BANAT Sp. z o.o. Łąkta Górna 534

Łąkta Górna 534

32-731 Żegocina

tel: +48 600 203 400

biuro@banat.pl

pon-pt 7-17

Dbamy o naszych klientów dając im nie tylko najlepszą i profesjonalną obsługę, ale też łatwość i krótkie terminy realizacji, by zapewnić ciągłą, bezawaryjną pracę maszyn.

Serwis mobilny maszyn budowlanych

Wsparcie w każdym zakątku kraju

Serwis Mobilny BANAT dotrze wszędzie, gdzie tego potrzebujesz. Niezależnie od tego, czy twoja maszyna potrzebuje pomocy na środku placu budowy czy w trudno dostępnym terenie – nasi Serwisanci w profesjonalny sposób podejdą do rozwiązania Twojego problemu. Działamy wszędzie tam, gdzie nasz klient potrzebuje pomocy – w województwach Małopolskim, Śląskim, Podkarpackim, Świętokrzyskim. Naprawiamy również maszyny w województwach Mazowieckim, Łódzkim, Lubelskim, Wielkopolskim, Dolnośląskim. Jesteśmy wszędzie, gdzie potrzebna jest fachowa pomoc serwisu maszyn budowlanych i wspieramy wykonawców przy największych pracach w kraju.

Zobacz także: Serwis maszyn budowlanych – Naprawa i Mobilny Serwis Maszyn
Serwis Mobilny Banat

Mobilni profesjonaliści

Serwis Mobilny BANAT to nie tylko świetnie wyposażony pojazd serwisowy, ale też doświadczeni Serwisanci, którzy są gotowi pomóc z każdym problemem Twojej maszyny. Są oni w stanie od ręki, na miejscu wykonać prace serwisowe takie jak wymiany olejów, filtrów, odpowietrzanie układu czy pomiar ciśnień. Zajmą się też montażem lub demontażem podzespołów i naprawą uszkodzonych elementów czy cieknących przewodów. Oprócz tego, nasz Serwis Mobilny wykonuje przeglądy okresowe, serwis klimatyzacji, a także może wesprzeć Cię przed zakupem nowej maszyny poprzez jej sprawdzenie pod wieloma kątami.

Targi Trako 2023

Twoja maszyna jak nowa

Stawiamy na korzystanie z oryginalnych części zamiennych. To one dają nam możliwość zagwarantowania pewnej i bezproblemowej pracy i obsługi maszyny po jej naprawie. Części oryginalne zapewniają najwyższą jakość wykonania i dopasowania, co bezpośrednio wpływa na wydajność Twojej maszyny.

Najwyższa jakość naprawy

Wszystkie naprawiane przez nas elementy hydrauliczne na sam koniec przechodzą gruntowne testy na specjalnie do tego stworzonych stacjach diagnostycznych. Prowadzimy na nich dogłębne testy pomp hydraulicznych, silników hydraulicznych oraz rozdzielaczy hydraulicznych. Dzięki temu możesz mieć stuprocentową pewność, że podzespół naprawiony w BANAT ma wszystkie parametry na dokładnie takim samym poziomie co fabrycznie nowy.

Zobacz także: Testy podzespołów hydraulicznych

Wszechstronność i nowoczesne podejście

W otaczającym nas dziś świecie nie ma miejsca na półśrodki. Dlatego w BANAT, wszystkie nasze działania mają na celu wspieranie całej branży budowlanej. Oferujemy nie tylko kompleksowe wsparcie przy każdym możliwym problemie z Twoją maszyną, ale działamy też multibrandowo. Oznacza to, że jesteśmy gotowi przywrócić do pracy maszyny wielu różnych producentów, bez znaczenia jakiej marki one są. Naprawiamy maszyny CAT, Volvo, Mecalac, JCB, Komatsu, Yanmar, Bomag, Doosan, Case, Sennebogen, Liebherr i wiele, wiele innych maszyn budowlanych wszelkich typów i rozmiarów.

Zobacz także: Przeglądy okresowe maszyn
Serwis Mobilny Maszyn

Innowacyjność i niezawodność

Wierzymy, że przyszłość zależy od ludzi przedsiębiorczych, którzy swoją kreatywnością i determinacją nieustannie wpływają na jej kształt. Naszą misją jest dostarczanie innowacyjnych rozwiązań i niezawodnych technik utrzymania ciągłości pracy maszyn, by umożliwić naszym klientom realizację odważnych zmian i ulepszeń w swoich przedsiębiorstwach. Wspieramy naszych klientów nie tylko wiedzą i doświadczeniem, ale także dając przykład, jak można przekształcać przemysł i środowisko pracy w bardziej efektywne i zrównoważone miejsce. Jesteśmy partnerem, który pomaga tworzyć lepszy świat poprzez ciągłą innowacyjność i wsparcie na każdym kroku współpracy.

Szybkość i pewność

Serwis Mobilny BANAT jest szczególnie ważny w sytuacjach awaryjnych, kiedy szybka interwencja jest kluczowa. Ponadto, dla klientów, dla których transport maszyny może okazać się problematyczny lub pracują w odległych miejscach, serwis mobilny może być świetnym rozwiązaniem. Nasz serwis mobilny oferuje szeroki zakres usług, co sprawia, że może być on naprawdę kompleksowym rozwiązaniem dla klientów.