BANAT Sp. z o.o. Łąkta Górna 534

Łąkta Górna 534

32-731 Żegocina

tel: +48 600 203 400

biuro@banat.pl

pon-pt 7-17

W lipcu mieliśmy ręce pełne pracy. Zresztą podobnie jak w poprzednich miesiącach. Sezon na naprawy maszyn i podzespołów trwa w najlepsze. Zobacz, co zrobiliśmy w tym miesiącu 💪

Naprawione maszyny i podzespoły

W lipcu mechanicy z serwisu mobilnego przejechali ponad 16 000 km. A to po to, żeby naprawić 77 różnych maszyn. Do naszej siedziby trafiło za to 27 maszyn, które nasi mechanicy sprawnie zdiagnozowali i naprawili. W tym miesiącu mieliśmy na warsztacie nie tylko maszyny budowlane, ale też kolejowe.

 

Oto podzespoły, które naprawiliśmy:

  • 41 pomp hydraulicznych
  • 8 rozdzielaczy hydraulicznych
  • 32 silniki hydrauliczne
  • 15 siłowników hydraulicznych
  • 3 kolumny obrotu
  • 3 reduktory obrotu
  • 17 zamków i zaworów hydraulicznych
Zobacz także: Zobacz na naszym blogu, jak naprawiamy pompę hydrauliczną Sauer 90R075

Wyjazdy biznesowe

W tym miesiącu mieliśmy także bardzo ważny wyjazd biznesowy do samej Warszawy. Odbyliśmy rozmowy na temat współpracy z jedną z największych firm budowlanych w Polsce. Na ten moment nie możemy powiedzieć nic więcej, ale na pewno w kolejnych miesiącach pochwalimy się nowo rozpoczętą współpracą!

Zmiany w siedzibie

Wprowadziliśmy drobne zmiany organizacyjne. Oznaczyliśmy tablicami informacyjnymi wjazd do firmy tak, żeby łatwiej było wam odnaleźć, gdzie jest przyjęcie klientów, a gdzie transport maszyn.

Serwis mobilny

Tak jak wspominaliśmy, mechanicy z serwisu mobilnego naprawili aż 77 maszyn. Oto kilka z tych realizacji.

Zaobserwuj nas w mediach społecznościowych

Kontynuujemy intensywne działania na różnych platformach społecznościowych. Jesteśmy na TikToku, LinkedInie, Facebooku, Instagramie i YouTubie. Koniecznie tam zajrzyj i nas zaobserwuj, bo dzielimy się tam wiedzą i poradami odnośnie hydrauliki siłowej 😀