i spotkania branżowe, bezpłatna strefa dla dzieci, catering i konkursy dla publiczności. Dużym atutem targów był fakt, że większość maszyn była udostępniona do testów, co umożliwiało operatorom bezpośrednie doświadczenie pracy z nimi.